Dokumenty z Łeby
autor: | Loco |
czyta: | Kamil Maria Banasiak |
wydawnictwo: | SAGA Egmont |
kolekcja: | Sprawa do załatwienia |
wydanie: | K?benhavn K |
data: | 30 listopada 2022 |
czas: | 15 godz. 54 min |
ISBN: | 978-87-2848555-2 |
Wakacje, nadmorski kurort, piaszczysta plaża, tłumy wczasowiczów i sprawa do załatwienia...
Zaufany pracownik firmy technologicznej wykrada dokumentację nowego analizatora do badania powierzchni metali. Wyjeżdża na urlop do Łeby i zabiera dokumenty ze sobą w zamiarze sprzedaży tej wiedzy konkurencji. Na Helu, w lipcowy dzień, prawdopodobnie nastąpi finalizacja umowy.
Szef okradzionej firmy zwraca się o pomoc w odzyskaniu swojej własności. Ale zlecenie na odebranie skradzionej dokumentacji zawiera jeszcze jedno tajemnicze zadanie - dlatego otrzymuje je człowiek działający tam, gdzie mechanizmy stworzone przez cywilizowane państwo tracą swoją skuteczność.
Nikt nie przypuszcza jednak, że stron zainteresowanych zdobyciem cennej szarej teczki jest więcej. Wkrótce w wakacyjnej scenerii nad Bałtykiem rozegrają się niesamowite wydarzenia.
Dokumenty z Łeby to pierwsza książka z serii ,,Sprawa do załatwienia". Przygoda przeplata się w niej z kryminałem, a powaga z humorem.
Na sąsiedniej półce
-
nowość[ audiobook ]ParadoksKinga Gebel
-
nowość[ audiobook ]Tajemnice Los AngelesJames Ellroy
-
nowość[ książka, e-book ]Odnajdź jąEmma Christie
-
nowość[ książka, e-book ]SKUBŁukasz Malinowski
-
nowość[ audiobook ]WyznaniaKanae Minato
-
nowość[ audiobook ]PokutnicyBartosz Dudek
-
nowość[ książka, audiobook ]Tam, gdzie tańczą umarliTony Hillerman
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]FarmaTom Rob Smith
-
nowość[ książka ]Morderstwo all inclusiveIwona Banach
-
[ książka, audiobook, e-book ]Karuzela pomyłekAndrea Camilleri
-
[ audiobook ]Duchy przeszłości. Morderstwa z jamnikamiJózefa Murawska
-
[ książka, audiobook, e-book ]SystemTom Rob Smith
LINKI SPONSOROWANE