REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Qwerty

04.11.2014 16:46

Super incjatywa! Wpadnę tam do zobaczenia!

# wyborca

04.11.2014 16:49

Radny Korowaj jak zwykle robi coś dla młodych. To sie chwalii, to dobry kierunek niech lepiej ćwiczą niż siedzą przed PC.

# Lolek z Aluzyjnej

04.11.2014 16:53

Panie Marcinie ma Pan mój głos. :) Oby więcej takich projektów. :)

REKLAMA

# Darek

04.11.2014 16:57

Korowaj jak robi to na bogato! Odrazu największy w Warszawie:D a wiadomo gdzie to powstanie?

# Kolo

04.11.2014 16:58

Co oni krzyczą?

# Ruda

04.11.2014 17:02

Krzyczą - zbudujmy największy "workout park" w Warszawie! Hihihi

REKLAMA

# student

04.11.2014 21:08

To są chyba jacyś faszyści to znak przywitania SS.

# Jarek

04.11.2014 21:11

Po co to komu, niech dzieciarnia idzie do roboty kopać rowy to im się głupot odechce a zaoszczędzone pieniądze oddać na schronisko dla psów. Jestem nie NIE! Jak chcą ćwiczyć to niech zapłacą i ida na siłownię.

# mama

04.11.2014 21:13

No co za naród, jacy ludzie zazdrości, mściwi. Współczuje...

REKLAMA

# Marcin Mi (PT)

04.11.2014 23:45

Panie radny, ależ się Pan zapędził... Okolice placu zabaw na Odkrytej (i skateparku) to z tego, co wiem Miasteczko Ruchu Drogowego z budżetu partycypacyjnego. Jako radny to chyba powinien pan o tym wiedzieć... To tak, jakby obiecał pan postawienie harcerskiego namiotu tam, gdzie stoi już budynek mieszkalny. Picassa? Może. Ale z ta Odkrytą to chętnie poznam szczegóły, gdzie tez by pan ten park wcisnął...

# Sam idź do roboty

05.11.2014 10:16

#Jarek napisał(a) 04.11.2014 21:11
Po co to komu, niech dzieciarnia idzie do roboty kopać rowy to im się głupot odechce a zaoszczędzone pieniądze oddać na schronisko dla psów. Jestem nie NIE! Jak chcą ćwiczyć to niech zapłacą i ida na siłownię.

Sam idź do roboty!
Panie Marcinie proszę robić swoje i się nie zniechęcać tymi pomyjami jesteśmy z Panem na co dzień i przy urnie 16 listopada!

# Marcin

05.11.2014 10:59

Ja się pytam, kto za to zapłaci? To jest jakieś pomylenie priorytetów, ale niech się młodzież nie martwi, tkanka tłuszczowa, którą spali, odbuduje się podczas porannego stania w korku w drodze do pracy i szkoły. Bo po co przeznaczać pieniądze na remonty dróg, lepszą komunikację, czy obniżyć podatki, żeby przyciągnąć inwestycje i pobudzić rozwój dzielnicy, jak można zbudować parę betonowych ścian i już ma się poklask wybroców?! To jest skandaliczne marnowanie pieniędzy podatników!

REKLAMA

# społeczeństwo

05.11.2014 10:59

www.piotrgozdek.pl

# Mieszkaniec Odkrytej

05.11.2014 11:36

#społeczeństwo napisał(a) 05.11.2014 10:59
www.piotrgozdek.pl

Korowaj znowu mocno uderzył z grubej rury między oczy leniwym radnym i pseudo społecznikom! Nawet się reklamują przy korowaju, żałosne tylko świadczy o barku własnych pomysłów i inwencji!

# Rawa

05.11.2014 16:58

Bardzo fajny projekt będę na konferencji. Czy są jakieś zapisy na to spotkanie?

REKLAMA

# bigben

05.11.2014 17:00

Co do okrzyku- brzmiał ,,Siła" i nie mial nic wspólnego z kultywowaniem żałosnych tradycji SS :) Jarku- proponuję dokształcanie zanim zaczniesz się wypowiadac o finansowaniu czegokolwiek. Akurat jest tak, że są i pieniądze na kulturę i sport jak i na budowę dróg. Idą one z innych funduszy. Warto też zapoznac się z pozytywnymi efektami aktywowania młodych. Czy to pod kontem sportu, czy innych zajęc. Będę też zobowiązany jeżeli napiszesz co sam robisz dla Białołęki albo schronisk dla psów. Pozdrawiam narzekających nic nie robiących:)

# marcinw

05.11.2014 17:19

SIŁA!!
#Kolo napisał(a) 04.11.2014 16:58
Co oni krzyczą?

#Kolo napisał(a) 04.11.2014 16:58
Co oni krzyczą?

# Jestem na NIE

05.11.2014 22:35

Jestem na NIE! Ja wiem po co Korowaj tak ich wspiera, to już nie pierwszy raz wspiera "resorty siłowe" w gminie. Wcześniej była ta organizacja wojskowa Strzelec. Teraz wziął pod skrzydła tych pakerów. Po co? Jak będzie chciał kogoś "załatwić" to jak znalazł. Ma wyszkolonych i napakowanych goryli. Wczoraj na rozdawali jego ulotki jakieś potężne mutanty po 2 metry. Ludzie brali ulotki ale ze strachu, bez komentarza!

REKLAMA

# zulco

05.11.2014 23:04

Spoko, niech będzie największy, ale może niech również wszystkie siłownie plenerowe wyposażą przynajmniej w drążek. Burmistrz Bemowa się ze swojej obietnicy wycofał, to może gdzie indziej się uda.

# atom

06.11.2014 00:27

#zulco napisał(a) 05.11.2014 23:04
Spoko, niech będzie największy, ale może niech również wszystkie siłownie plenerowe wyposażą przynajmniej w drążek. Burmistrz Bemowa się ze swojej obietnicy wycofał, to może gdzie indziej się uda.
Z tego wynika, że Korowaj jeszcze ma swój dobry mocny drążek a burmistrza już nie funkcjonuje.
;-)

# Ghetto Workout

07.11.2014 00:30

SIŁA!

REKLAMA

# z Dabrówki

07.11.2014 17:14

#bigben napisał(a) 05.11.2014 17:00
Co do okrzyku- brzmiał ,,Siła" i nie mial nic wspólnego z kultywowaniem żałosnych tradycji SS :) Jarku- proponuję dokształcanie zanim zaczniesz się wypowiadac o finansowaniu czegokolwiek. Akurat jest tak, że są i pieniądze na kulturę i sport jak i na budowę dróg. Idą one z innych funduszy.
Naprawdę? A jakich? Są jeszcze inne podatki niż ja płacę?

# bigben

02.12.2014 12:12

do #z Dabrówki
po pierwsze nie Ty jeden płacisz podatki. Więc nie Ty jeden decydujesz na co idą. Były zbierane podpisy, lokalna społeczność poparła, stąd cała idea. I jak nie wiesz, to już wyjaśniam. Opłacone podatki nie idą do jednego wora. Są rozdzielane na różne cele. Np. Sport, kulturę, oświatę, infrastrukturę itd.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA