Grechuta na Dzień Kobiet w BOK-u
28 lutego 2015
źródło: materiały prasowe
8 marca w Białołęckim Ośrodku Kultury odbędzie się koncert zespołu "Dzień dobry", zdobywcy I nagrody na Krakowskim Festiwalu Twórczości "Korowód" im. Marka Grechuty.
"Autobus co pół godziny". Mieszkańcy mają dość
176 to jedyna linia łącząca Choszczówkę, Białołękę Dworską i Marcelin z tramwajami oraz metrem na Bródnie. Problem? Zbyt rzadka częstotliwość kursowania.
Z okazji Dnia Kobiet zespół zaprezentuje utwory z płyty "Dzień dobry Panie Marku", będącymi najbardziej znanymi piosenkami z repertuaru Marka Grechuty, m.in.: "Dni, których nie znamy", "Będziesz moją Panią" i "Nie dokazuj".
Piosenki Marka Grechuty w wykonaniu zespołu "Dzień dobry", 8 marca godz. 18:00. Bilety od 30 zł.
mj
.







































