REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

# LUCYNA

05.10.2014 18:34

LEGIONOWO TO JEST WSPANIAŁY URZĄD MIASTA, PRZED WYBORAMI TRZEBA SIĘ WYKAZAĆ PRZED SPOŁECZEŃSTWEM , WYBUDOWANE CAŁE CENTRUM TRWA WYKOŃCZENIÓWKA CZEMU NIE ZERWAĆ UMOWY ZA BŁĘDY PROJEKTOWE NIE ODPOWIADA , WSZYSTKO ZWALIĆ NA FIRMĘ BUDOWLANĄ WYPŁACONE 6 MILIONY Z CZEGO 2,8 MILIONA ZABRAĆ JAKO KARY UMOWNE DOSTAĆ DOFINANSOWANIE 32 MILIONY BRAWO TO JEST URZĄD !!!!!!!!!!!!!!!!

# LUCYNA

05.10.2014 18:39

LEGIONOWO TO JEST WSPANIAŁY URZĄD MIASTA, PRZED WYBORAMI TRZEBA SIĘ WYKAZAĆ PRZED SPOŁECZEŃSTWEM , WYBUDOWANE CAŁE CENTRUM TRWA WYKOŃCZENIÓWKA CZEMU NIE ZERWAĆ UMOWY ZA BŁĘDY PROJEKTOWE NIE ODPOWIADA , WSZYSTKO ZWALIĆ NA FIRMĘ BUDOWLANĄ WYPŁACONE 6 MILIONY Z CZEGO 2,8 MILIONA ZABRAĆ JAKO KARY UMOWNE DOSTAĆ DOFINANSOWANIE 32 MILIONY BRAWO TO JEST URZĄD !!!!!!!!!

# marko_o

08.10.2014 12:18

Ta budowa to była kpina, 3 osoby na placu budowy. Pani #Lucyno nie żartujmy sobie z ludzi. Nie chcę słyszeć o żadnych FLISBUDACH w Legionowie ani okolicach więcej.

REKLAMA

# Jolka

08.10.2014 12:38

żenada ... dokładnie , wybory więc coś zróbmy coś a potem nie nasza wina jak się rozpadnie , ludzie ile można gadać może w końcu zaczniemy coś robić ???? lepiej stwarzać pozory za naszą kasę . Może MWS da radę coś zrobić ?

# mort

13.10.2014 17:46

tylko że żeby coś zrobić MWS musiałoby mieć kogoś na wyższym stołku !

# Fifi

14.10.2014 20:35

Poczytaj sobie www.mws.org.pl

REKLAMA

# Kolo

27.10.2014 19:02

#mort napisał(a) 13.10.2014 17:46
tylko że żeby coś zrobić MWS musiałoby mieć kogoś na wyższym stołku !

no to trzeba zagłosować na MWS, a konkretnie na Mariusza Ambroziaka do sejmiku. On chce wreszcie usprawnić podwarszawski transport publiczny. Warto dać szansę.

# ale pierdoły

28.10.2014 00:13

#Kolo napisał(a) 27.10.2014 19:02
no to trzeba zagłosować na MWS, a konkretnie na Mariusza Ambroziaka do sejmiku. On chce wreszcie usprawnić podwarszawski transport publiczny. Warto dać szansę.
Chce ?
Ja też chcę.
Głosujcie na mnie bo ja chcę.

# Kolo

28.10.2014 17:20

Jak mi obiecasz, że tak jak Ambroziak zlikwidujesz opłatę targową to się zastanowię :)
Btw, Piękny trolling! <3

REKLAMA

# ale pierdoły

28.10.2014 22:14

Kolo, obiecanki nic nie kosztują. Obiecanki okazują się przeważnie cacankami. Kandydaci maja perfekcyjnie opanowaną sztukę obietnic.
Niektórzy dają się nabierać na obietnice.

# Kolo

29.10.2014 21:36

hehe, że też nie możemy się w jednym wątku pomieścić :D a tu masz przykłąd teog, że obiecanki, obiecankami, ale realne spojrzenie na problemy Ambroziak też ma ;) na ipiastow.pl jest artykuł o przedszkolach. Nie moge niestety linku wkleić :/

# ale pierdoły

29.10.2014 22:37

Ja też mam realne spojrzenie.
Ty też masz realne spojrzenie.
Tylko co z tego wynika ?
Nic, dokładnie nic.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

City Break
City Break

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024