REKLAMA

REKLAMA

Wakacje z Warszawy

REKLAMA

Forum Targówek

REKLAMA

# Gan- Ganowicz

11.07.2022 10:49

Bylem raz na imprezie w DK Świt. BYł ten Pan, opowiadał o krukach. Jakoś nie pasował mi od początku. Dodatkowo, mówił o ptakach i wstawki polityczne jakieś robił.

# zac

11.07.2022 11:39

myśle, że dobrze mu będzie w więzieniu. Na swoim profilu cały czas bałwochwalcze wpisy wobec PO, a w więzieniach najwięcej tego elektoratu.

# wet

11.07.2022 13:04

@ZAC Biorąc pod uwagę że elektroat PIS to zazwyczaj ludzie biedni, słabo wykształceni to raczej nie wyborcy PO zapełniają więzenia. Patusy 500 plusy na platformę nie głosują tylko na tych co im nieswoją kasę wydrukują czyli PIS

REKLAMA

# Korbowody

11.07.2022 13:33

Oj tam, oj tam, przecież oni tylko chcą móc odwiedzać się w szpitalach. Jak również w więzieniach...

# nnn

11.07.2022 15:15

#wet napisał(a) 11.07.2022 13:04
@ZAC Biorąc pod uwagę że elektroat PIS to zazwyczaj ludzie biedni, słabo wykształceni to raczej nie wyborcy PO zapełniają więzenia. Patusy 500 plusy na platformę nie głosują tylko na tych co im nieswoją kasę wydrukują czyli PIS
No patrz, a wyniki wyborów mówią co innego. Poszukaj w sieci. Np. wybory w 2015 w Zakładzie Karnym we Włodawie Skazani zagłosowali - Platforma Obywatelska - 64,47% głosów, Prawo i Sprawiedliwość - 7,24% głosów. Ale może trafiłem z przykładem na zakład karny w którym akurat patusy nie siedzą, nie wiem.

# zac

11.07.2022 23:29

do "wet" poproszę cię o komentarz: cytat: "W 2010 roku Bronisław Komorowski mierzył się w drugiej turze z Jarosławem Kaczyńskim. Wówczas na ówczesnego marszałka sejmu głosowało aż 91,9 proc. więźniów i aresztowanych. Równie wysoką przewagę wśród więźniów Komorowski miał nad Andrzejem Dudą w 2015 roku, gdy na urzędującego prezydenta głosowało 82,7 proc. aresztowanych, a na Andrzeja Dudę 14,8 proc." Wiem, że w internecie jesteś anonimowy i wszystko można pisać, ale sam przed sobą może przyznasz, że w jakiejś bańce żyjesz?

REKLAMA

# Asa

12.07.2022 13:28

Elektorat lewicy i PO.

# AntyZAC

12.07.2022 21:47

Oooo... Żyjący historią, zgnuśniały, zakompleksiony, pislamista ZAC ożył. A wszyscy liczyli, że po upadku targłówek.info skończył w jakimś zamkniętym ośrodku. A tu taka tragedia. Może lepiej niech się przerzuci na ściekową szujnię portal warsiafki... A nie - tam cenzura pełną gębą, więc nie ma z kim polemizować

# wet

13.07.2022 13:05

@ZAC
Co ty w ogóle bredzisz. Co mnie obchodzą jakieś szczątkowe wyniki z jednego wiezienia sprzed nastu lat. Wiadomo nie od dziś ze na pIS głosuje bidota i ludzie bez wykształecenia którym rząd da.
Nawet na Targówku najnbiższe poparcie dla PISu było na nowych osiedlach zamieszkanych przez ludzi wykształconych.
Menelia ze starych bloków tradycyjnie za PISem

REKLAMA

# CyklonB

13.07.2022 21:21

Ten fajnie pan fajnie wyszedł na zdjęciu z Rafałem T.
Tym od dewiacji LGBT.

# Fhjl

14.07.2022 10:59

#wet kłamiesz. Daj link do jakiegokolwiek badania. Wyssałeś te brednie z palca, wymyśliłeś nas poczekaniu. Znam mnóstwo wykształconych i majętnych osób które głosują na PIS.

# Wet

14.07.2022 14:17

@Fhjl
Hahhahaha
TO moze zapoznaj sie z wnikami i podziałem statystycznym . PIS wygrywa we wszystkich wsiach i małych miejscowościach.
Rejony Polski zachodniej i Warszawa na PIS nie głosuje.
Sama Warszawa jest podzielona i PIS wygrywa w dzielnicach z największym udzałem ludzi biddnych czyli targówek i praga północ.
Mieszkam na nowym opsiedlu z ludźmi wykształconymi. Na konkurencyjnym portalu zamieszczono artykuł że PIS zdobyło tam aż 4% głosów. Niestety linka nie wkleję bo jest blokowany

