Gwiazda jazzu wystąpi na Białołęce
2 kwietnia 2016
30 kwietnia, z okazji Międzynarodowego Dnia Jazzu, na Białołęce wystąpi legendarny amerykański saksofonista Greg Osby. Razem z nim zagra szwajcarskie trio Vein. To będzie prawdziwe święto muzyki jazzowej.
15 minut z życia pasażera: podróż mostem Grota
Co można robić, jeśli utknie się w korku na moście Grota-Roweckiego? Pasażerowie autobusów miewają różne pomysły.
Jego biografia to kawałek historii jazzu - od lat 80. występował i nagrywał z największymi gwiazdami, takimi jak Jack DeJohnette, Steve Coleman, Jim Hall, Andrew Hill, Henry Kaiser i Wadada Leo Smith. Podczas koncertu wystąpi z formacją Vein w składzie: Michael Arbenz - fortepian, Thomas Lähns - kontrabas, Florian Arbenz - perkusja. Ten koncert, po styczniowym występie Włodka Pawlika, jest kontynuacją cyklu Białołęckich Spotkań z Jazzem.
30 kwietnia godzina 19.00.
Bilety w cenie 70 zł parter i 50 zł balkon do nabycia w kasie ośrodka lub na www.bok.waw.pl.
Białołęcki Ośrodek Kultury, ul. van Gogha 1..






































