Koncert zespołu "Czerwone gitary"
25 września 2009
"Czerwone gitary" to legenda polskiej muzyki rozrywkowej. W bemowskim amfiteatrze wystąpią 3 października o godz. 19.00.
Wiadomo, gdzie staną siłownie pod chmurką
Zakończyło się głosowanie na umiejscowienie siłowni plenerowych na Bemowie. Sześć pierwszych stanie w kwietniu, cztery kolejne - do końca roku.
W plebiscycie "Polityki" czytelnicy wybrali "Czerwone Gitary" naj-lepszym polskim zespołem XX wieku. W marcu 2006 roku na koncercie w Sali Kon-gresowej z okazji jubileuszu 40-lecia grupy otrzymali nagrodę "Marmurowej Płyty" za największą liczbę sprzedanych płyt w historii polskiej fonografii. Również na tym koncercie Marek Kisieliński zagrał na bursztynowej gitarze.
3 października zespół zagra w Amfiteatrze Bemowo. Wstęp wolny.
stroja
.









































