REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Żeglarze na start

# Jarek

12.12.2003 17:23

PKS AGAPE organizuje sekcję żeglarską. W pierwszej kolejności zapraszamy do współpracy żeglarzy z patentami.
Czekam na indywidualne zgłoszenia 507-693-799
Jarek

 wszelak

13.12.2003 18:19

Przepraszam, ale kto to organizuje? Czy jest to gdzieś opisane, może jakaś strona internetowa? No i kim jesteś? Taka wiadomość wydaje mi się mało autentyczna.

# historyk-wyjątkowo

13.12.2003 19:57

Jarek to dusza człowiek- można mu wierzyc (zorganizował już kilka sekcji, więc to się też uda). Czy wszystko musi mieć swoje www?

REKLAMA

# -----

15.12.2003 15:51

a mi sie wydawało po ogłaszeniach w kosciele że to jakiś klub nowo powstały jakieś PKS AGAPE czy jakoś tak!!!!
a nie jarek

# Jarek

15.12.2003 19:20

Wszelak.
Jeśli naprawdę jesteś żeglarzem lub sternikiem z patentem i chciałbyś nam pomóc w przy organizacji sekcji to zapraszam
w środę między 18 a 19 do sekretariatu Klubu w sali na piętrze Domu Katechetycznego przy Myśliborskiej 100.
Jestem sekretarzem zarządu.

# Działacz

16.12.2003 15:52

#----- : dobrze Ci się wydaje, że to klub sportowy powstał a Jarek jest jego inicjatorem i sekretarzem i to do jego obowiązków należy między innymi informowanie o klubie i jego działaniach! Akurat na tym forum Jarek pojawia się już od dość dawna (co zauważył też historyk - pozdrowienia:) i to jemu z racji zajmowanej funkcji w klubie i znajomości owego forum przypadł zaszczyt umieszczenia informacji.
Następnym razem pomyśl trochę zanim coś napiszesz.
Z pozdrowieniami
Działacz Klubu

REKLAMA

 ragozd

16.12.2003 16:32

Ja jestem zainteresowany, mam patent, choc doswiadczenie niewielkie. W srode niestety nie moge :( Kiedy mozna dzwonic na ww. numer?

# Działacz

16.12.2003 17:05

ragozd: Na ww. numer możesz dzwonić w godzinach 8:00 - 20:00.
Zapraszamy do współpracy.
Z pozdrowieniami
Działacz Klubu

 mikiel

16.12.2003 20:43

Ja tez mam patent ale nie zeglarza moze byc? i oczywiscie che wspolpracowac, i mam 18 lat!!

REKLAMA

# rozjemca

16.12.2003 23:33

Działacz: Musisz chyba bardzo blisko znać Jarka jeśli wiesz w jakich godzinach odbiera telefon. A jeśli po 20 bedę chciał się porozumieć z Klubem (wcześniej pracuję!)? Już znalazłem stronkę Klubu: www.pieknejmilosci.wpraga.opoka.org.pl/ Całkiem fajna stronka. I podane są wszystkie namiary, potrzebne telefony. Zapraszam zainteresowanych sekcjami do odwiedzenia tej strony. I jeszcze jedno Działaczu. Jarek był jednym z kilkunastu inicjatorów. Na własne uszy słyszałem!

# Działacz

17.12.2003 13:52

rozjemnco: Masz rację bardzo dobrze znam Jarka zaś godziny w których najchętniej odbierałby telefony w sprawach klubowych konsultowałem z nim bezpośrednio przed odpisaniem w tym wątku. Oczywiście nic się nie stanie jeśli ktoś zadzwoni o późniejszej godzinie, jednak Jarek, jak każdy z nas, ma dom i rodzinę i dlatego życzył sobie by "dolną granicę" podać o godzinie 20:00.
Z przykrością muszę Cię jednak poinformować iż strony klubu nie znalazłeś. Znalazłeś jedynie wizytówkę klubu która znajduje się jako jedna z zakładek na stronie Parafii NMPMPM przy której klub działa. Strona klubu będzie pod adresem www.pks.agape.prv.pl (na razie znajduje się tam wersja testowa - niekompletna, alternatywnie www.agape.friko.pl).
I jeszcze jedno rozjemco: źle słyszałeś, Jarek był jednym z 3 inicjatorów powstania klubu (wraz z ks. Andrzejem i ks. Kamilem).
Kilkunastu to było członków założycieli (wśród nich również ja), których skupili wokół idei założenia klubu głównie ks. Andrzej i Jarek a którzy to ludzie spotkali się na zebraniu założycielskim klubu w dniu 13 kwietnia br. i powołali do życia Parafilany Klub Sportowy AGAPE Białołęka. Należy odróżnić "inicjatywę" od "założycielstwa". Myśląc tymi kategoriami to ja też mógłbym mówić o sobie iż jestem "inicjatorem" a to nie byłaby prawda.
Pozdrawiam i zapraszam do współpracy
Działacz Klubu

# Brutal

19.12.2003 12:59

Czyli zarzucasz klubowi, że nic nie robi? A ja słyszałem, że robią i to sporo.

REKLAMA

# mieszkaniec

27.12.2003 16:08

klubowi nie ale pewnej osobie j..................

# Brutal

28.12.2003 00:55

Mieszkaniec: to może sprecyzuj komu co? Bo jak na razie wszyscy z tego klubu coś robią a Ty gadasz bzdury... A może chciałbyś wesprzeć klub w działaniach? Wyjść poza bezpieczny ekran monitora i anonim nika? Nie masz odwagi? To nie krytykuj!

# NN

31.12.2003 14:44

Myślę, że pani naczelnik K. z Wydziału Ochrony Środowiska ma zamiar zająć się żeglarstwem, ponieważ lubi słońce i wiatr. Nie cierpi, gdy rosną gdzieś krzaki i ma trudności w czytaniu ustawy o ochronie przyrody. Ostatnio przy pomocy firmy "Flora"(!) zniwelowała teren przy ulicy Światowida przygotowując lądowisko dla żeglarzy powietrznych.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe