REKLAMA

Bielany

komunikacja

 

Autobusy i tramwaje wracają na Wólczyńską

  30 sierpnia 2023

Autobusy i tramwaje wracają na Wólczyńską
źródło: Miasto Warszawa

W poniedziałek 4 września, tramwaje linii 33 i 76 dojadą wyremontowanym torowiskiem na Wólczyńskiej do stacji metra Młociny. Autobusy linii 110, 114, 116, 121, 203, 210, 250, 409, N01, N02, N41, N43, N58, N91 i Z12 również wrócą na trasy podstawowe w tym rejonie.

REKLAMA

W niedzielę 3 września, zakończy się remont torowiska na ulicy Wólczyńskiej. W ostatnich tygodniach warszawscy tramwajarze naprawiali tam przejazdy przez tory w rejonie ulic Aspekt i Sokratesa. Obok wymiany szyn swoje prace prowadzili także miejscy drogowcy i wodociągowcy. Jakie perfumy damskie wybrać na lato? Sprawdź zapachy, które są świeże i lekkie! Jakie perfumy damskie wybrać na lato? Sprawdź zapachy, które są świeże i lekkie!
Damskie perfumy są dzisiaj nieodłącznym elementem codziennych stylizacji na uczelnie, do pracy, na spotkanie z przyjaciółmi. Równie ważnym jak dobrze dobrane dodatki, biżuteria, odpowiedni makijaż czy fryzura.
Po budowie kolektora Lindego Bis nową nawierzchnię zyskała ulica Nocznickiego.

Koniec remontu torowiska na Bielanach

Wyłączenie ruchu tramwajowego umożliwiło również wymianę rozjazdu u zbiegu al. Reymonta i ul. Broniewskiego. Koordynacja wszystkich tych robót pozwoliła na zminimalizowanie utrudnień w ruchu - teraz i w przyszłości. Koniec prac umożliwi przywrócenie na ulicy Wólczyńskiej zarówno ruchu kołowego, jak i tramwajowego.

Od poniedziałku tramwaje linii 33 i 76 dojadą do stacji metra Młociny - dla tej pierwszej linii będzie to powrót na stałą trasę, natomiast dla linii 76 oznacza wydłużenie obecnej trasy. Składy od skrzyżowania al. Reymonta z ulicą Broniewskiego pojadą Wólczyńską i Nocznickiego do pętli Metro Młociny.

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Na Wólczyńską wracają autobusy

Na swoje stałe trasy w tym rejonie wrócą także autobusy, które z powodu prac jeździły trasami objazdowymi. Autobusy linii 110, 116, 409 (w kierunku Cmentarza Północnego), N41, N43, N91, Z12 w obu kierunkach - wrócą na trasę podstawową przebiegającą na wprost ulicą Wólczyńską, zaś 114, 121, 203, 210, 250 i 409 (w kierunku Bródna), N01, N02, N58 - wrócą zaś na ulicę Sokratesa. Autobusy będą kursowały według zaktualizowanych rozkładów jazdy. Przestaną kursować autobusy linii Z33.

(jr)

.
 

Komentarze (2)

# chomik

30.08.2023 22:06

Dotychczas po tego typu remontach można było spodziewać się wyświetlaczy wskazujących najbliższe odjazdy, co jest już standardem nawet w małych miastach. Ale nie w Warszawie, nie na Bielanach.

# klasyczny

20.09.2023 02:14

I znowu - przy okazji remontów na Bielanach - nie zmieni się nic. Utrwalają układ ulic i skrzyżowań z lat 70-tych, udając, że ruch pojazdów nie wzrósł, że nie powstały nowe osiedla. Tego rodzaju przebudowa oznacza, że przez kolejne lata nie zmieni się nic, bo nikt nie będzie ponownie rozkopywał ulic, które dopiero zostały przypudrowane. Skrzyżowanie Wólczyńskiej i Conrada zakorkowane będzie zatem przez kolejne lata, autobusy pospóźniane, ta część dzielnicy nieprzejezdna.
więcej na forum

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wakacje wrzesień i październik 2023
Wakacje wrzesień i październik 2023

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA