REKLAMA

olowkowa rekrutacja trwa 1olowkowa rekrutacja trwa 2olowkowa rekrutacja trwa 0
Forum › Bielany

REKLAMA

bck ladies 2bck ladies 0

# Velo

24.11.2015 16:26

O dziadoparkingach słyszałam.W końcu ZDM się za nie bierze.Ostoją ich są jeszcze Spółdzielnie Mieszkaniowe,które dbają by dziadoparkingi "upiększały" nam wspólną przestrzeń.Nie rozumiem po co parkingi jak kradzież aut jest obecnie znikoma.Ale żuloskwerky-w punkt.

# Anżelina

24.11.2015 16:31

Panie Dominiku,chcę Pan uściskać za ten artykuł.Dokładnie tak jest.Spółdzielnie Mieszkaniowe bronią te dziadoparkingi niczym lwica młode.A najczęściej są tam szmaty na płocie,reklamy,śmieci,zardzewiały płot i fury za max.20 tysia.

# der

25.11.2015 09:38

Zapewne chodzi o pewność, że miejsce do parkowania będzie czekało po powrocie z trasy

REKLAMA

smaki zycia 2024-09-03 2smaki zycia 2024-09-03 0

# bemol

25.11.2015 09:52

Fakt, za piękne nie są te "parkingi strzeżone społecznie". Jednak najazd parkujących samochodów z pobliskich zamkniętych enklaw osiedli deweloperskich, parkowanie samochodów dostawczych i tirów - powoduje takie, a nie inne kroki ze strony mieszkańców osiedli spółdzielczych. Tym bardziej, że a/ płacą za teren w opłacie za dzierżawę wieczystą b/ z reguły są to tereny ogólnodostępne.

# Stary Wojtek

25.11.2015 12:55

Niestety w tych okolicach bloki nie posiadają parkingów podziemnych, gdzie odpowiednie miejsce można by sobie wykupić. Osobom, które chcą mieć miejsce na swój samochód i pewność, że nikt tego miejsca nie zajmie, pozostają takie parkingi, za które i tak przeważnie płacą abonament.
W okolicach Słodowca ostatnio nastąpiło znaczne zmniejszenie ilości wolnych parkingów (w ich miejscu powstają nowe bloki), kompletnie dzielnica nie czuje potrzeby stworzenia nowych zatoczek przy ulicach, więc tym bardziej ludzie owych parkingów bronią.

# Kaziu

27.11.2015 17:04

,,Czy ktoś wyobraża sobie kowboja na dzikim zachodzie bez konia?''
No nie - z tą zasadniczą różnicą,że jeździec mógł jeździć nawalony..........

REKLAMA

bck osiecka 2bck osiecka 0
:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
:

 

REKLAMA

san giovani ogolny 2021-09-29 nowy 1san giovani ogolny 2021-09-29 nowy 2san giovani ogolny 2021-09-29 nowy 0

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

bck hip hop 2bck hip hop 0

REKLAMA

refleks chlodnictwo praca 1 2refleks chlodnictwo praca 1 0

REKLAMA

refleks chlodnictwo praca 2 3refleks chlodnictwo praca 2 0

REKLAMA

bck koncert retro 31 maja 1bck koncert retro 31 maja 2bck koncert retro 31 maja 0

REKLAMA

bck open stage 2026 3bck open stage 2026 0

REKLAMA

refleks chlodnictwo 2024-11-21 1refleks chlodnictwo 2024-11-21 2refleks chlodnictwo 2024-11-21 0

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

autoreklama tustolica 3autoreklama tustolica 0

REKLAMA

bck niebrzydkie kaczatka 1bck niebrzydkie kaczatka 2bck niebrzydkie kaczatka 0