REKLAMA

Uczennica - opowiadanie erotyczne BDSM

autor: Catrina Curant
wydawnictwo: LUST
wydanie: K?benhavn K
data: 30 listopada 2023
forma: e-book (epub, mobipocket)
liczba stron: 14
ISBN: 978-87-2711845-1

,,Zniewolenie. Oddanie się komuś. Ból wymieszany z rozkoszą. Chciała być zarówno widzką, jak i uczestniczką. Chciała wszystkiego.

Ewa, jej nauczycielka. Wymagająca, surowa, piękna. Z wielkim dystansem w stosunku do studentów, a jednocześnie jedna z tych osób, które potrafią przekazać wiedzę. Alicja na początku się jej bała, wydała jej się strasznie despotyczna i surowa. A potem odkryła, że to na te zajęcia czeka najbardziej, że to one wydają się jej najciekawsze. Teraz z kartką w ręku orientuje się, że już od dawna jest zadurzona w Ewie. W jej ruchach, w tym, jak zmienia barwę głosu. W momencie, w którym Ewa uświadomiła jej, że wie, i odeszła. Alicja wtedy wróciła do domu, zamknęła się w pokoju i doprowadziła do orgazmu w niecałą minutę, a potem uderzała pięściami w łóżko, bo to za mało. Chciała więcej. Chciała pełnego życia. Pragnęła wyjść poza ramy tego, co ,,właściwe". Czy adres i data na kartce są właśnie tym, czego szuka? Nie wie, ale chce sprawdzić."

Romans między uczennicą i wykładowcą zawsze jest zakazany. Ewa długo się wahała zanim zdecydowała, że uwiedzie Alicję. Kary, nagrody i pierwsze razy. Czy doświadczona para - wykładowczyni i jej mąż - pokaże studentce, jak może wyglądać namiętność naznaczona dominacją i uległością?

Catrina Curant to pseudonim artystyczny polskiej pisarki. Eksperymentowanie w łóżku, szukanie nowych doznań i odkrywanie swojej natury jest dla niej czymś naturalnym. Pisuje felietony na portalu erotycznym, odwiedza lokale swingerskie i bywa na pokazach BDSM. Fascynuje ją japońska sztuka Shibari, a w swoich tekstach stara się łączyć mistycyzm z erotyką i naturalnym ludzkim dążeniem do spełniania pragnień. Nie uznaje tematów tabu, a seksualność człowieka jest pasją jej życia.

Na sąsiedniej półce

Szukasz książki, audiobooka? Skorzystaj z wyszukiwarki
;

REKLAMA

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na Tu Stolica

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe