REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Alternatywa?

# Wyborca

20.06.2005 12:04

Od dawna zewsząd słychać nagonkę na Smoczyńskiego, że cham, prostak, rolnik i nie powienien rządzić na Białołęce, bo rządy autokratów we współczesnej demokracji nie mogą moieć miejsca. Fajnie, tylko nikt nie przedstawia alternatywy. PiS zaproponował Ostrowskiego na wiceburmistrza (totalna pomyłka), skłócona Platforma sama nie wie, kogo wystawić (osobiście uważam, że najlepszym kandydatem na burmisrza byłby Kaznowski), SLD i SdPL raczej liderów nie mają (no chyba, że Przybylski, ale jego teraz topią w porcie Żerańskim).
Jako wyborca mam prośbę do ugrupowań - czas najwyższy na gabinet cieni. Wybory za rok. Chciałbym poznać alternatywę dla Smoczyńskiego, bo inaczej po raz kolejny zagłosuję na Gospodarność.

# fanka wyborcy

20.06.2005 14:55

Krzysztof Madej vel historyk

# Mieszkaniec

20.06.2005 15:18

No to mamy zdemaskowanego, alternatywnego kandydata. Znowu pięć ról jednego aktora.
"...znacząca poprawa po trzech latach od akcesji..." Dobrze pamiętam? Właśnie takich wizjonerów na trzeba!
Czyn to będzie wyjątkowo potworny, zagłosować ponownie na Gospodarność! Nie! Ulituj się nad nami! Będzie to równie wyjątkowo straszne, jak niezalogowanie się na forum.

REKLAMA

# Osiołek

20.06.2005 17:23

Dlaczego cały czas obracamy się wśród tych samych nazwisk.Czy tak trudno zatrudnić na stanowisku Burmistrza dobrego wykształconego specjalistę ,co ważne znającego języki obce,takiego kandydata na miarę dobrze prosperujacej firmy .Taki kandydat nie musi znać Cześka,Ziutka i proboszca .Tylko ma znać prawo i przestrzegac to prawo .Klanów rodzinnych i sąsiadów nie musi zatrudniać a wręcz nie powinien.Jeżeli będzie funkcjonariuszem politycznym ,to moze lepiej zeby to był człowiek z poza dzielnicy.Wystarczy że w radzie dzielnicy są mieszkańcy .W tym kraju potrzebni sa fachowcy,a w skorumpowanej Białołęce taki specjalista to koniecznosć.Młody inteligentny najlepiej po prawie

# Fanka Wyborcy

20.06.2005 18:56

Ależ to ja Mieszkańcu vel Wyborco-Twoja fanka, ktora wie jak Ci zrobić dobrze. Przecieciez spory z Historykiem doprowadzały Cię do ekstazy, ze az leciały... bąki.

# Ziuta

20.06.2005 19:13

Wszyscy walczą z wszystkimi .W sumie jak posłuchać wystąpienia na sesjach i po to niestety ale większosć mądrych to lewica. Przykład sesja -Czajka.Gospodarność to za soczewice sprzeda wszystkich a o PiSie to szkoda mówić.

REKLAMA

# Mieszkaniec

21.06.2005 08:40

Fanko najmilsza, miód mi lejesz na me serce przepojone goryczą! W tym potoku słodyczy nadal jednak w strasznej rozterce jestem, gdyż rozstrzygnąć nie mogę, czyż na pewno jesteś moją fanką. Gotów jestem udawać, z większą lub mniejszą skutecznością, każdego, co by nie utracić takiej istotki, co z miłości o moje wzdęcia troszczyłaby się. Apeluję! Opowiedz się niezwłocznie co do swej miłości, bo serce mi pęknie, jeśli w niejednym łożu służysz!

# Marek

21.06.2005 09:15

Co do kandydatury na burmisrza zdecydownie zgadzam się z wyborcą - Jacek Kaznowski jest u mnie nr 1. Jego obecna przynależnośc partyjna co prawda mnie martwi, bo karierowiczów typu Robert Radzik tam pełno, ale trudno. Ważne że jest lepszy od Smoka. Po 12 latach chamskich rządów, czas na człowieka z klasą.

# biograf.

21.06.2005 15:28

Marku???Jeśli Ty przyjacielu w Kaznowskim Jacku upatrujesz kandydata na burmistrza to choć nie jestem lekarzem to postawię Tobie diagnozę --pokręciło Cię . Toć to facet bez j..Tyle lat był w gminie i jedynie to czego się nauczył to nazw wszystkich kościolów.On powinien być kanonizowany.Z ziemi zwanej świętą za nie swoje przywiózł tyle wszelakich kamieni że te które nazywał święte- węgielne wystarczą na ho,ho ho, a może i więcej.Zero decyzji,w oczach troska-niby że ćię wysłuchuje,póżniej radość ;a jednak wyszedł.Pracę tą tak zwaną heroiczną ocenili wyborcy słowami kaczora -spieprzaj dziadu.(zwolnił go także kaczor.Teraz jest wolny. I niech nim jak najdłużej zostanie.

REKLAMA

# xxx

21.06.2005 17:33

To, że kogoś zwolnił Kaczor, to wkrótce będzie niezła rekomendacja.

# Fanka Wyborcy

21.06.2005 22:32

Wiem to jest to: Wyborca burmistrzem, a historyk wice. Co Wy na to? I Spolecznicy zadowoleni i baki cale.

# NN

22.06.2005 11:28

Burmistrza, czyli zarząd wybiera Rada Dzielnicy. Jakich wybierzemy radnych, takiego będziemy mieć burmistrza.
Popracować nad kandydatami do Rady, inaczej tego zrobić się nie da (chyba że teczki).

REKLAMA

# xxx

22.06.2005 12:52

Niekoniecznie. Można spróbowac zmusić ugrupowania, żeby przedstawiły swoich "burmistrzów" już teraz i potem się tego trzymały. Czas wreszcie zacząć żyć w normalnej demokracji. Im ludzie bardziej nacisną, tym bardziej takie rozwiązanie jest mozliwe. Ogromną rolę może tu odegrać prasa lokalna, jak choćby Echo czy Nasza Choszczówka.

# Egon

24.06.2005 13:50

Prawdę mówiąć to nie mam swojego dobrego kandytata. Wszyscy to ciule i "politycy". A politycy to wiecie czyje dobro mają na sercu?
No ...
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy