Jarmark Aleksandrowski
27 sierpnia 2010
5 września zainaugurowana zostanie impreza pod hasłem "Jarmark Aleksandrowski". To idealna okazja, aby sprzedać niepotrzebne już nam rzeczy i wyszperać perełki do naszych domów.
Morskie Oko - będzie plaża, bez kąpieliska
Plaża, ławki, pomosty a dookoła zieleń - czy można sobie wymarzyć lepsze miejsce do wypoczynku latem? Tak będzie w Aleksandrowie. W przyszłym roku rusza modernizacja Morskiego Oka.
Samorządowej 10. Przy miłej muzyce będzie można urządzić własne stanowisko z wyprzedażą rzeczy nam niepotrzebnych a mogących ucieszyć innych. Drobiazgi, bi-beloty, ale i pamiątki, książki czy domowe elementy wyposażenia - wszystko to można będzie przynieść na jarmark i sprzedać w dobre ręce. Wstęp wolny.
stroja
.





































