REKLAMA

Bemowo

inwestycje »

 

Górczewska dopiero w październiku

  17 sierpnia 2012

alt='Górczewska dopiero w październiku'
www.bemowo.waw.pl

Poszerzanie Górczewskiej od pętli tramwajowej w stronę Babic nadal trwa. Problemy z przejmowaniem działek spowodowały opóźnienia prac budowlanych. Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych podaje nowy termin. Tym razem jest to październik.

REKLAMA

O modernizacji ostatniego fragmentu Górczewskiej pisaliśmy już kilkakrotnie, ostatnio w czerwcu. Wtedy trwały przekładki instalacji podziemnych, wszystkie działki zostały już przejęte, a budynki kolidujące z budową wyburzone. Wówczas rzeczniczka Zarządu Miejskich Inwestycji Drogowych Agata Choińska zapewniała, że droga zostanie oddana do użytku przed wrześniem.

Już wiadomo, że termin nie zostanie dotrzymany. - Z powodu przejmowania działek prace się opóźniły i nie sposób wszystkiego nadrobić. W niektórych miejscach wykonywana jest podbudowa, w niektórych trwają jeszcze prace przy przekładaniu instalacji podziemnych. Są też miejsca, gdzie powstają krawężniki. W kilku miejscach prace są na różnych etapach - tłumaczy Małgorzata Gajewska, rzeczniczka Zarządu Miejskich Inwestycji Drogowych.

Po zakończeniu prac Górczewska będzie miała dwie dwupasmowe jezdnie, od pętli do skrzyżowania z Lazurową, gdzie powstanie rondo i dalej do granicy miasta. Całkowity koszt to 24 mln zł.

Miejmy nadzieję, że październik jest już ostateczną datą zakończenia remontu.

Ewelina Kurzak

 

REKLAMA

Czytaj na ten temat

Komentarze (3)

# eRDe

21.08.2012 16:35

Ciekawa to była informacja, że coś w Warszawie udało się zrobić w terminie:))

# komand

26.08.2012 01:36

Tam przecież nic się nie dzieje więc jak ma coś powstać.. sprzęt stał nieużywany tragedia.. A wszystko za pieniądze podatników. A jak ktoś mówi o przekładkach instalacji... Jak można je przekładać nie mając żadnego człowieka na budowie.. tragedia jak dla mnie prokurator powinien tu wkroczyć..

# Rob

04.09.2012 22:17

O godzinie 8:00 jest 4 pracowników, o 16:00 już nikogo - dramat. Byleby zima za wcześnie nie przyszła bo i w październiku nie uda się oddać inwestycji.

REKLAMA

więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024