REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Zakup samochodu używanego - gdzie w Warszawie

# lento

04.01.2017 13:44

Od 2 miesięcy szukam auta w Warszawie. Odwiedziłem kilka komisów, kilka ofert prywatnych - ale auta są albo po jakiś kolizjach, albo z poważnymi usterkami technicznymi. Gdzie szukać korzystnych ofert?

# kartuzy

04.01.2017 14:46

Ciężko znaleźć jest dobre auto zarówno z prywatnych rąk jak i z komisu. Trzeba mieć szczęście i znać się na samochodach. Najlepiej kupować albo od znajomych, którzy powiedzą co i jak. Ewentualnie z ASO - a więc ktoś jeździ i później zostawia auto w rozliczeniu po 2-3 latach. Atuo jest dużo tańsze, ale aso zapewnia gwarancję. Jeżeli marka nie ma aż takiego znaczenia, to dopytaj jeszcze tutaj w Nissanie: http://nissan.nivette.pl/samochody-uzywane-nissan-2/.

# michał27

06.01.2017 12:55

Zajrzyj na http://www.hondamatraszek.pl - swego czasu widziałem kilka fajnych ofert na używane samochody u nich :) Ja tam jeżdżę do mechanika, mają super warsztat przy aso, więc nie orientuję się w ofercie sprzedażowej, ale wiem, że była taka możliwość swego czasu, aby właśnie u nich kupić używane auto. :)

REKLAMA

 Ordek55

24.04.2017 17:17

Poszukaj ofert również na https://clixs.pl/ dobry serwis z ogłoszeniami, gdzie znajdziesz sporo fajnych ofert.

# ŁukasikSzymon

19.07.2017 12:57

A czy sprawdzaleś również ofertę HondaPlaza, ponieważ oprocz nowych salonowych aut mają równiez ofertę aut używanych i możesz znaleźć o tym informacje na ich stronie, bądź po prostu przejedź się zobaczyć co teraz jest w ich ofercie. Auta używane sprawdzone są pod wględem technicznym, blacharsko-lakierniczym i prawnym.

 Michala

16.08.2017 11:29, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 16.08.2017 11:31

Hej, a nie wie ktoś z Was może, czy gdzieś w Warszawie jakaś firma lub bank oferuje leasing bez wkładu własnego lub z niższym niż 10%. Myślę jak ograniczyć koszty startowe zakupu auta w leasing, ale w sieci znajduję sprzeczne informacje, jedni mówią, że nie ma szans, a inni, że w niektórych firmach może być taki leasing np. w tym temacie na forum: http://polskiecentrumoddluzania.pl/viewtopic.php?f=3&t=90
Tylko obawiam, się że nawet jeśli któryś leasing daje taką możliwość, to przez to dadzą mi gorsze warunki.

REKLAMA

 Michala

16.08.2017 11:32

W ogóle jak odnoszą się banki i firmy leasingowe do brania samochodu używanego w leasing? Nie ma z tym problemu? Teoretycznie nie powinno, ale większość ludzi chyba bierze nowe auta w leasing.

 Ajlar

29.08.2017 17:34

Gdybys kupil auto i bylby to Mercedes, to polecam (moze nawet lepiej przed kupnem) - podjechac na Daimlera, chlopaki sprawdza co to auto jest warte, abys nie kupowal kota w worku. Pracuje tam konkretna ekipa - przeszlo 30 mechanikow i elektrykow, posiadaja najnowsze metody diagnostyczne. Lepiej za wczasu sprawdzic auto, niz kupic 'trupa'.

# słowkos

30.08.2017 16:50

najlepiej i najpewniej moim zdaniem kupować w warszawskim Bawaria Motors BMW na Czerniakowskiej, pewne miejsce jeśli chodzi o kupno samochodu

REKLAMA

# jack4445

30.08.2017 18:25

Niezłe oferty samochodów na wysokim poziomie !
---
http://www.jestmodnie.pl/

# bilka

30.08.2017 22:49

ja mam używanego Mini Coopera, kupiłam go na Czerniakowskiej tam polecam w Bawaria Motors Mini

 mieszkanka

05.09.2017 13:57

Przede wszystkim ważny jest rocznik oraz pełna książka serwisowa dlatego ciekawą opcją są auta od firm, poleasingowe - najczęściej są używane tylko kilka lat i mają pełen serwis producenta. Można trafić na prawdziwe perełki bardzo dobrze wyposażone, mało używane (bo jeździła nim tylko jedna osoba, w trasie itd) więc możesz rzucić okiem np tu http://autakrajowe.com.pl/ można znajdziesz coś ciekawego, razem z mężem kupowaliśmy tam samochód dostawczy w leasing i był to dobry wybór

REKLAMA

# Heisenberg

05.09.2017 14:17

Możesz zdecydować się np na samochody poleasingowe, są zwykle w bardzo dobrym stanie, z rozsądnym przebiegiem i w fajnym wyposażeniu, np na stronie aukcje.pkoleasing.pl znajdziesz dużo dobrych samochodów, moim zdaniem warto.

