Julia Świątkiewicz mistrzynią Polski
20 marca 2019
Reprezentantka białołęckiego Klubu Judo Lemur została mistrzynią Polski juniorów w judo.
Wjazd na most Północny będzie aleją Pułkownika Kuklińskiego
Aleja Pułkownika Ryszarda Kuklińskiego - tak nazywać się będzie wjazd na most Północny od strony Modlińskiej z perspektywą przedłużenia alei w stronę Płochocińskiej.
W tym roku będziemy mogli dopingować zawodniczkę Klubu Judo Lemur zarówno podczas mistrzostw Europy, jak i mistrzostw świata. Gratulujemy i trzymamy kciuki.
(red)
.





































