Kradzież podczas mszy w kościele przy Conrada. "Kobieta przyznała się"
19 sierpnia 2020
W trakcie nabożeństwa odbywającego się w kościele przy ul. Conrada doszło do zuchwałej kradzieży.
Podczas mszy w parafii Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych przy ul. Conrada 7 pogrążona w modlitwie mieszkanka Bielan straciła torebkę z dokumentami oraz telefonem komórkowym.
- Pokrzywdzona wyceniła swoje straty na 1500 złotych - relacjonuje starsza aspirant Kamila Szulc.
Poszukiwany przez wszystkich. Punkt G istnieje!
Poszukiwany przez lekarzy i mężczyzn na całym świecie punkt G - znaleziony! I to kompletnie nie tam, gdzie większości się wydaje...
Funkcjonariusze szybko wytypowali prawdopodobną sprawczynię. Podczas zatrzymania kobiety w jej mieszkaniu policjanci odnaleźli telefon należący do pokrzywdzonej. Zatrzymana trafiła do komendy przy Żeromskiego.
- Śledczy przedstawili jej zarzut kradzieży mienia. Przyznała się - wyjaśnia policjantka. Grozi jej do pięciu lat pozbawienia wolności.
(DB)
.







































