REKLAMA

norblin dzien dziecka 1norblin dzien dziecka 2norblin dzien dziecka 0

W niewoli seksu

autor: K.S. Rutkowski
wydawnictwo: Novae Res
wydanie: Gdynia
data: 1 maja 2014
forma: e-book (epub)
liczba stron: 136
ISBN: 978-83-7942173-2

Inne formy i wydania

e-book (epub)  2014.05.01

,,W niewoli seksu" to zbiór ostrych opowiadań obyczajowych, których bohaterami są mężczyźni. Znajdziemy tu facetów wikłających się w skomplikowane relacje, zmanipulowanych, cierpiących i gotowych zabić. Przemoc miesza się z seksem, a miłość z nienawiścią. Tutaj spotkamy się w miejscu, gdzie seks stanowi początek drogi, a czasem również jej koniec. Autor kolejny raz odsłania mroczne tajemnice, które dotyczą każdego z nas.

Książka intryguje, wciąga i fascynuje. To odważna proza, która pozostaje w pamięci Czytelnika na dłużej.

K.S. Rutkowski - autor twardej męskiej prozy. Jego książki spotykają się z zarówno z przychylnymi opiniami, jak i falą krytyki.

Do tej pory opublikował książki: ,,Kryminał tango" (wyd. 1 - 1999, wyd. 2 - 2007, wyd. 3 - 2010), ,,Brudne historie" (2006) oraz ,,Chiński ekspres" (wyd. 1 2009, wyd. 2 2010).

Na sąsiedniej półce

Szukasz książki, audiobooka? Skorzystaj z wyszukiwarki

REKLAMA

cmp moje zdrowie 2cmp moje zdrowie 0

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na Tu Stolica

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu