REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

# Victor58

30.09.2014 12:51

Ale jaja , nie wiem co oni wciągają, ale widać towar jest pierwszej klasy, skoro doszli do takich wnioskow. Poza tym ,że jest nowy tabor, to cała reszta - czestotliwość kursowania, ceny biletow, stabilność rozkładów, są gorsze jak za "komuny"

 Daro

30.09.2014 23:29

To jest kpina. Jak można przyznać takie wyróżnienie dla miasta które nie posiada komunikacji miejskiej co w zasadzie uniemożliwia sprawne poruszanie się po mieście jak i dotarcie do stacji dla tych którzy mieszkają na peryferiach Legionowa

# lolalola

01.10.2014 19:02

Dlaczego przez tyle lat nie ma tzw czeerwonej pospiesznej linii do warszawki????????? miasto o takiej liczbie miwszkańców.......Dwie linie autobusowe bo 736 to raczej wsiowa objazdówka wiec nie licze, brak synchronizacji pociągów z dowozówka do stacji....porażka, NAGRODA OWSZEM ALE RODEM Z FILMÓW BAREI tylko iść do szafy i zaspiewac łubu dubu niech zyje nam......

REKLAMA

 Daro

03.10.2014 13:30

Pytania można mnożyć. Najważniejsze jest takie dlaczego po uruchomieniu pociągów SKM komunikacja w Legionowie powoli, metodycznie się zwija
Zlikwidowano 801, 731 i 723 jeżdżą już tak rzadko, oferując kretyńskie przesiadki na Żeraniu że niedługo będą wozić muchy
O 736 nawet nie dyskutuję bo to kpina
Pociągi z comiesięczną zmianą rozkładu, z rozkładem nieprzystosowanym do potrzeb pasażerów
SKM w godzinach szczytu co godzinę to kpina
I na końcu brak komunikacji miejskiej w Legionowie, komunikacji która odciążyłaby zapchane ulice, zwolniła miejsca do parkowania czy wreszcie umożliwiłaby dotarcie do stacji

# Olczi

08.10.2014 13:06

Moze teraz jest szansa na to żeby stworzyć własną komunikacje , ulepszyc ten dojazd i przede wszystkim zwiększyć częstotliwość SKM, jedna ucieknie i czekaj człowieku godzinę na następną . znacie jakieś programy kandydujących do wyborów który mają REALNE szanse coś zmienić i widzą coś więcej niż nasze pieniądze ?

# Kolo

24.10.2014 19:45

Ja widziałem niejakiego Ambroziaka program. Mówili mi o nim ludzie, z którymi dojeżdżam do pracy w Wawie. Jest wszystko dobrze w nim napisane - o skm, o wkd, że to najwazniejsze dla ludzi. O cenach biletów też, że powinny być na tyle niskie by się nie opłacało korzystać z samochodu.

REKLAMA

# Wieliszew Cegielnia

25.10.2014 13:45

#lolalola napisał(a) 01.10.2014 19:02
Dlaczego przez tyle lat nie ma tzw czeerwonej pospiesznej linii do stacji....porażka......
Dlaczego nie ma linii nocnej ZTM do Wieliszewa ?
Dlaczego nie ma linii podmiejskiej do Serocka lub choćby lokalnej typu L-xy z Legionowa do Serocka kursującej codziennie ?
Miasto śpi, powiat śpi ale do wyborów na siebie zachęcają.
Oddam swój głos na tą osobę, która spowoduje realnie uruchomienie tych linii przed 16 listopada 2014.

# Kolo

27.10.2014 18:40

haha no to marzzenia ściętej głowy, ale generalnie trzymam kciuki. Nie wiadomo jak to policzyli, ale nocne się pewnie nie opłacają :/ Jasne, że przy wyborach wszystko obiecają! Ale jak Ambroziak mówi, że SKM, WKD i Koleje Mazowieckie są w gestii sejmiku mazowieckiego, a on tam kandyduje i chce to ulepszyć, to muszą go najpierw wybrać. Nie mam problemu by mu moim głosem pomóc. Inaczej się nie da.

# ale pierdoły

28.10.2014 00:15

ja też mówię, że WKD jest w gestii sejmiku mazowieckiego dlatego głosujcie na minie.

REKLAMA

# Kolo

28.10.2014 17:15

No to proszę o stronkę szanownego kandydata! Mam nadzieję, ze będą tu chociaż w połowie takie konkrety co u Mariusza Ambroziaka ;)

# ale pierdoły

28.10.2014 22:16

ale pierdoły Kolo, obiecanki nic nie kosztują. Obiecanki okazują się przeważnie cacankami. Kandydaci mają perfekcyjnie opanowaną sztukę obietnic.
Niektórzy dają się nabierać na obietnice.

# tomik

28.10.2014 22:28

się kręci...
wybory idą...
jak to mówią "nikt nie da wam tyle, ile ja wam obiecam"

REKLAMA

# Kolo

29.10.2014 21:32

To inaczej - kandydat, który we władzach nie był jakoś się musi przedstawić. Pisze/mówi o tym co będzie chciał zrealizować. Ktoś nazwie to obietnicą, ktoś kiełbasą wyborczą, a ktoś inny kłamstwem. A wybrać trzeba. Ja zobaczyłem u Ambroziaka porządny program, taki który nie mówi o gryszkach na wierzbie, tylko realnych potrzebach. Mam dosyć narzekania, że się nie da. Wierzę, że ten przedsiębiorca, który ludziom niejedną pracę dał zrobi coś i dla mnie. Peace :)

# tomik

29.10.2014 22:41

skoro dałeś sie przekonać to głosuj, Twoja sprawa. czas pokaże czy dobrze wybrałes.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy