Jest lodowisko!
19 grudnia 2008
Od 9 grudnia działa lodowisko na Strumykowej. Jest czynne przez cały tydzień, od poniedziałku do piątku od 8.00 do 21.00, w weekendy od 11.00 do 21.00.
Dlaczego na Białołęce nie planuje się ścieżek rowerowych?
Rowerzyści Białołęki jednoczcie się! Władze Warszawy tworzą program rozwoju tras rowerowych do roku 2020, a Białołęka znów jest białą plamą.
Na miejscu można też na-ostrzyć łyżwy (8 zł), wypożyczyć sprzęt bądź kask (odpowiednio 6 i 2 zł). Godziny pracy są podzielone na sesje, na które ważne są bilety. Przerwy techniczne - na konserwację tafli, naprawę lodu itp. - przewidziane są między 14.00 i 14.30 oraz 17.30 i 18.00. W tym czasie chętni sobie nie pojeżdżą.
(wt)
.





