# PawełKlimski

17.09.2017 22:23

Miałem stary samochod który trochę stał na podwórku i prawie nie był jeżdżony, w końcu sie ogarnąłem i chciałem go gdzieś sprzedać. Dealerzy dawali zdecydowanie za mało ( prawie jak za złom ) dlatego poszukałem trochę w necie i trafiłem na anycars zajmują się skupem aut. Wynegocjowałem dobrą cenę, a oni już zajęli się załatwianiem reszty spraw.

 Franka29

19.09.2017 14:16

Mysle ze tak czy siak warto zajrzeć do salonu forda w Warszawie http://www.ursyncar.pl Są tam nie tylko nowe auta ale i też używane. A chyba pewniej jest kupić samochó z takiego miejsca niż z jakiejść giełdy

REKLAMA

# kontale

20.09.2017 11:39

Porozmawiajcie z nim - http://leasing24.poznan.pl/
Najlepiej z Filipem. Prawda jest taka, że finansowanie można aktualnie uzyskać w każdym przypadku.
Strata z działalności, nowa działalność... nic was nie przekreśla. W każdym przypadku macie duże szanse na finansowanie, a na jakich warunkach, to już kwestia danego przypadku.
Ale ogólnie - każdy może naprawdę otrzymać finansowanie.

# won reklamo

20.09.2017 11:46

super, wspaniale, cudownie.
Dobry portal nie potrzebuje takiej szm.acianej reklamy, na darmowym portalu
Paradoksalnie świadczy to o braku klientów i prawdopodobnie o kiepskiej jakości świadczonych usług.
Nie polecam !!!!!!!!!!!!

 melkasoo

07.12.2017 08:53, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 07.12.2017 09:25

A nie lepiej jest wystawić ogłoszenie w internecie? Zrobić kilka zdjęć i pozbyć się auta? Nie wiem czy bym taką sprawę osobiście, komuś powierzała. Poszukaj w internecie więcej informacji, może to troszkę pomoże http://www.waszwilanow.pl/gdzie-sprzedac-uzywany-samochod-w-warszawie-lista-miejsc-na-warszawskim-wilanowie/ nie zdarzyło mi się, żeby ktoś był niemiły, tylko dużo oglądających i trzeba mieć też trochę czasu na to poświęconego. Zanim ostatecznie ktoś kupi, może minąć trochę czasu.

REKLAMA

# przykre to

07.12.2017 10:24

To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne.

# himek

20.12.2017 19:51

a zerknij sobie na auto szulc, co prawda nie w warszawie ale mają w ofercie sporo samochodów używanych w bardzo dobrym stanie, bo szczerze mówiąc ja nie ufam samochodom pozostawionym w komisach, raz się naciąłem-może dlatego

# elephant1

26.02.2018 00:16

w salonie Carolina Toyota na Woli mają bardzo fajne oferty używanych samochodów. Od komisów nie kupuj bo tam to oszukują na tych samochodach. O wiele lepiej kupić w sprawdzonym serwisie

REKLAMA

# BartoszPe

01.03.2018 14:22

#elephant1 napisał(a) 26.02.2018 00:16
w salonie Carolina Toyota na Woli mają bardzo fajne oferty używanych samochodów. Od komisów nie kupuj bo tam to oszukują na tych samochodach. O wiele lepiej kupić w sprawdzonym serwisie
Coś w tym jest. Kupowanie takiego samochodu z przeciętnego komisu to raczej kupowanie kota w worku. Nie jesteśmy w stanie tak na 100% zweryfikować tego, czy auto nie ma jakiś ukrytych wad. Z resztą teraz kupując nawet nowe auto można dostać fajne rabaty, a się jeździ nowym samochodem. Ten salon Toyota jest moim zdaniem miejscem, gdzie warto zajrzeć.

# peterka

05.03.2018 10:30

ja byłam niedawno w salonie Carolina Toyota ale na Włochach. Faktycznie mają spoko ofertę jeśli chodzi o samochody :) sama się umówiłam na jazdę próbną i jutro idę wypróbować nową yariskę :)

# Boston15

17.03.2018 15:25

#peterka napisał(a) 05.03.2018 10:30
ja byłam niedawno w salonie Carolina Toyota ale na Włochach. Faktycznie mają spoko ofertę jeśli chodzi o samochody :) sama się umówiłam na jazdę próbną i jutro idę wypróbować nową yariskę :)

Salon całkiem spoko, rzeczywiście mają sporo używanych dobrych aut. No i o auto serwisie też trzeba wspomnieć, bo to ważna sprawa jest. No i jak się jeździło Yaris?

REKLAMA

# Witekrecek

17.03.2018 17:29

To syf najgorszy

# Raban

04.07.2018 08:44

żadnych komisów! Ja cię proszę! Przeciez tam to tylko buble sprzedają. Lepiej zgłoś się do usaimport.pl i niech Ci sprowadzą samochód z USA. Tam możesz dokładnie sprawdzić historię auta i nikt Ci nie wciśnie jakiegoś grata

# syfiassta reeklama

04.07.2018 09:26

syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.

REKLAMA

# Kazek7878

01.07.2019 10:54

Jak szukasz dla swojej firmy leasingu to zajrzyj sobie na .businesscubes.pl/oferta/leasing/. Doświadczona firma, profesjonalne podejście, korzystałem z ich pomocy już kilka razy. Zawsze indywidualna oferta, sprawna obsługa.

 wwawa

01.07.2019 14:16

Jak ktoś kupuje samochód używany , a nie ma wiedzy odnośnie motoryzacji , to dobrze jest iść z jakimś znajomym oblatanym w tych tematach

# orecki

31.07.2019 15:47

BMW z pewnością kupisz też używane w ASO Bawaria Motors BMW na Czerniakowskiej, sprawdzony serwis. Nawet wyszukają ci auto jak nie będzie w ofercie w danej chwili

# Zdziuchu

31.07.2019 21:09

wwawa napisał 01.07.2019 14:16
Jak ktoś kupuje samochód używany , a nie ma wiedzy odnośnie motoryzacji , to dobrze jest iść z jakimś znajomym oblatanym w tych tematach

niekoniecznie. Jak się kupuje samochód w sprawdzonym, wiarygodnym miejscu, które daje gwarancję to nie ma potrzeby angażowania w to osób trzecich. Zamiast komisu to wystarczy po prostu wybrać salon Carolina Toyota Włochy bo tam też mają używane modele

# miklasz

01.08.2019 17:59

na alejach jerozolimskich jest salon Mm Cars, kupiliśmy u nich uzywanego Opla, sprawdzony, salon. Mają i auta nowe i używane. Tu przynajmniej jest obsługa z prawdziwego zdarzenia, auta z pewnej ręki

# Kosmo

23.08.2019 12:42

A czy wybrałeś już właściwy samochód czy jedziesz oglądać na żywioł kilka? Może warto jest najpierw poczytać takie poradniki jak ten np. http://A czy wybrałeś już właściwy samochód czy jedziesz oglądać na żywioł kilka? Może warto jest najpierw poczytać takie poradniki jak ten np. https://www.auto-motor-i-sport.pl/porady/Ranking-aut-uzywanych-Najlepsze-modele-za-30-tysiecy,18449,1 ? Wtedy nie wybierzesz auto które się np. ciąge psuje ? Wtedy nie wybierzesz auta które się np. ciąge psuje

# Waldek

02.10.2019 21:08

kilka osób już wspominało ten salon i ja też się powtórzę - salon Carolina Toyota na Włochach. U nich kupisz sprawdzone modele, bez dużego przebiegu, nie bite. Po prostu masz gwarancję, że to co kupujesz jest dobre

 wichurska

30.10.2019 10:43

W Warszawie może być to trochę utrudnione i droższe. Ja w swoim rodzinnym Rzeszowie znalazłam uzywanego, niebitego Opla w Auto-Watkem i dopiero wróciłam do stolicy.

# mikokowy

03.01.2020 00:38

jak chcesz kupić używany samochód to podjedź do salonu carolina toyota włochy. Oni mają tam masę fajnych samochodów w ofercie i nie tylko toyoty, ale inne też

# kondzios

30.01.2020 17:16

My używane BMW w bardzo dobrym stanie kupiliśmy w salonie Bawaria Motors BMW na Czerniakowskiej. Nawet moga wyszukać auto jakie nas interesuje, także polecam. Fajna , miła obsługa, salon godny polecenia

# Tromba

06.05.2020 14:22

Ja mogę polecić Car-Best z Żyrardowa. Auto pewniak, stan bez zarzutu, profesjonalne podejście do klienta.

# Lisu

26.05.2020 10:45

Też kupiłem auto z Car-Best i zdecydowanie mogę polecić. Samochody mają pewne, więc nie ma co się martwić że auto niewiadomego pochodzenia.

# doggi

31.07.2020 23:02

ASO Bawaria Motors BMW polecam na Czerniakowskiej. Spoko obsługa no i mają tu auta nowe i uzywane, nawet moga wyszukać auta na jakim ci zależy. Tak stałem się włascicielem BMW włąśnie

# Gorczyca

04.11.2020 08:42

Mam za sobą w ostatnim czasie zakup Mercedesa GLS, auto dwuletnie z niskim przebiegiem. Szukałem dość długo, aż w końcu znajomy mi podpowiedział, żeby się wybrać do komisu Auto Lux s.c. -Janki, parking podziemny IKEA. I faktycznie to był strzał w dziesiątkę, bo tam nie dość, że wybór aut jest duży to jednocześnie można też liczyć na pomoc ze strony tych osób, które tam pracują jeśli chodzi o to jakie auto najlepiej będzie wybrać. I w moim przypadku trafiłem na Mercedesa, z którego obecnie jestem bardzo zadowolony.

# Kazek7878

23.11.2020 10:46

Mam auto używane od Rzepeckiego https://rzemro.otomoto.pl/ i zdecydowanie mogę każdemu polecić to miejsce. Mieści się on przy Sanockiej 92. Obsługa naprawdę kompetentna. Można umówić się na jazdę próbną i przetestować kilka modeli, poza tym jeżeli chodzi o kwestie finansowania, w tym przypadku wydają mi się one niezwykle atrakcyjne. Jest tam naprawdę masa używanych pojazdów do wyboru i jestem pewien, że tak naprawdę każdy wybierze coś dla siebie.

 karollina

26.11.2020 08:22

Mój brat zna się dobrze na samochodachhttps://komornikgodzik.pl ostatnio też szukał auta i po wizytach w licznych komisach zdecydował się dołożyć i kupić nowe z salonu.

# andrzej_g

08.12.2021 23:28

Zaufałem Godlewskim i się nie przejechałem. Transakcja wiązana, sprzedałem passata kupiłem sx4. Wszystko sprawnie. https://autocentrumgodlewski.pl/uzywane-samochody-na-sprzedaz/ Na stronie są wszystkie info.

# tagusia

06.07.2022 13:23

jak kupic to tylko w sprawdzonym salonie... ja planowalam uzywane ale ostatecznie mam nowe w leasingu z salonu bmw bawaria motors w piasecznie.. to stosunkowo nowy salon ale genialny, polecam z czystym sumieniem

# Witecki

31.07.2022 15:25

My swoje Suzuki kupilismy w salonie MM Cars w Warszawie al. Jerozolimskie, polecam salon. Miła obsługa, dobre auta

# Anika

24.11.2022 19:20

Moze AAA Auto? bardzo fajny komis z duzym wyborem samochodów. Na pewno nie zaszkodzi zerknac i zobaczyc co mają :)

# tomek43

02.02.2023 19:05

jak już się znajdzie miejsce to dobrze sprawdzić sobie przed zakupem czy to auto faktycznie jest w takim stanie jak mówi sprzedawca. ja zwykle się posiłkuję warsztatem który lokalizuję sobie na motointegratorze. dzięki temu wiem co dokładnie kupuję.

# quadro

16.02.2023 16:59

#tomek43 napisał(a) 02.02.2023 19:05
jak już się znajdzie miejsce to dobrze sprawdzić sobie przed zakupem czy to auto faktycznie jest w takim stanie jak mówi sprzedawca. ja zwykle się posiłkuję warsztatem który lokalizuję sobie na motointegratorze. dzięki temu wiem co dokładnie kupuję.
a weź coś więcej powiedz o tym motointegratorze. skad wiadomo ze spoko te warsztaty sa u nich?

# Warszawiak2023

12.04.2023 03:08

Ja korzystałem z dwóch komisów / skupów aut w Warszawie. Pierwsza firma nazywała się Auto centrum godlewski - autocentrumgodlewski.pl - wszystko w porządku. Dużym plusem był fakt, że znalazłem u nich ciekawy samochód używany z gwarancją i miałem po prostu szybko załatwioną sprawę sprzedaży oraz kupna samochodu. Korzystałem również z firmy Skup aut z Pasją - https://skupautpasja.pl, ale to było dla mojej teściowej która mieszkała poza Warszawą. Firma również godna zaufania. Szybki dojazd, płatnośc od ręki. Negocjaje na poziomie. Ogólnie mam dobre odczucia związane ze sprzedażą przez profesjonalny zespół. Zawsze idzie to po prostu szybko. Fakt stracę czasem tysiąc, czasem dwa. Ale zyskam kilka tygodni, jak nie miesięcy spokoju, a według mnie to jest warte swego.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

City Break
City Break

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024