REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Bemowo

inwestycje

 

Górczewska dopiero w październiku

  17 sierpnia 2012

Górczewska dopiero w październiku
www.bemowo.waw.pl

Poszerzanie Górczewskiej od pętli tramwajowej w stronę Babic nadal trwa. Problemy z przejmowaniem działek spowodowały opóźnienia prac budowlanych. Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych podaje nowy termin. Tym razem jest to październik.

REKLAMA

O modernizacji ostatniego fragmentu Górczewskiej pisaliśmy już kilkakrotnie, ostatnio w czerwcu. Wtedy trwały przekładki instalacji podziemnych, wszystkie działki zostały już przejęte, a budynki kolidujące z budową wyburzone. Wówczas rzeczniczka Zarządu Miejskich Inwestycji Drogowych Agata Choińska zapewniała, że droga zostanie oddana do użytku przed wrześniem.

Już wiadomo, że termin nie zostanie dotrzymany. - Z powodu przejmowania działek prace się opóźniły i nie sposób wszystkiego nadrobić. W niektórych miejscach wykonywana jest podbudowa, w niektórych trwają jeszcze prace przy przekładaniu instalacji podziemnych. Są też miejsca, gdzie powstają krawężniki. W kilku miejscach prace są na różnych etapach - tłumaczy Małgorzata Gajewska, rzeczniczka Zarządu Miejskich Inwestycji Drogowych.

Po zakończeniu prac Górczewska będzie miała dwie dwupasmowe jezdnie, od pętli do skrzyżowania z Lazurową, gdzie powstanie rondo i dalej do granicy miasta. Całkowity koszt to 24 mln zł.

Miejmy nadzieję, że październik jest już ostateczną datą zakończenia remontu.

Ewelina Kurzak

 

Czytaj na ten temat

Komentarze (3)

# eRDe

21.08.2012 16:35

Ciekawa to była informacja, że coś w Warszawie udało się zrobić w terminie:))

# komand

26.08.2012 01:36

Tam przecież nic się nie dzieje więc jak ma coś powstać.. sprzęt stał nieużywany tragedia.. A wszystko za pieniądze podatników. A jak ktoś mówi o przekładkach instalacji... Jak można je przekładać nie mając żadnego człowieka na budowie.. tragedia jak dla mnie prokurator powinien tu wkroczyć..

# Rob

04.09.2012 22:17

O godzinie 8:00 jest 4 pracowników, o 16:00 już nikogo - dramat. Byleby zima za wcześnie nie przyszła bo i w październiku nie uda się oddać inwestycji.

REKLAMA

więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA