REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

znaczki skarbowe w UD

# jack

28.01.2003 11:45

dlaczego znaczki skarbowe w Urzedzie Dzielnicy mozna kupis tylko w kiosku a nie mozna ich kupic w kasie, co przy zalatwieniu jakiejkolwiek sprawy stwarza dodatkowe zamieszanie

# Duśka

28.01.2003 20:09

Moim zdaniem powinny być w każdym pokoju, gdzie załatwiamy sprawy urzędowe. Ale na pewno w kancelarii. Przy składaniu dokumentów dokupowałoby się znaczek skarbowy i kropka. Po co dwa razy stać w kolejce i robić sztuczny tłok przy kiosku?Duśka

# martyna

28.01.2003 21:55

Też się na to nadziałam przy jakichś meldunkach czy czymś takim. Może to regulują jakieś przepisy... Ale na panie urzędniczki złego słowa nie powiem, bo jak mi był potrzebny pilnie dowód na nowe nazwisko, to zrobiły mi go z dnia na dzień! Z uśmiechem i bez jakichś specjalnych wysiłków z mojej strony, oprócz zwykłej prośby. Byłam w szoku!

REKLAMA

# Frania

29.01.2003 00:07

Urzędnicy w Białolęce są bardzo nierówni- w sprawach rutynowych (zwłaszcza niższy personel) potrafi być życzliwy i uczynny. Niestety sporo pism sygnowanych przez naczelników i ich zastępców nie wystawia najlepszego świadectwa ich kompetencji- jednym z pozytywnych wyjątków jest ochrona środowiska. Panie Nogai kuleczka są OK.

# Piotrek z Odkrytej

06.02.2003 10:13

Jesteś ich znajomą czy tak jest naprawdę ? Zobacz jak "pięknie" dziś odśnieżona jest nasza okolica. To też należy do Wydziału Ochrony ............., mimo że nie trzeba do tego pism ze znaczkami.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe