REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

zarządzanie nieruchomościami a obowiązki

# xnn

05.04.2004 15:20

czy wasze administracje zarządzające nieruchomościami dostarczają Wam: uchwały z zebrań zarządu i plany remontowe przyjęte na bieżący rok. To jest w ich OBOWIĄZKU !!!!

# agat

05.04.2004 15:22

..."Słoneczny Dom" - nie dostarcza

 siesiu

05.04.2004 17:40

musisz zebrać podpisy właścicieli posiadających 20% udziałów w zarządzanej nieruchomości. Wtedy możesz dopiero walczyć z administracją. Możesz żądać wszystkiego. A uchwały to mają psi obowiązek przekazywać.

REKLAMA

# Tomek005

03.08.2016 12:54

Tak nasz administrator http://www.provisor.pl/ dostarcza.

 anitaa

06.10.2016 11:36

U nas LemmonHouse wywiązuje się ze wszystkich obowiązków, wiem, że zapewnia wspólnocie mieszkaniowej też obsługę prawną i rachunkową. A jeśli chodzi o inne kwestie, czy o czystość osiedla, czy o zagospodarowanie terenów zielonych to nie mam żadnych zastrzeżeń. Osiedle jest zadbane i miło mieszka się w takim miejscu :) Aaa i mamy jeszcze platformę internetową, do której każdy mieszkaniec dostał swoje własne konto w systemie, dzięki któremu może sprawdzić swoje rozliczenia, czy dokumenty wspólnoty.

 drek

13.10.2016 21:10

Muszę przyznać, że nie wiem jak to wygląda u mnie w mieszkaniu na Mokotowie. Jest to mieszkanie, które wynajmuję lokatorom. Z racji, że często wyjeżdżam w dłuższe delegacje - zarządzanie najmem oddałem w ręce firmy zewnętrznej. To oni zajmują się kontaktem z administracją, rozliczaniem rachunków i opłat licznikowych. Muszę zapytać jak to jest z tymi uchwałami. W każdym razie z usług http://www.k2assetmanagement.pl/ jestem zadowolony - znaleźli mi nowych lokatorów, gdy poprzedni wypowiedzieli umowę. Do tego zajmują się bieżącym utrzymaniem mieszkania - naprawy i remonty, gdy coś się popsuje.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break