Interwencja przy Gwiaździstej. Zaproponował policjantom łapówkę
22 lipca 2020
Policjanci z Bielan zatrzymali 22-latka, który miał przy sobie marihuanę. Za "odstąpienie od czynności służbowych" zaproponował im 5 tys. zł.
- Bielańscy policjanci patrolowali w godzinach wieczornych teren dzielnicy. W pewnym momencie dostrzegli młodego mężczyznę, rozglądającego się nerwowo wokół. Na widok funkcjonariuszy gwałtownie zmienił kierunek marszu i próbował jak najszybciej oddalić się.
Galeria Młociny - piękny paraliż dzielnicy?
Dwa miliardy złotych ma kosztować inwestycja firmy Coimplex, która na Młocinach chce postawić galerię handlową z kompleksem biurowców na powierzchni 5 hektarów - wzdłuż trasy mostu Północnego, pomiędzy węzłem Młociny,a zajezdnią tramwajową. - Pięknie to wygląda, ale Bielany zostaną zablokowane - obawiają się mieszkańcy dzielnicy.
Policjanci ruszyli za nim, a następnie skontrolowali. Okazało się, że 22-latek ukrył w bieliźnie zawiniątko z marihuaną. W jego torbie sportowej policjanci znaleźli jeszcze ponad 20 gramów marihuany. Mężczyzna nie chciał trafić do policyjnej celi, więc zaproponował policjantom 5 tys. zł w zamian za odstąpienie od czynności służbowych - relacjonuje zajście na ulicy Gwiaździstej aspirant Kamila Szulc.
Policjanci zatrzymali 22-latka. Usłyszał zarzuty za przekupstwo oraz posiadanie środków odurzających. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.
(DB)
.













































