REKLAMA

Puls Warszawy

Artykuł sponsorowany

 

Gdzie dobrze kupić, sprzedać, wynająć, wymienić się lub nawet oddać za darmo

  5 czerwca 2023

Gdzie dobrze kupić, sprzedać, wynająć, wymienić się lub nawet oddać za darmo

Portali z ogłoszeniami różnego typu jest bez liku. Gdzie zatem dobrze kupić lub sprzedać nie tracąc przy tym swojego czasu, ani pieniędzy? Pod lupę bierzemy mamtoo.pl - portal na którym dodajesz ogłoszenia za darmo i bez wymogu rejestracji.

REKLAMA

Pierwszym czynnikiem zachęcającym do skorzystania z tego portalu mamtoo.pl jest atut dodania ogłoszenia za darmo. Drugim - oszczędność czasu - gdyż jeśli nie chcesz, to nie musisz się na nim rejestrować. Choć z opcją rejestracji z pewnością sprzedający zyskuje większe zaufanie wśród przyszłych klientów.

Kupno, wynajem, sprzedaż i... usługi

Kolejnym z atutów mamtoo.pl jest możliwość kupna lub wynajmu i sprzedaży dosłownie wszystkiego, począwszy od zakupu wymarzonego domu z działką za miastem czy wygodnego mieszkania w klimatycznej kamienicy w centrum miasta poprzez wymarzony samochód, skuter, po elektronikę, modę, asortyment dla sportowców, dzieci i zwierząt, artykuły zdrowotne i do pielęgnacji urody. Znajdziemy tu także usługi proponujące potencjalnym zainteresowanym noclegi, usługi remontowe, jak i zdrowotne. A także niezmiennie popularne oferty pracy z których korzystają nie tylko bezrobotni i pracodawcy ale coraz częściej osoby z doświadczeniem chcące zmienić pracę na lepszą.

Kup bilet

"Zamienię" lub "oddam za darmo"

Niezwykle ciekawą opcją na mamtoo.pl są także kategorie typu "zamienię" lub "oddam za darmo". Jeśli masz np. na swojej nieruchomości niepotrzebną kostkę, deski, hałdę ziemi lub zwyczajny złom, której już nie wykorzystasz, to warto dać ogłoszenie, być może to, co tylko ci przeszkadza, ktoś od ciebie odbierze kompletnie za darmo lub za... tabliczkę czekolady lub butelkę dobrego wina. Jest to z pewnością przydatna opcja wspierająca recykling a nawet pozwalająca aby stare i nieprzydatne komuś rzeczy dostały w nowym miejscu "drugie życie".

Ogłoszenia i nie tylko

Na portalu znajdziemy bardzo poręczną, wręcz intuicyjną przeglądarkę z której bardzo łatwo skorzystać szukając interesującego nas towaru lub usługi zarówno lokalnie, jak i z całej Polski. Jednak mamtoo.pl to nie tylko szeroka baza ogłoszeń, ale też zakładka Aktualności, w której uzyskamy porady typu:

 • Lepiej kupić mieszkanie czy wybudować dom?
 • Wynająć mieszkanie czy kupić?
 • Kupno mieszkania czy domu za gotówkę a Urząd Skarbowy?

  (jr)

 •  

  Komentarze (2)

   Erneścio

  27.07.2023 22:22

  Od razu powiem wprost - bez aplikacji dla Android oraz iOS (iPhone) portal szans przetrwania nie ma. Zabawa się zakończy, tak jak zakończyła się w przypadku Gumtree. Reszta portali ogłoszeniowych też ledwie ciągnie a ciągnie ledwie bo OLX ma monopol. Sukcesem OLX jest świetna aplikacja mobilna, której używa 98% użytkowników serwisu. Bez tego szans na przetrwanie macie tyle, co zero.
  Druga sprawa, cenniki ogłoszeń. Jedyny sposób w jaki można dziś osiągnąć pełen sukces to stały, niezmienny cennik na najbliższe lat kilka. Użytkownik powinien być o tym poinformowany już na starcie. Ceny, zaproponowane przez OLX to ceny spoza kosmosu już, praktycznie fakt ubierając w ładne słowa - ludzi na to nie stać.
  Moim zdaniem o sukcesie mógłby zdecydować cennik ogłoszenia na poziomie do 5zł brutto, każdego ogłoszenia bez względu na jego treść. Dlaczego tak?
  Płatne ogłoszenie gwarantuje czystość w serwisie! Im więcej ogłoszeń bezpłatnych, tym szybciej lokalni cwaniacy (zwłaszcza konkurencja) serwis ukatrupią. Powinna zaistnieć płatność SMS za ten rodzaj usług. Ja wiem, wiem, ile % zgarną operatorzy GSM lecz coś za coś.

   Erneścio

  27.07.2023 22:22, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 27.07.2023 22:24

  Moim zdaniem powyższe zda egzamin w całości, o ile zostanie zaopatrzone w system obowiązkowego ponawiania ogłoszenia (każdego!!!) co 24 godziny. Nie problemem jest w dobie dzisiejszej informatyzacji Polski klikać w linki rozsyłane przez serwis w celu przedłużenia ogłoszenia.
  Dlaczego tak?
  Dlatego, że ludzie mają już dość wydzwaniania do innych ludzi w celu zapytań, czy ogłoszenie jest aktualne?
  Nieeeee, już nie jest, zapomniałem usunąć!
  Na wymioty zbiera od używania OLX a alternatywy do pięt im na razie nie dorastają. Weźcie się w końcu za to!
  1. Niskie ceny
  2. Aplikacje na komórki
  3. Ważność ogłoszeń
  i sukces macie w kieszeni.
  Kolejna i ostatnia sprawa - szata graficzna. Zapytałem losowo wybrane 76 osób na swoim facebooku. 71 odpowiedziało : brzydka!
  Zapytałem więc, jaka powinna być?
  Odpowiedzili: taka , jak kiedyś dawna tablica.pl
  Powodzenia.
  więcej na forum

  REKLAMA

  Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

  REKLAMA

  REKLAMA

  REKLAMA

  REKLAMA

  AMBRA - Twoje Perfumy
  AMBRA - Twoje Perfumy

  Najchętniej czytane w Pulsie Warszawy

  Artykuły sponsorowane

  REKLAMA

  REKLAMA

  Wyjazdy sportowe
  Wyjazdy sportowe

  Kup bilet

  Znajdź swoje wakacje

  Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

  Polecamy w naszym pasażu

  Wstąp do księgarni

  REKLAMA

  REKLAMA

  Wakacje wrzesień i październik 2023
  Wakacje wrzesień i październik 2023

  REKLAMA

  REKLAMA