REKLAMA

REKLAMA

Wakacje z Warszawy

REKLAMA

Targówek

handel

 

Galeria Północna idealna na upały

  18 lipca 2022

Galeria Północna

Klimatyzowane wnętrza Galerii Północnej, to świetne miejsce, żeby na wiele godzin schronić się przed upałami. Oferta jest duża, więc nikt nie będzie się nudził. Nowością tego lata jest lodziarnia i grill w ogrodzie na dachu.

REKLAMA

Nowy pomysł właściciela Galerii Północnej, to dwa nowe punkty na dachu. Lody rzemieślnicze Beza Krówka oraz Grill&Beer będą tu przez całe wakacje, a po nich dotąd, dokąd pogoda pozwoli na otwieranie ogrodu na dachu. O niepowtarzalnym smaku tych lodów przekonało się już wielu mieszkańców Tarchomina i Nowodworów.

Beza Krówka od kilku lat zachwyca na bazarku na rogu Mehoffera i Światowida. Stara włoska receptura działa na podniebienia.

Z kolei Grill&Beer to potrawy z grilla, piwo z beczki lub np. PaNaTo Krewetkowe z lampką białego wina. Menu zarówno dla tych, którzy lubią mięso, jak i dla wegetarian. A wszystko to w otoczeniu natury, kwiatów, w klimatycznym, nastrojowym miejscu.

Na dachu Galerii Północnej znajdziemy także m.in. tężnię solankową, plac zabaw, mural i... koło wodne. Tężnia ma 4,5 metra wysokości, 9 metrów długości i jest jedyną taką konstrukcją w Polsce, znajdującą się na dachu. W tym roku powstał tam też mural, tworzący złudzenie optyczne stania w rwącym wodospadzie.

REKLAMA

Fontanna dla dzieci i dorosłych

Nie tylko dach jest wielkim atutem Galerii Północnej na lato. Znajdująca się od strony ulicy Światowida wieczorem od godz. 21.00 jest atrakcją dla naszych oczu - niesamowitą grą świateł w milionach kolorów. Przepiękna muzyka i woda mieniąca się wieloma barwami to jest to, czego potrzebujemy po upalnym dniu.

W środku, obok wejścia od strony Światowida jest jeszcze minipark linowy o wymiarach 6 na 6 m. Zapewnia rozrywkę najmłodszym fanom wspinania się.

REKLAMA

Galeria Północna najlepsza na upały

Oferta dla najmłodszych to wystawa dinozaurów na parterze, czyli 13 realistycznych modeli wielkich gadów oraz wystawa skamieniałości w sąsiedztwie sklepu Reserved. Dodatkowo piaskownica będąca miniwykopaliskiem zachwyci nie tylko każdego malucha.

Jak zawsze po Północnej jeździ pociąg do dobrej zabawy! Stacja jest przy sklepie Junior na I piętrze! Niezależnie od warunków pogodowych daje dzieciom wiele radości.

Miniskatepark znajduje się na zewnątrz galerii, od strony ulicy Trakt Nadwiślański. Jest całkowicie bezpłatny i otwarty również po godzinach pracy galerii. Place zabaw są na dachu oraz na zewnątrz od strony Traktu Nadwiślańskiego.

REKLAMA

Chaczapuri z kuchnią gruzińską w strefie gastronomicznej

Przy okazji ważna wiadomość dla miłośników kuchni gruzińskiej - Chaczapuri niebawem przeniesie się na drugie piętro. To tu znajduje się cała strefa gastronomiczna Galerii Północnej a obok niej kino Cinema City z jedenastoma klimatyzowanymi salami. Tradycją tarchomińskiej galerii stały się wyprzedaże garażowe w każdą trzecią niedzielę miesiąca.

Joga i koncerty na dachu Galerii Północnej

Dla dorosłych joga na dachu w sobotnie poranki, w godzinach 10.30 - 11.30. Spotkanie dla wszystkich, którzy chcą usprawnić swoje ciało i wyciszyć umysł. To także idealny moment na rozpoczęcie przygody z ćwiczeniem jogi. Warto założyć wygodne ubranie i nie zapomnieć maty do ćwiczeń. W przypadku złej pogody osoby, które się zgłosiły, otrzymają vouchery na zajęcia jogi w klubie Zdrofit

Również w każdą sobotę w ogrodzie są bezpłatne koncerty muzyki filmowej na żywo, jeden od 18:00, drugi od 20:00. Każdy trwa godzinę. W razie złej pogody koncerty są przenoszone do strefy foodcourt.

(as)

.
 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuTargówek

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje
Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl    Stanowią one własność prawnie chronioną należącą do Wakacje.pl S.A. i/lub jej partnerów.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wakacje wrzesień i październik 2022

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA