Izbicka będzie jak malowana
14 maja 2014
Izbicka będzie mieć nowy chodnik i nawierzchnię. Prace już trwają.
Społecznicy chcą zintegrować Radość
Dziesięcioosobowa rada osiedla Radość ostro wzięła się do pracy. Jako główne zadanie postawiła sobie integrację mieszkańców. Będą ankiety, spotkania z mieszkańcami, eventy integracyjne i... celebryci.
Prace na nich będą się toczyć w tym roku.
I można się dogadać?
(red)
.






































