REKLAMA

Czerwona kokarda - opowiadanie erotyczne

autor: Catrina Curant
czyta: Lilianna Pieprzyk
wydawnictwo: LUST
wydanie: K?benhavn K
data: 19 czerwca 2023
forma: audiobook (plik)
czas: 30 min
ISBN: 978-87-2855206-3

,,Jego smukłe palce łapią za skraj tasiemki i rozwiązują ją, to fascynujące patrzeć, na niego i na nią. Widzę, że Asia oddycha szybciej, że sutki ma twarde, że usta ma lekko uchylone. Przez chwilę jej zazdroszczę, cholernie zazdroszczę tego, że nie wie, że nie widzi, że tak naprawdę może reagować tylko na dotyk. Chciałabym być nią w tej chwili.

- Chodź tu - dopiero po sekundzie dociera do mnie, że Piotr te słowa kieruje w moim kierunku. Uciekłam myślami, patrząc, jak jego dłoń przejeżdżała po jej szyi, piersiach, by skierować się niżej, by odnaleźć jej kobiecość i zatrzymać na niej - i ściągnij sukienkę - dodaje, a gdy siadam przy nim nago łapie mnie za brodę i rozchyla moje usta, wkłada do nich dwa palce."

Łączą ich wspólne interesy, czasem wspólne wyjazdy. Łączy ich też seks, mocny, przepełniony namiętnością i fetyszami. I spotkania służbowe, podczas których ma miejsce erotyczna gra, zabawa konwencją i niespodzianki. Tym razem prezent ma czerwoną kokardkę i równie czerwone usta. Czy można łączyć biznes z przyjemnością czy jest to balansowanie na skraju rozsądku? Jak zareaguje Piotr na nagą kobietę, która czeka na nich w hotelowym pokoju? To stanowczo nie będzie grzeczny wyjazd...

Na sąsiedniej półce

Szukasz książki, audiobooka? Skorzystaj z wyszukiwarki
;

REKLAMA

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na Tu Stolica

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Zima 2023/2024
Zima 2023/2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024