REKLAMA

# popis

14.07.2022 14:29

@FHJ
Człowiek wykształcony trochę bywa na swiecie i widzi ten cały shit wciskany przez partię rządzącą.
Ciemnota usłyszy że mamu inflację z powodu wojny i Covida.
A człowiek wykształcony zapyta dlaczego w stefie euro inflacja wynosi 7% a w Poslce 18%.
Ciemnota usłyszy że to wynika drogich surowców. A człowiek wyksztrałcony sprawdzi kurs ropy i okaże się że jest 20 dolarów niższy niż był za tuska a ceny na stacjach o 30% wyższe.
Człowiek wykształcony zapyta dlaczego Polska waluta za rządów PIS na przestrzeni 8 lat rządów straciła aż 40% wartości i kto za to odpowiada.
Ropa nie jest droga na swiecie. Zeszła ponizej 100 dolarów ale ją drogo kupujemy bo nasza waluta dzięki PISowi jest wartości śmieciowej. Im większa wiarygodność kraju tym jego waluta mocniejsza. DLatego gdy PIS przejmował gospodarkę dolar kosztował 2,6 zł a teraz już 5 zł.
Ciemnota się cieszy ze dostaje darmowe pieniadze a człowiek wykszytałcony wie że to dodruk pustych pieniedzy który napędza infalcję.
Zatem nie wciskaj mi kitu ze ludzie wykształceni głosują na PIS
Tylko Ciemnota kupuje brednie u Tusku lub wojnie.

# nnn

14.07.2022 22:39

@Wet @popis
Może zapytajcie tych wykształconych ludzi mieszkających w nowych osiedlach skąd są. Dowiecie się, że właśnie z tych wsi i małych miejscowości gdzie zostali ich rodzice i krewni, którzy mieli mniej szczęścia w życiu. Często też pozostała rodzina odejmowała sobie od ust aby oni się kształcili. Wszyscy ci wykształceni mają jedną wspólną cechę, szybko zapominają i uważają za lepszych od reszty. Smutne.

# wieśniak

15.07.2022 11:55

A co ma do tego pochodzenie? To że jest ktoś ze wsi to znaczy że nie moze mieć wykształcenia i pieniędzy? Moze i są ze wsi ale byli na tyle świadomi żeby się wyrwać z dziadostwa. To nie pochodzenie ale światopogląd definuje nasze postępowanie..
Mozessz być warszawiakiem z dziada pradziada i szczać pod sklepem przy metrze Trocka jak to robią lokalne warszawskie żule. Możesz być ze wsi i zwiedzić pół świata zdobywajac wiedzę i wykształcenie.
Poza tym się zdziwisz ale większosć mieszkańców nowego osiedla to osoby z Bródna i Targówka które uciekły ze straych blokowisk

REKLAMA

# nnn

15.07.2022 13:19

@ wieśniak
Nigdzie nie napisałem, że to ma znaczenie. Tylko jak zdobyłeś wykształcenie, bo byłeś zdolniejszy i bardziej świadomy od innych, to nie pogardzaj tymi biednymi i nie nazywaj ciemnotą jak Wet i popis.

# zac

15.07.2022 17:24

Do "popis": Od człowieka wykształconego generalnie wolę człowieka myślącego. Nic przeciwko studiom, choć jakoś nie nazwałbym większości posiadaczy magistra wykształconymi. Ale to już inny temat.
"Ciemnota usłyszy że mamu inflację z powodu wojny i Covida." - jeżeli znasz jakieś języki, albo umiesz włączyć translatora to odpowiedz mi w jaki sposób na całym świecie rządy tłumaczą inflację? Co mówi Biden, Schulz albo Macron? Co mówią ekonomiści, przedstawiciele banków? A no tak, cały świat to ciem nota, tylko Ty jesteś "wykształcony", cokolwiek by to w twoim przypadku znaczyło.
"A człowiek wykształcony zapyta dlaczego w strefie euro inflacja wynosi 7% a w Polsce 18%" - po pierwsze wykształcony, czy nie to powinien być uczciwy i wpisując w google "inflation in the euro area" wyskakuje 8.6 za czerwiec i 8,1 za maj, a nie 7, a w Polsce 15, a nie 18. Może człowiek jedynie wykształcony tak zapyta, ale człowiek myślący niezaależnie od wykształcenia wie które kraje się ze sobą porównujeMożna porównać Belgię Francję i Holandię, albo Brazylię i Argentynę i ekonomiści nie wrzucają do jednego worka przykładowo Bułgarii i Austrii. Polska gospodarka jest w ekonomi porównywana z krajami które przechodziły w ostatnich kilkudziesięciu latach podobną transformację, w podobnym albo tym samym czasie wstąpiły do UE itd. Są to Litwa, Łotwa, Estonia, Słowacja, Czechy i Węgry. A ostatnio często do tego worka w różnych międzynarodowych publikacjach ekonomicznych dodaje się Rumunię i Bułgarię. W google jako pierwsze po wpisaniu "inflation in europe" wyskakuje strona tradingeconomics. Estonia 21,9%, Litwa 21, Łotwa 19,3, Czechy 17,2, Polska 15,6, Słowacja 13,2 i Węgry 11,7. I myślący człowiek dojdzie do oczywistych i innych wniosków niż ten twój niby wykształcony człowiek.

