REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

zmiana kablówki

# edi

31.08.2014 14:20

Hej kończy mi się umowa na kablówkę no i jak zwykle szukam czegoś tańszego. Znalazłem fajna ofertę gigakablówki netii za 40zł ale z mapki wynika że nie jestem w jej zasiegu. Czy ten zasięg się zwiększy czy oferta jest tylko dla wybranych?

# Łuki

07.09.2014 17:39

nie mam pojecia najlepiej bedzie jak zadzwonisz i zapytasz ja sie na szczescie lapie :-)))

# Netia

27.09.2014 12:19

Witam Państwa,
Jesli mają Państwo jakieś pytania odnosnie oferty Gigakablowki w Warszawie, Krakowie to zapraszam do kontaktu pod numerem 534-643-325, można wysłać sms - oddzwonię. Jeśli spodoba się Państwu oferta to załatwiam wszelkie formalności, a jako przedstawiciel handlowy mogę zaproponować preferencyjne warunki.
Zapraszam do kontaktu

REKLAMA

# krystek

30.09.2014 19:01

Z tego co wiem to zasieg gigakablówki się nie zmieni bo jest to oferta dla tych co byli w zasięgu astera ale netia wchodzi z nowymi produktami więc warto śledzić. na nowościach zawsze korzysta klient

# szczepan

08.10.2014 15:16

wreszcie jakaś spadkowa tendencja cen, już myślałem że nie da się płacić mniej niż stówę za neta z telewizją

# seba

19.10.2014 19:34

no dobra może spadkowa ale dlaczego nie dla każdego

REKLAMA

# grześ

22.10.2014 22:20

Hej, jak ktoś chce się dowiedzieć jak działa gigakabel to poniżej link. Ja od siebie powiem że u mnie działa od miesiąca bez zarzutów.
komputerswiat.pl /testy/internet/lacza internetowe/2014/10/gigakablowka netii test.aspx

# kris

15.11.2014 17:46

nie wiem co na to wpływa ale ta kablówka jest ponad połowę tańsza od konkurencji, jest też multiroom za 1 zł i chuma 20GB w cenie

# zuber

01.12.2014 22:19

i w ciągu trzech miesięcy zabrała 10 tyś klientów konkurencji

REKLAMA

# kate

25.12.2014 21:41

do końca roku można bezpłatnie przejść z konkurencji więc w styczniu może będą szczegółowe dane ile klientów przejeli

# jermy

04.01.2015 19:12

ja akurat czekam na telefon od netii w sumie do wybyoru mam jeszcze tylko upc kóre jest dwa razy droższe (vectra i multimedia nie obejmują mnie zasięgiem) ale z tego co patrzyłem to i tak nie jest lepiej niż u netii cenowo...
Zobaczymy mam nadzieje że Wola będzie pod ich zasięgiem jeżeli nie to zostanie tylko to "drogie upc"

# Artur Kozieradka

21.01.2015 17:20

Gigakablówka na targóku to śmiech w biały dzień. Pakiet tylko 20 Mbit netu, do tego tv za 89zl. Uwaga - za podłączenie życza sobie 280 ZŁ - pomimo tego że mają blokach infrastrukture po Asterze :) Ogólnie - Gigakablówka to najgorszy śmieć bo TV idzie tym samym kanałem co net - jeżeli ktoś np. gra w gry akcji online i ogląda TV w tym czasie, raz że transfer spada , dwa że PING dochodzi do 500 ;) Kłóciłem się z GIGA o to ale niestety , chcę czy nie chcę z winy operatora nadal zmuszony jestem płacić do końca umowy. ;(
Ogólnie GIGA - NIE - dziękuję. Wrogowi nawet nie życzę

REKLAMA

# dzidzio

27.01.2015 15:13

Stary wziąłeś pakiet 20MB i chcesz grać w sieci ?? Mogłeś wziąć 100 lub 300. To tak jakby kupić 5 osobowy samochód klasy A dla rodziny w rozmiarach XXL.
Myślę że 20 MB jest skierowane dla osób ktore nie grają nałogowo w sieci.

# anka33

07.02.2015 16:33

no dokladnie ja wzielam bo nie mam gigakabla niestety orange ale wzielam 300 mb niestety place dwa razy wiecej niz w gigakablówce.

# robson

18.02.2015 13:14

Jeśli chodzi o prędkości 300mb to gigakabel jest tańszy o jakieś 10zł miesięcznie od orange, przy predkości 100MB 20zł. To nie są aż takie dysproporcję cenowe jak z jupisi bo u nich oferta jest dużo droższa.

# Gigakablowka

23.02.2015 14:09

Witam Państwa.
Jeżeli Ktoś z forumowiczów mieszka w Warszawie, jest zainteresowany i chciałby zapoznać się ze szczegółami dotyczącymi oferty "Gigakablówki" Netii ,to serdecznie zapraszam do kontaktu. Przedstawię aktualne promocje, wyjaśnię zasady wyboru kanałów telewizyjnych (bo tylko w Gigakablówce masz możliwość wyboru tego co oglądasz i za co płacisz). Przybliżę możliwości dekodera TV (netia player) itp. W przypadku gdy się zdecydujesz na naszą ofertę ,pomogę również w załatwieniu formalności związanych z przeniesieniem usług od innego operatora.
Zadzwoń do mnie lub wyslij sms o treści "GIGA" (oddzwonię) nr.tel: 534 643 325 lub patryk.korszen@gmail.com
Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu.
Patryk Korszeń

# pablo

26.04.2015 19:46

czyli gigakabel na 1 miejscu a orange na 2 na targówku.

# Olek

14.05.2015 16:08

ja też się załapałem..tv osobista i chmura pakiet idealny, no i cena! jest na czym zaoszczedzic

# nunka00

18.08.2015 09:49

ja się przeprowadzam niedługo i też bede szukać jakiejś oferty. narazie mam na oku tą giga kablówke no ale jeszcze patrze na rózne opinie wnecie ;)

# oki

03.11.2015 09:44

witam tylko niie gigakabloka!!!!!!!!!odradzm i przstrzgam gina kanaly sa zmieniane nawet nie wiesz cy ten program bendzie jutro tam gdzie byl sa bardzo czeste przerwy wdostarczaniu sygnalu Tv . A pozatym ciagle cossie dzieje !!!!
Andrze Targowek Warszawa

# fifi

18.02.2016 14:30

A mnie giga kablówka na razie działa spoko i jestem zadowolona. teraz dla całej warszawy jest :))

# ważka

22.02.2016 14:42

Hej, możecie mi polecić jakiś tani internet? Właśnie przeniosłam się do wwa na magisterkę i za bardzo się nie orientuje. Znalazłam na klatce ofertę netii, jakis internet max 50. Jest spoko?

# bartosz

26.02.2020 12:59

A może takie rozwiązanie jak Inea Światłowód? To według mnie najlepsze wyjście.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy