REKLAMA

Anioły

tytuł oryg.: ANGELS
autor: Marian Keyes
przekład: Małgorzata Hesko-Kołodzińska
wydawnictwo: Zysk i S-ka
kolekcja: Kameleon
wydanie: wydanie 1, Poznań
data: 2003
forma: książka, okładka miękka
wymiary: 120 × 180 mm
liczba stron: 421
ISBN: 978-83-7298391-6

Marian Keyes, światowej sławy pisarka, autorka bestsellerów Lucy Sullivan wychodzi za mąż oraz Wakacje Rachel przedstawia swoją najzabawniejszą i najbardziej wzruszającą powieść. Anioły to książka o życiu, miłości i rodzinie, a jej akcja toczy się przede wszystkim w słonecznej Kalifornii.

Maggie zawsze uważano za białą owcę rodziny Walshów. W przeciwieństwie do swoich sióstr: Rachel (bohaterki Wakacji Rachel) oraz Claire (bohaterki Arbuza), poślubiła przyzwoitego, kochającego mężczyznę i znalazła dobrą pracę. Rachel była beztroska, Claire dramatyczna, dla Maggie liczyło się bezpieczeństwo. Jej życie zmienia się drastycznie w chwili, kiedy Maggie dowiaduje się o zdradzie męża i zwolnieniu z pracy.

Załamana, szuka schronienia u najlepszej przyjaciółki, Emily, mieszkającej w Los Angeles. Liczy na to, że słońce i plaża okażą się dobrym lekarstwem.

Od dnia przybycia do miasta aniołów wszystko jednak przebiega inaczej niż powinno. Z dnia na dzień Maggie zaczyna się obracać wśród gwiazd filmowych, a nawet uczestniczy w prezentacji scenariusza. Nieoczekiwanie przekonuje się, że kres małżeństwa nie oznacza końca świata. Miasto aniołów i Maggie Walsh zmieniają się bezpowrotnie.

Marian Keyes przez dziesięć lat mieszkała w Londynie, następnie zaś zanim powróciła do rodzinnego Dublina. Ukończyła studia prawnicze i kurs księgowości, w 1993 roku zajęła się pisaniem opowiadań. Jest autorką światowych bestsellerów: Ostatnia szansa, Arbuz, Lucy Sullivan wychodzi za mąż oraz Wakacje Rachel.

Na sąsiedniej półce

Szukasz książki, audiobooka? Skorzystaj z wyszukiwarki
;

REKLAMA

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na Tu Stolica

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA