REKLAMA

bck akademia malucha 1bck akademia malucha 2bck akademia malucha 0
Puls Warszawy

absurdy »

 

Komiczna wpadka ZTM. "Wycięliśmy dorodne drzewa"

  13 lipca 2018

alt='Komiczna wpadka ZTM. "Wycięliśmy dorodne drzewa"'
źródło: Warszawikia / BartekBD

Miała być dobra informacja dla pasażerów, skończyło się na komicznej wpadce.

REKLAMA

olowkowa kraina swiatowida rekrutacja trwa 2olowkowa kraina swiatowida rekrutacja trwa 0
"I to by było na tyle w temacie ocieplania wizerunku Zarządu Transportu Miejskiego" można pomyśleć, patrząc na informację rozesłaną do mediów w piątek 13 lipca. Zespół prasowy pod wodzą nowego rzecznika Tomasza Kunerta miał przekazać dobre wieści o nowej pętli dla autobusów linii 173, 411 i 502, powstającej na granicy Wawra i Wesołej. I przekazał, ale w dość oryginalny sposób, bo któryś z pracowników zapomniał wyciąć z ostatniej wersji maila notatkę, która zdecydowanie nie powinna trafić do mediów. Warszawa tonie w starych ubraniach. Mieszkańcy krytykują ratusz Warszawa tonie w starych ubraniach. Mieszkańcy krytykują ratusz Warszawski Zarząd Oczyszczania Miasta na Facebooku zwraca uwagę mieszkańcom na nagminne pozostawiane stare ubrania, które piętrzą się wokół pojemników na zużytą odzież. Jak przypominają urzędnicy "tekstyliów można się pozbyć legalnie". Co na to komentujący tę sprawę warszawiacy?

"Ktoś może strzelać"

- Powstaną tu dwa 60-metrowe perony przystankowe z wiatami, oświetlenie i odwodnienie, a wokół pętli na nowo zagospodarowany zostanie teren zielony - w jej pobliżu zasadzone zostanie ponad 100 drzew (czy sygnalizujemy, że są to nasadzenia rekompensacyjne ponieważ ktoś może do nas strzelać, że nasadzenia młode a wycięliśmy dorodne drzewa?) - czytamy w mailu do redakcji.

Pętla ma zostać otwarta jeszcze w tym roku. Co ciekawe, powstanie na niej także ładowarka dla autobusów elektrycznych. Do tematu wycinki wrócimy, gdy otrzymamy informacje o jej skali.

(dg)

.
Dziękujemy, że czytasz nasze artykuły. Chcesz na bieżąco śledzić ważne sprawy w Twojej dzielnicy i w Warszawie?
 Zapisz się do naszego newslettera 
 Obserwuj nas na Google News 
 

REKLAMA

autoreklama tustolica 2autoreklama tustolica 0

Komentarze (2)

# Dorota

13.07.2018 17:47

Cudne :-)

# gość

14.07.2018 22:03

ZTM to dziwna instytucja. Od początku wakacji zastanawiam się, kto w tej firmie wydał zgodę, aby jakąkolwiek linię obsługiwały autobusy (chyba Urbino 8.9LE). Spotkałem je na linii 121 - numery boczne 9248 I 9249. Nie dość, że to te krótkie pokurcze to na dodatek mają tylko dwoje drzwi. O nawet ok, w tak krótkim autobusie by wystarczyło. Ale nie w takiej konfiguracji - jedne są z przodu autobusu a drugie pośrodku. Często jest tak, iż cały tył autobusu jest pusty a ludzie się tłoczą przy wejściach. Na dodatek aby się dostać do tyłu trzeba pokonać 2 czy 3 niezbyt wygodne schodki. Wyjątkowy idiota wymyślił taką konstrukcję, jeszcze większy ją zakpił a największy dopuścił jako pojazd komunikacji miejskiej
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

olowkowa kraina swiatowida angielski 3olowkowa kraina swiatowida angielski 0
Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Tech Research Studies 1Tech Research Studies 2Tech Research Studies 0

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

bck kino plenerowe 02 2bck kino plenerowe 02 0

REKLAMA

cmp moje zdrowie 2cmp moje zdrowie 0

REKLAMA

norblin lipiec 01 3norblin lipiec 01 0

REKLAMA

olowkowa rekrutacja trwa 1olowkowa rekrutacja trwa 2olowkowa rekrutacja trwa 0

Najchętniej czytane w Pulsie Warszawy

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA