Dokąd z dzieckiem? Na Bal u Królowej Śniegu
30 stycznia 2015
W ostatnią sobotę karnawału, Białołęcki Ośrodek Kultury zaprasza wszystkie dzieciaki do wspólnej zabawy.
10 najdziwniejszych nazw osiedli na Białołęce
Czasy, w których można było nazwać osiedle Tarchomin IV czy nawet Akacje II, przeminęły bezpowrotnie. Dziś na Białołęce królują nazwy tak dziwne, że momentami nie wiadomo o co chodziło pomysłodawcy... Oto 10 najdziwniejszych. Zestawienie oczywiście mocno subiektywne.
Oczywiście nie zabraknie dynamicznej muzyki, konkursów z nagrodami i licznych niespodzianek. Nad całością oprawy czuwać będą doświadczeni animatorzy. Bal u Królowej Śniegu to doskonała forma rodzinnej zabawy, na którą zapraszamy dzieci małe i te nieco starsze, wraz z opiekunami. Przebrania nieobowiązkowe, za to mile widziane - w planach konkurs na najciekawszy kostium.
Bal u Królowej Śniegu, data wydarzenia: 14.02, godz. 12:00-14:00. Dzieci - wstęp bezpłatny, dorośli - 10 zł.
kap
.









































