REKLAMA
Erem
| autor: | Aldona Reich |
| wydawnictwo: | Wydawnictwo Labreto |
| seria: | Darasz |
| kolekcja: | Darasz |
| wydanie: | Poznań |
| data: | 10 lutego 2025 |
| forma: | książka, okładka miękka ze skrzydełkami |
| wymiary: | 145 × 205 mm |
| liczba stron: | 312 |
| ISBN: | 978-83-6811385-3 |
Każdy wybór pociąga za sobą konsekwencje, a każdy dług należy spłacić. Cena może jednak okazać się bardzo wysoka.
Podjęte kilka lat temu decyzje kosztowały Witolda Darasza niemal wszystko: karierę w policji i szczęście osobiste. Niegdyś odnoszący sukcesy podinspektor został zdegradowany do stopnia aspiranta i walczy z wypaleniem zawodowym. Pewnego dnia jego przeszłość daje o sobie znać, gdy sprawa zamordowanych z zimną krwią dzieci otwiera drzwi, które wydawały się na dobre zamknięte. Kto przez nie wejdzie?
W życiu, jak w bestsellerowej powieści, dobro nieustanie przenika się ze złem -w tym samym czasie, w tym samym miejscu, w tym samym człowieku.
EREM to pierwsza część serii DARASZ, w której główny bohater stanie przed niejedną mroczną zagadką i wkolejnych śledztwach zabierze czytelnika do świata pełnego tajemnic, napięć i zwrotów akcji.
Na sąsiedniej półce
-
nowość[ książka ]PolifemAldona Reich
-
nowość[ książka ]Walentynki last minuteAldona Reich
-
[ książka ]Miłość all inclusiveAldona Reich
-
[ książka ]Akt trzeciAldona Reich
-
nowość[ książka, e-book ]Czarny wdowiecJacek Ostrowski
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Paragraf 148Jacek Ostrowski
-
nowość[ e-book ]Fałszywe aniołyJadwiga Buczek
-
nowość[ audiobook, e-book ]Tajemnica starego zegaraAnna Green
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Wyspa duszPiergiorgio Pulixi
-
nowość[ książka, e-book ]Uśmiech fortunyRichard Osman
-
nowość[ książka ]Ziarno złaGrzegorz Kapla
-
nowość[ książka, e-book ]ObławaPiotr Kościelny
LINKI SPONSOROWANE























