Kobieta wpadła do kanału technologicznego
30 stycznia 2015
To była jedna z najdziwniejszych akcji białołęckiej straży pożarnej. W bloku na Nowodworach kobieta wpadła do kanału technologicznego.
Wyjątkowo dziwna sytuacja miała miejsce we wtorek 27 stycznia w bloku na osiedlu Akacje I: do niezabezpieczonego tunelu w bloku przy ul. Odkrytej 11F wpadła kobieta. Na miejsce przybył oddział straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 10 przy ul.
Szkoła przy Topolowej: autem po schodach do klasy?
Rodzice dzieci uczęszczających do filii Szkoły Podstawowej nr 342 przy ulicy Topolowej są przerażeni sytuacjami, do jakich dochodzi w otoczeniu szkoły codziennie kwadrans przed ósmą.
Czarodzieja, który zszedł na dół drugim kanałem rewizyjnym, wyciągnął poszkodowaną i przekazał ją pogotowiu ratunkowemu.
DG
.









































