REKLAMA

Legionowo

handel »

 

Kiedy otwarcie Pepco w Jabłonnie? Firma podała datę

  14 czerwca 2022

alt='Kiedy otwarcie Pepco w Jabłonnie? Firma podała datę'
DB

Od kilkunastu dni w nowym pawilonie handlowym obok Biedronki przy Akademijnej działają już Maxi Zoo i Neonet. Ostatni, trzeci lokal, zajmie sieciówka Pepco. Kiedy otwarcie?

REKLAMA

Rozwój handlu na rogu Zegrzyńskiej i Akademijnej w Jabłonnie przybrał w ostatnich trzech latach mocno na sile. Wiosną 2019 roku na ogromnym placu, jako pierwszy otwarty został ogromny market budowlany Leroy Merlin. Zwiastował on rychły koniec jabłonowskich nieużytków rolnych "za obwodnicą". Biedronka przy Reymonta skandalicznie potraktowała klientkę? Sieć odpowiada Biedronka przy Reymonta skandalicznie potraktowała klientkę? Sieć odpowiada
- Kochani w Legionowie na Reymonta jest sklep Biedronka. To jak tam ludzi składających reklamację traktują, to ludzkie pojęcie przechodzi - napisał na portalu społecznościowym jeden z oburzonych klientów. Co konkretnie ma na myśli?

Maxi Zoo i Neonet już działają

Po wybudowaniu ul. Akademijnej, bezpośrednio łączącej osiedle Przylesie z Legionowem, przyszedł czas na zagospodarowanie niewielkiego placu pomiędzy Zegrzyńską, Akademijną a Edukacyjną. Powstała restauracja KFC a następnie stacja Orlen. Tuż po nich zbudowano Biedronkę. W nowym pawilonie obok marketu spożywczego niedawno otwarty został sklep znanej sieci zoologicznej Maxi Zoo. Tuż obok - od 1 czerwca - działa też polska sieciówka z elektroniką Neonet.

Kup bilet

Pepco - kiedy otwarcie?

Ostatni wolny lokal w nowym pawilonie przy Biedronce zajmie Pepco - znany dyskont oferujący "mydło i powidło", od artykułów dekoracyjnych po ubrania. Przyszłych klientów już od wielu dni nurtowało pytanie: kiedy otwarcie? - Otwarcie sklepu Pepco w Jabłonnie przy ulicy Akademijnej planowane jest na 23 czerwca - poinformowało nas biuro prasowe firmy.

(db)

.
 

REKLAMA

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuLegionowo

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024