# zac

15.07.2022 17:24

dalej: "Ropa nie jest droga na świecie, Zeszła poniżej 100 dolarów ale ją drogo kupujemy" - dziwne, że ją tak drogo kupujemy skoro ją potem tak tanio sprzedajemy. Wiem, że z faktami masz na bakier, ale google po wpisaniu "petrol prices in europe" wypluwa jako pierwsze stronę cargopedia i aktualne ceny. Nie będę porównywał z Europą zachodnią, bo to moim zdaniem bez sensu (ale dodam, że tam o wiele, wiele drożej). W polsce najtaniej! 1,6 euro, Węgry 1,8, Łotwa 1,9, Czechy 1,9, Estonia 2,2, Łotwa 2, Słowacja 1,9. Wiem, to tylko fakty, więc bez znaczenia.
Ostatnia sprawa, choć w twoim wpisie jest jeszcze sporo obsurdów, ale musiałbym tu nie 4, a 14 punktów omówić, ale po co. "Człowiek wykształcony zapyta dlaczego Polska waluta za rządów PIS na przestrzeni 8 lat". Może tak zapyta wykształcony inaczej człowiek, ale średnio bystry od razu zauważy, że coś w tej wypowiedzi śmierdzi. Jak w szkole podstawowej nauczają, kadencja sejmu trwa 4 lata, więc nie może być 8 lat, bo przecież następne wybory w listopadzie 23r. Nawet 7 lat nie rządzi. Marnie, naprawdę marnie "wykształcony człowieku" (Sic!).

REKLAMA

# popis

18.07.2022 11:11

Wow no to skoro 7 lat rządzi PIS a nie 8 lat to znaczy ze już 40% upadek wartości złotego na przestrzeni tych lat nie ma znaczenia.
Fajnie też że podajesz ceny nie uwzględniajac siły nabywczej a ta w Poslce w wyniku utraty wartości złotówki poleciała na łeb na szyje. Niestety nie porównasz z innymi krajami bo tam już dawno w większosci przeszli na Euro.
Według wszelkich danych tylko w Bułgarii i Ruminii kupisz mniej paliwa za średnią pensję.
Fajny ten PIS tak fajnie drukuje i rozdaje pieniadze.
500 plus nie podniesie bo to zwiększy inflację ale juz 13 i 14 emerytura dla żelaznego elektoratu inflacji nie podniesie.
Fajnie ze przez 7 lat blokowali budowy elektrowni odnawialnych zwiększajac przy tym import rosyjskiego węgla.
Fajnie ze przez 7 lat nie zrobili nic w kierunku niezalezności energetycznej i budowy siłowni jądrowej twierdząc że mamy węgla na 200 lat. Aż przyszedł kryzys i powiedział sprawdzam.
Ale choć byśmy tu tynk jedli ze scian i palili chrustem to usłyszymy że jest super a co złego to wina Tuska i Niemców

# Jgfss

18.07.2022 15:43

Popis ty kłamiesz. Nie podajesz konkretnych danych tylko wyssane z palca, te twoje wypociny to chyba wziąłeś od żuli spod sklepu. Masz taki sam program jak twoja partia - obalić PiS hahaha pozdro.

# popis

19.07.2022 14:13

@jgsf
hahaha pozdro
Kursy dolara mozesz sam sprawdzić i sie przekonać jaką wartość miała polska waluta a jaka był na początku roku.
Mozesz też sobie sprawdzić komentarze rządu że nie potrzebne nam elektorwnie odnawialne.
Mozesz też sprawdzić cytat naszego prezydenta ze węgla mamy na 200 lat. Google nie boli i możesz sobie sprawdzić.
Turów kosztował nas 300 mln euro kar, sądy kolejne 300 mln eoro kar a ty dalej się ciesz że mamy super rząd
I przypominam ci jeszcze ze gazoport którym tak chwali sie PIS to powstał za rządów PO.
PIS tylko przeciął wstęgę.

# Trek

19.07.2022 14:18

Zac i jemu podbne historyczne jemioły i beneficjenci pseudosocjalnych programow nawet z odpaloną laską dynamitu w tyłku przyklaskiwać będą nieudolności, demagogii i obecnej patologicznej władzy. Ci pierwsi dlatego, ze dla nich nie liczy się państwo tylko to by nie rządził nim nikt kto miała związki z poprzednim systemem (może być ekonomiczny ignorant, może niespełniony prawnik, może być sołtysowa) a co drudzy dlatego, że wiedza na temat pieniądza i gospodarki sprowadza się do tego ze pieniądz i się należy a im mniej robią tym pieniądza powinno być więcej.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

REKLAMA