REKLAMA

Otok

zapowiedź
autor: Michalina Remisz
czyta: Mateusz Drozda, Paulina Fonferek
wydawnictwo: Saga Egmont
wydanie: Kobenhavn K
zapowiedź: 27 lipca 2026
czas: 8 godz. 05 min
ISBN: 978-87-2734771-4

Inne formy i wydania

  2026.07.27

Pełne słońce, turystyczny gwar i... tajemnicze zaginięcia.

Detektyw Artur Kurkowski przyjeżdża do Chorwacji z myślą o zasłużonym urlopie. Z narzeczoną Klarą i przyjaciółką Moniką chcą zrelaksować się na wyspie Čiovo i w pełni odpocząć od pracy. Jednak wakacyjny nastrój kończy się w chwili, gdy Artur znajduje na plaży ciało jednej z zaginionych turystek. Do prywatnego śledztwa dołącza lokalna policja - doświadczony, zgorzkniały komisarz Dragan Petruąić i jego nowa partnerka Jelena Babić. Trop prowadzi na kraniec wyspy, do samotnej willi ukrytej za starą bramą pośrodku niczego... Co łączy zaginione kobiety z tajemniczą posiadłością? Czy to przypadek, czy element starannie zaplanowanej gry?

Wciągający kryminał z duszną atmosferą wyspiarskiej społeczności. Dla miłośników zagadek, które przekraczają granice rzeczywistości.

Michalina Remisz to polska autorka pochodząca z Górnego Śląska, absolwentka dziennikarstwa, administracji i psychologii. Od lat mieszka w Chorwacji i pisze głównie kryminały obyczajowe oraz thrillery z psychologiczną głębią. Debiutowała powieścią "Camgirl". W 2025 roku ukazała się jej druga książka "Otok".

Na sąsiedniej półce

Szukasz książki, audiobooka? Skorzystaj z wyszukiwarki

Najnowsze informacje na Tu Stolica

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu