Skarb Straszliwego Zet
tytuł oryg.: | Cap sur le tresor de Z. la Terreur |
autor: | Sylvie Misslin |
przekład: | Paulina Błaszczykiewicz |
ilustracje: | Amandine Piu |
wydawnictwo: | Wydawnictwo Kropka |
wydanie: | wydanie 1, Warszawa |
data: | 14 lipca 2021 |
forma: | książka, okładka twarda |
wymiary: | 230 × 320 mm |
liczba stron: | 44 |
ISBN: | 978-83-6686339-2 |
Zdecydujcie sami o dalszych losach bohaterów! Ta książka skrywa więcej niż jedną historię...
Mary i Jack wyruszają w pełną przygód podróż na Wyspę Papug, gdzie być może ukryty jest skarb tajemniczego Straszliwego Zet! Para nieustraszonych piratów będzie musiała stawić czoło burzy, gigantycznej ośmiornicy, wielorybowi, syrenom i zmierzyć się z wieloma innymi przeszkodami. Czy znajdą skarb? I kim u licha jest Straszliwy Zet?!
Konstrukcja książki umożliwia dziecku decydowanie o dalszych przygodach bohaterów dzięki specjalnym zakładkom i ikonkom umieszczonym w tekście. Czytelnik staje się w ten sposób współautorem opowieści, a to jeszcze większa frajda niż zwykle. Każda lektura to inna morska wyprawa i nowe przygody!
Sylvie Misslin mieszka niedaleko Strasburga. Z wykształcenia jest logopedką, ale od dłuższego czasu zajmuje się pisaniem dla dzieci. Tworzy teksty do albumów, wymyśla historie dla najmłodszych, pisze książki edukacyjne i takie, które dzięki sprytnym zakładkom, można czytać wiele razy i na różne sposoby, odkrywając wciąż nowe przygody!
Amandine Piu urodziła się w pobliżu Lyonu. Po ukończeniu studiów z zakresu komunikacji wizualnej przeniosła się do Alzacji, do pracowni ilustracji w Haute École des Arts du Rhin w Strasburgu. Od tego czasu tworzy pełne humoru ilustracje do książek, albumów, prasy, gier planszowych, a także na plakaty i pocztówki.
Na sąsiedniej półce
-
nowość[ książka ]Wspaniałe jednorożce. Aktywizująca książeczka dla dziewczynek. 1000 brylancikówAgata Kaczyńska
-
nowość[ książka ]Diamentowe kolorowanki z syrenką. 1000 brylancikówAgata Kaczyńska
-
nowość[ książka ]Wspaniałe zwierzaki. Aktywizująca książeczka dla dziewczynek. 1000 brylancikówAgata Kaczyńska
-
nowość[ książka ]Brylantowe kolorowanki z kotkiem. 1000 brylancikówAgata Kaczyńska
-
nowość[ książka ]Upiorne wakacje. Heca w HalloweenTaylor Dolan
-
nowość[ książka ]Tyldzia i Cynamonka. Nowy przyjaciel PawełekNinka Reittu
-
nowość[ książka ]Anna Kadabra. Przyjęcie o północyPedro Manas
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]SuszaMaria Krasowska
-
nowość[ książka ]Tajemnice ludzkiego ciała. Nasza wspaniała anatomiaAzmain Chowdhury
-
nowość[ książka ]Moja mała encyklopediapraca zbiorowa
-
nowość[ książka ]Kto mi powie, czym jest szczęście?Luca Tortolini
-
nowość[ książka ]Moje Pierwsze 100 Słów. Pojazdy 0+ Wyd.2praca zbiorowa
LINKI SPONSOROWANE