REKLAMA

Białołęka

kalendarz imprez »

 

Maraton świątecznych atrakcji w Galerii Północnej

  6 grudnia 2023

alt='Maraton świątecznych atrakcji w Galerii Północnej'
Fot. DB

Spotkanie ze Świętym Mikołajem, Świąteczna Poczta, warsztaty w "Fabryce Elfów", a na deser koncert, na którym nie zabraknie hitów z repertuaru Ariany Grande, Franka Sinatry i Mariah Carey. To wszystko oraz znacznie więcej zobaczycie, posłuchacie i poczujecie w galerii handlowej przy ul. Światowida 17.

REKLAMA

Święta zawitały do Galerii Północnej na Białołęce, a razem z nimi cała seria wydarzeń, które wypełnią najbliższe dwa tygodnie. Już dziś (6 grudnia) najmłodsi będą mogli spotkać się ze Świętym Mikołajem. Gość z dalekiej północy będzie czekać na dzieci od 15:00 do 19:00. Jak zapakować paczkę, aby dotarła bezpiecznie? Najlepsze praktyki pakowania paczek Jak zapakować paczkę, aby dotarła bezpiecznie? Najlepsze praktyki pakowania paczek
Pakowanie i nadawanie paczeki to nie tylko umieszczenie przedmiotów w pudełku. Ważne jest, aby paczka była odpowiednio zabezpieczona, aby uniknąć uszkodzeń w trakcie transportu. Poniżej przedstawiamy najlepsze praktyki pakowania paczek, które pomogą zapewnić bezpieczną dostawę paczki.
Każdy będzie mógł do niego podejść, opowiedzieć o wymarzonych prezentach, a także zrobić sobie wspólne zdjęcie. Z okazji Mikołajek galeria przygotowała także słodkie upominki i pamiątkowe dyplomy. A to dopiero początek świątecznego maratonu.

Spotkanie ze Świętym Mikołajem, Świąteczna Poczta i Fabryka Elfów

Od 6 do 10 grudnia działać będzie Świąteczna Poczta, w której dostępna będzie specjalna papeteria dla najmłodszych. Galeria zorganizuje także warsztaty kreatywne. Biorąc w nich udział, dzieci stworzą własnoręczne ozdoby choinkowe, a także nauczą się dekorowania pierników. Nad całością czuwać będą wyszkoleni animatorzy, którzy pomogą najmłodszym w przygotowaniu dekoracji. Na warsztaty galeria zaprasza od środy do piątku w godzinach 15:00-19:00, a w weekend od 12:00 do 19:00.

13 grudnia swoją działalność rozpocznie natomiast "Fabryka Elfów", która popracuje w Galerii Północnej aż do 17 grudnia. W "Fabryce" dzieci nauczą się robić dekoracje choinkowe, a także wyjątkowe zabawki w zimowym klimacie. Z pomocą elfów każdy stworzy bałwanka, śnieżną kulę, nastrojowy lampion, dekorację choinkową z recyclingu czy kartkę świąteczną. "Fabryka" czynna będzie od środy do piątku od 15:00 do 19:00, a w weekend 12:00-19:00.

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Galeria Północna: koncert pełen świątecznych hitów

Świąteczny cykl wydarzeń na Tarchominie zwieńczy natomiast koncert fundacji Rozwoju Pasji JoséSong. W trakcie niemal godzinnego występu, który zaplanowano na 17 grudnia na godzinę 14:00, będzie można na żywo posłuchać największych świątecznych przebojów, których słowa zna chyba każdy. Wśród artystów, m.in. Maja Walentynowicz, która znana jest z programu The Voice of Poland. W repertuarze nie zabraknie hitów Mariah Carey, Queen, Kelly Clarkson, Ariany Grande, Franka Sinatry czy Wham!, w tym: "Al I want for Christmas is You", "Snowman", "Underneath the Tree", "Santa tell me", "Rockin' around the Christmas Tree" czy "Let It Snow!".

Wyjątkową świąteczną atmosferę zapewni zimowa iluminacja Galerii Północnej, którą będzie można podziwiać aż do stycznia. To m.in. 18 wyjątkowych dekoracji, a wśród nich 9 platform z niedźwiedziami polarnymi, zaprzęg z psami husky, choinkowa chatka czy pociąg świąteczny. Gości wita natomiast 6-metrowa niedźwiedzica z niedźwiedziątkiem oraz trzynastometrowa choinka.

MB

.
 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuBiałołęka

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy