REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Mieszkaniecc

07.01.2014 18:56

Ojj ostatnio coraz wieksza patologia i coraz wiecej pijanej choloty sie robi u nas na tarchominie

# ale

07.01.2014 19:37

I pomyśleć, że ten Pan przed zabójstwem uczył WF-u w pobliskim gimnazjum...

# zawiedzionezaufanie

08.01.2014 14:08

problem polega na tym, że Robert jest mistrzem sztuk walki, a ofiara była jego uczniem. Ponieważ stało się to u Roberta w domu, przy użyciu jego broni i z jego udziałem, to moim zdaniem to nie miało prawa się wydarzyć i dlatego słowo wypadek nie przechodzi mi przez gardło.

REKLAMA

# eros

08.01.2014 14:22

Jak było wiedzą tylko Ci co byli na miejscu, wystarczy że się zamachnął a tamten np wszedł pod miecz bo np był pijany.... cięcie (z innego artykułu wiadomo) było na 30 cm na plecach... wiec nie było to ugodzenie (dźgnięcie) a przecięcie...Katana jest bardzo ostra... wystarczy że źle została oceniona odległość od człowieka o 1-2 cm i w ten sposób mogło dojść do wypadku.
A jeśli ktoś wyżej pisze że nie mógł to być wypadek... czyli ma na myśli działanie celowe... to jak "zawiedzionezaufanie" napisało powyżej Robert jest mistrzem sztuk walki, więc Samurajski miecz nie był by mu potrzebny żeby zrobić komuś krzywdę.
Szkoda że doszło do tej tragedii, ale nie można osądzać człowieka nie wiedząc jak było naprawdę.

# xyz

08.01.2014 16:02

Mistrz sztuk walki macha mieczem . Zabija człowieka ( niestety nie kaleczy bez skutku śmiertelnego). Niektórzy go bronia , że wypadek, że winny gość który zginął bo za blisko stał, podszedł etc. No jaja sobie robicie, przecież to nie mistrz tylko jego synonim, no chyba że słowo podwórkowy przed mistrz. Gdyby facet był honorowy jak na mistrza przystało juz by było po sepuku.

# toto

08.01.2014 18:00

Ja znam, a przynajmniej wydawało mi się że znam Roberta. Nie była to jakaś zażyła znajomość, takie cześć - cześć na korytarzu w szkole. To na prawdę był przyjemny człowiek. Jak czasami słyszy się w telewizji, że "to była normalna rodzina", a tu kazirodztwo. Do tej pory nie mogę uwierzyć w to co się stało i że Robert zabił człowieka. Nie wiem jak to się stało i w sumie mnie to nie obchodzi.
To czego jestem pewien to:
- Bronią Roberta były ręce i nogi. Nie potrzebny był mu miecz, nóż, cegłówka czy kamień.
- Jak jest alkohol nie powinno być żadnych popisów z bronią czy bez broni.
- Instruktor nie powinien się chwalić swoimi umiejętnościami, powinien pokazywać drogę.
Nie raz widziałem jak Robert prowadzi zajęcia. Bardzo dużą uwagę przykładał do takich wartości jak szacunek, spokój ducha i umysłu.
Więc nie pierd....cie szanowni Internauci, że był podwórkowym mistrzem (xyz) czy zabójcą (ale).
Nie ogarniam tego co się stało. Nie mieści mi się to w głowie. I chyba nikomu się nie mieści kto znał Roberta.

REKLAMA

# eros

08.01.2014 20:21

"xyz" Robert jest mistrzem i to na skalę światową, jest ewenementem... jeśli byś znał/a ludzi z którzy żyją w świecie walki wręcz to byś wiedział/a. o tym..... ale jeśli chodzi o walkę wręcz!!!! a nie walkę mieczem...bowiem na tej się nie znał...!!! nikt nikogo nie broni, nie naciągaj niczego... ja wspomniałem tylko o tym jaka jest możliwość w drugą stronę czyli że ktoś się sam napatoczył bo był pijany, bo nie widział, bo 100 tyś różnych innych rzeczy..., jak było też sam nie wiem. Wiem natomiast, że jeśli by chciał zabić to nie potrzebowałby do tego miecza..., ten człowiek (zmarły) był jego kolegą ,naszym znajomym, przyjacielem... więc nie wierzę że zrobił to specjalnie... Piszesz że podwórkowy mistrz...??? jeśli tak....to Ty jesteś zwykłym podwórkowym wydymanym we wszystkie 3 dziury kundlem.... i nie wiesz co to honor...!!! jeśli zginął z Twojej ręki Twój przyjaciel, Twój uczeń.. i wiesz co się wtedy czuje to popełnij sepuku... a jeśli nie wiesz, to podwórkowy pieniący się kundlu bez honoru nie pisz takich rzeczy... bo wtedy sam mam chęć cię znaleźć i pokazać co znaczy bycie podwórkowym ale nie kundlem jak Ty, lecz Kotem, ulicznym Kotem... ale Ty pewnie tego skundlony sierściuchu , bojący się wszystkiego psie i tak nie zrozumiesz....wszyscy tylko potrafią się wyżywać, oskarżać nie wiedząc naprawdę jak było... ja też nie wiem... ale Pamiętaj że zgodnie z prawem, dopóki ktoś nie jest skazany to jest niewinny... Więc jak chcesz się na kimś skundlony sierściuchu wyżywać, to wyżywaj się na swojej żonie i dzieciach... a nie na człowieku którego nie znasz, i na sytuacji w której uczestniczyłeś psie...

# toto

08.01.2014 22:24, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 09.01.2014 08:31

eros
Olej ścierwiarza. Ja nie wiem co się stało. Znałeś Roberta pewnie lepiej niż ja. W sumie to znasz.
Ja do tej pory nie wierzę w to co się stało. Bardzo współczuję znajomym i rodzinie ofiary tego ... qrwa chyba jednak niefortunnego
zbiegu okoliczności. Nienawidzicie Roberta, macie rację. Nie jestem na Waszym miejscu.
Trochę znam Roberta. Nie wiem czy ta "zabawa" mieczem za chwilę nie będzie miła drugiej ofiary. Nie wiem jak Robert sobie z tym
poradzi. Nie ukrywam - znam trochę Roberta. Nie bronie go. Niech ma sprawiedliwy proces. Niech odpowie zgodnie z prawem. To
nie jest pijak jeżdżący na fleku.
Zrozumcie jedno. Robert niefortunną zabawą złamał kilka ludzkich losów. Nie jest mu lekko. Nie siedzi w celi i nie śmieje się z
innymi osadzonym. Przeżywa katusze jakich sobie nie wyobrażam.

# Ona

08.01.2014 22:50

Do erosa ,Tomek byl akurat trzezwy, nic nie pil, na chwile wyszedl z domu od rodziny przywitac Nowy Rok z kolega i poszedl po smierc ;(((

REKLAMA

# toto

08.01.2014 23:37

Ona
Tomek nie poszedł po śmierć. To ona go dopadła.
Nie bronię Roberta. Zawsze w życiu wychodziłem z zasady, że ważniejsza jest jest jakość życia, a nie jego długość. Bardzo mi żal wszystkich znajomych Tomka. Żeby wszystko było jasne.
- Nie bronię Roberta
- Znajomi Tomka (pewnie spora ich część to znajomi Roberta) - współczuję Wam wszystkim.
- Co się stało - nie pojmuję.
- Robert - sporo o nim usłyszałem, szczególnie ostatnio. Też tego nie rozumiem.
Często się zastanawiam nad prostym pytaniem. Coś się wydarzyło. Nieodwracalnego. Gdybym był uczestnikiem tych zdarzeń, na czyim bym chciał być miejscu? Hmmmmm.
Jeśli jest gdzieś tam jakaś siła wyższa niech może teraz się zaopiekuje kolegami w sytuacji gdzie jeden kolega, zbił drugiego kolegę, jak jest taka mądra i wszechwiedząca.
Postaram się więcej nie pisać na tym forum. Nie lubię tematów, których nie pojmuję i nie mam szans na ich ogarnięcie.

# Ona

09.01.2014 00:25

Prosze tylko nie wypisujcie tu glupot i bezsensownych domyslow, fakt jest taki ze nie ma juz na swiecie wspanialego i spokojnego czlowieka, cudownego taty i glowy rodziny, jedynego dziecka swoich rodzicow, czy to byl wypadek czy glupia zabawa, czy jeszcze cos innego wyrok wyda sad, a winowajca pewnie do konca zycia bedzie musial zyc z poczuciem winy i zapewne nie bedzie to latwe :(

# ABCd

09.01.2014 00:47

Po pierwsze : nie podoba mi się to co jest napisane do artykułu "Japoński bushi, czyli wojownik, kierował się kodeksem honorowym. Białołęcki samuraj chyba nawet o czymś takim nie słyszał..." - Robert W. nie jest wojownikiem, ani samurajem więc nie rozumiem panie Redaktorze skąd takie nazewnictwo???????- jest nie zgodne z prawdą!
Również nie wiem skąd takie wiadomości, dziwne? w artykule się pojawiają ,skoro nie są do końca sprawdzone????- chyba nie powinno się pisać tego co jest przypuszczeniem???
co do tematu- Jest to ogromna tragedia- przede wszystkim dla rodziny Tomka :( nie wyobrażam sobie czegoś podobnego w moim życiu.
Również jest to tragedia dla Roberta W.- nie usprawiedliwiając nikogo.
Dla mnie osobiście był to bardzo nieszczęśliwy wypadek, mniej więcej co jazda z kolegą szybkim autem kończąca się śmiercią.
Nikt nikogo nie chciał zabić.Nikt nie zrobił tego celowo- z tego co wiemy znali się i lubili wiec nie było tu jakich kolwiek podstaw do tego by sądzić że było inaczej.
Dla Nas wszystkich jest to szok bo znaliśmy i Roberta i Tomka.
Myśląc obiektywnie gdyż jesteśmy z dala tak naprawdę, musi minąc wiele czasu by dotarło to do nie których ze był to nieszczęśliwy wypadek.
Robert czy sądownie czy przez życie i tak będzie miał karę za to co się stało (bo nie powinien był brac miecza do ręki po alko) będzie z tym żył do końca swoich dni.
Zawsze był opanowanym człowiekiem, serdecznym, przyjaznym, uczył dzieci w szkole i był sensei-m karate. Mimo tego co się wydarzyło bez wahania oddał bym swoje dzieci do niego na zajęcia...
Nie rozumiem osób które wypowiadają się bez sensownie o zaistniałym fakcie. przeczytajcie najpierw to co chciecie napisac.

REKLAMA

# cam

09.01.2014 08:43

Znam Roberta chyba lepiej jak dobrze od wielu lat, był oazą spokoju. Obserwowałem go na zajęciach ( mój syn chodził na jego zajęcia i wyjeżdżał na obozy przez całe lata) i w życiu prywatnym, nie moge sobie wyobrazić co się stało / jak to się stało że doszło do tragedii. Współczuję głęboko rodzie p. Tomasza ale i Robertowi. cały czas wydaje mi się że to domniemanie nieprawdzie czyli coś co się wydarzyło a nie powinno się wydarzyć. Niektórzy wpisujący piszą żeby pisać nie napisać. Nieszczęśliwe zdarzenie nie zmiena wiele w moim postrzeganiu Roberta jako bardzo ułożonego człowieka, nieszczęśliwy wypadek który będzie miał dalsze konsekwencje.

# znn

09.01.2014 09:55

Również znam Roberta, nadal nie mogę się pogodzić z Tym co się stało. Niewątpliwie jest to ogromna strata dla rodziny i przyjaciół Tomka. Nie chce osądzać ani bronić Roberta... to nie jest moja rola. Wiem jedno każdego dnia udowadniał, że jest mistrzem w tym co robi. Uczył nie tylko sztuk walki ale też życia, szacunku. Dawał swoim uczniom niesamowite wsparcie...
Wierzę, że jest jakieś wytłumaczenie na to co się stało.
Odośnie samego artykułu - bardzo niski poziom.

