REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# insurgent

29.09.2016 14:50

Od roku mieszkam w Międzylesiu, w budynku z 1968r. w pierwszej linii zabudowy przy stacji PKP.
Podczas budowy, pod budynkiem zostały zastosowane specjalne poprzeczne fundamenty schodkowe aby zredukować drgania od kolei (wiem bo odkopywałem fundamenty w celu ich izolacji).
Po roku mieszkania stwierdzam ze nie wyczuwam żadnych drgań. Problemem jest hałas, nie da się spać przy otwartych oknach przez pisk i huk od pociągów. Ekrany akustyczne na stacjach na pewno rozwiązałyby problem mojego snu.

# aom

02.10.2016 19:34

moglibyscie pojsc do PKP i zapytac sie kolejarzy po co im ten 3 tor??? przeciez pociagi do Lublina jezdza przez zmodernizowane lub modernizowana wlasnie linie do Minska Mazowieckiego, pociag jedzie do Lublina ta trasa 2 godziny....po co im ten tor przez Wawer???
jezeli juz co robic to w koncu zmodernizowac system kontroli ruchu, zeby pociagi mogly jechac blizej siebie i dzieki temu przejazd bylby krótszy, a linia o wiekszej przepustowosci....do tego nie jest potrzebny 3 tor...

# 7demka

15.10.2016 12:21

#aom- a pomyślałeś człowieku o tym, że jak pociąg do Lublina będzie jechał p. Otwock to zyskamy możliwość dojazdu do Lublina bez dojeżdżania na Wschodnią? -.-

REKLAMA

# mieszkaniec2

28.10.2016 16:29

A moze po prostu wybudowac te tory "na wiadukcie" - tory na 4 metrowych filarach nad ziemia, zamkniete w tunelu ekranami dzwiekoszczelnymi na calej dlugosci az za Otwock??? UPPPSSS HGW zaraz zacznie na mnie krzyczec, ze po co tunel wybudowala w miedzylesiu. TRZEBA BYLO MYSLEC WCZESNIEJ.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy