REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

zarządzanie nieruchomościami a obowiązki

# xnn

05.04.2004 15:20

czy wasze administracje zarządzające nieruchomościami dostarczają Wam: uchwały z zebrań zarządu i plany remontowe przyjęte na bieżący rok. To jest w ich OBOWIĄZKU !!!!

# agat

05.04.2004 15:22

..."Słoneczny Dom" - nie dostarcza

 siesiu

05.04.2004 17:40

musisz zebrać podpisy właścicieli posiadających 20% udziałów w zarządzanej nieruchomości. Wtedy możesz dopiero walczyć z administracją. Możesz żądać wszystkiego. A uchwały to mają psi obowiązek przekazywać.

REKLAMA

# Tomek005

03.08.2016 12:54

Tak nasz administrator http://www.provisor.pl/ dostarcza.

 anitaa

06.10.2016 11:36

U nas LemmonHouse wywiązuje się ze wszystkich obowiązków, wiem, że zapewnia wspólnocie mieszkaniowej też obsługę prawną i rachunkową. A jeśli chodzi o inne kwestie, czy o czystość osiedla, czy o zagospodarowanie terenów zielonych to nie mam żadnych zastrzeżeń. Osiedle jest zadbane i miło mieszka się w takim miejscu :) Aaa i mamy jeszcze platformę internetową, do której każdy mieszkaniec dostał swoje własne konto w systemie, dzięki któremu może sprawdzić swoje rozliczenia, czy dokumenty wspólnoty.

 drek

13.10.2016 21:10

Muszę przyznać, że nie wiem jak to wygląda u mnie w mieszkaniu na Mokotowie. Jest to mieszkanie, które wynajmuję lokatorom. Z racji, że często wyjeżdżam w dłuższe delegacje - zarządzanie najmem oddałem w ręce firmy zewnętrznej. To oni zajmują się kontaktem z administracją, rozliczaniem rachunków i opłat licznikowych. Muszę zapytać jak to jest z tymi uchwałami. W każdym razie z usług http://www.k2assetmanagement.pl/ jestem zadowolony - znaleźli mi nowych lokatorów, gdy poprzedni wypowiedzieli umowę. Do tego zajmują się bieżącym utrzymaniem mieszkania - naprawy i remonty, gdy coś się popsuje.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe