REKLAMA

Bemowo

kalendarz imprez »

 

Krakowski Teatr Bajki na scenie BCK. Humor, morał, dobre aktorstwo

  16 lutego 2024

alt='Krakowski Teatr Bajki na scenie BCK. Humor, morał, dobre aktorstwo'
materiały BCK

Na deskach Bemowskiego Centrum Kultury zagości, uznany i uwielbiany przez najmłodszych oraz tych troszkę starszych (zapełniających szeregi kadr pedagogicznych) - Krakowski Teatr Bajki.

REKLAMA

Spektakle twórców tego teatru charakteryzuje doskonałe poczucie humoru, edukujące treści zwieńczone wartościowym morałem oraz świetna gra aktorska. Wykonawcy swoją charyzmą i komicznymi umiejętnościami sprawiają, że dzieci aktywnie uczestniczą w przedstawieniach, a dorośli bardzo dobrze się bawią.

"Maszyna czasu" na Bemowie

W najbliższy Teatralny Poranek Bajkowy zobaczymy "Maszynę czasu". Jak inwestować po dokładnej analizie produktów bankowych? Jak inwestować po dokładnej analizie produktów bankowych?
W obliczu dynamicznych zmian na rynku finansowym, właściwa analiza produktów bankowych jest kluczem do efektywnej i zrównoważonej inwestycji. W naszej dzisiejszej dyskusji skupimy się na tym, jak inwestycje po analizie produktów bankowych mogą przyczynić się do rozwoju osobistych finansów oraz wpłynąć pozytywnie na środowisko i społeczeństwo. Wykorzystamy tutaj wiedzę na temat funduszy inwestycyjnych, zasad ESG (Environmental, Social, Governance) oraz praktyczne aspekty analizy finansowej. Warto pamiętać, że współczesny bank - zielony i nowoczesny - jest naszym partnerem na każdym etapie podróży inwestycyjnej, pomagając w wyborze ekologicznych rozwiązań i ocenie ich wyników.
Opowiada ona historię o dwójce naukowców, którzy wynaleźli wehikuł czasu. Wraz z dziećmi główni bohaterowie poznają postaci z różnych epok. Rycerz Aciu Apsik poznaje zalety picia syropu i przestaje bać się wizyty u lekarza. Z kolei, pierwszy człowiek z gatunku homo sapiens, dzięki naukowcom, poznaje kulturę i kodeks przedszkolaka. Oczywiście nie zabraknie też dinozaura. Dzieci poznają też tajemniczego gościa z przyszłości - superinteligentnego robota.

BCK zaprasza dzieci od 4. roku życia wraz z rodzicami do sali widowiskowej przy ul. Konarskiego 20 w niedzielę 25 lutego o godzinie 11:30. Bilety dostępne są na stronie www.bemowskie.pl w zakładce "wydarzenia".

(kg)

.
 

REKLAMA

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break