# sherm

09.01.2014 11:14

sensei Robert W. były już prezes pewnego klubu bawi sie po pijaku bronią - morderca!

REKLAMA

# ona

09.01.2014 11:41

Dajcie juz spokój !!!!, jeśli ktoś znał Tomka i chce go pożegnac to dzisiaj o godzinie 13 jest jego pogrzeb w kościele św.Marii Magdaleny na Wawrzyszewie :(

# Ludziesaglupi

09.01.2014 12:04

Pan Robert byl spokojnym człowiekiem, ale na pozór. Kto go znał lepiej wie, że byl nieobliczalny, zwłaszcza po alkoholu. To czego uczył dzieci i co pokazywał na codzień było jedynie powierzchownością - wizerunkiem. Ludźmi jest łatwo manipulować, ale to jaki kto jest wychodzi po paru głębszych.
Aby zadać tępą, bazarową repliką miecza ranę tak głęboką trzeba użyć dużej siły, jeżeli zadajesz cios bez intencji skrzywdzenia, to znaczy, że nie miałeś kontroli nad tym co robisz.
Proste - tak nie postępuje odpowiedzialny człowiek. Przejrzyjcie na oczy i skupcie się na tym co jest prawdą, a co wizerunkiem, który sami sobie zbudowaliście w baniakach. Człowiek nie zyje, rodzina płacze i ktoś za to odpowiada.
Miejmy nadzieję, że będzie miał uczciwy proces i podda się karze. Tak wiele zawsze mówił o honorze, że ciekawe jest jak teraz postąpi.

# luzak

09.01.2014 14:22

naprawdę ilekroć czytam opinie osób na tym forum, stwierdzm jednoznacznie ze nie ktorzy to żyja w jakimś chorym świecie i patrza na to co się stało w sposób przerażający. Nie wiem jak wyście się uchowali w takim kraju????
Dno i wodorosty.postawcie się na miejscu tego Roberta i teraz pomyślcie czy cchieli byście być osądzani przez innych w taki sposób jaki to robicie wypisując coś o honorze,morderca itp żenujący jesteście ci co w ten sposob piszecie. Ci którzy tak piszą pewnie by sami odebrali sobie życie, bądź uciekli jak najszybciej z Polski...
żenujące....

REKLAMA

# luzak

09.01.2014 14:24

a swoją droga sherm - zastanawia mnie kim jest człowiek ukrywający się pod tym nikiem????? :) pisząc słowo morderca ????
bardzo ciekawe prawda?

# luzak

09.01.2014 14:29

a zapomniałem co do tego tekstu niskiego poziomu musze sie odnieść
"Pan Robert byl spokojnym człowiekiem, ale na pozór. Kto go znał lepiej wie, że byl nieobliczalny, zwłaszcza po alkoholu. To czego uczył dzieci i co pokazywał na codzień było jedynie powierzchownością - wizerunkiem."
Jeżeli tak uważasz to kim jestes że wypowiadasz się w ten sposób?
Bo ja wiem, że oblicze człowieka zmienia się po alkoholu ale nie na tyle by Robert W kogos zabił może jeszce specjalnie?!!!! w przypadku tego Pana- było to a wykonalne nawet po alkoholu.
Więc nie piszcie bzdur które tylko pogrązają was.

# Ludziesaglupi

09.01.2014 14:53

Luzak - piłem z nim, to wiem jaki bywa po alkoholu, to chyba logiczne. Zdarzył się wypadek i co do tego trudno mieć wątpliwości.
Współczuję zarówno Panu Robertowi, jak i rodzinie zmarłego. Po prostu wkurza mnie gloryfikowanie człowieka, który taki złoty nigdy nie był.

REKLAMA

# Jaśko

09.01.2014 15:15

Tragedia dla obu stron. Chcę wierzyć, że to był wypadek....

# Żenada

09.01.2014 21:02

Miejsce MORDERCY jest w CIUPIE!!!!!!!!

# Ona

09.01.2014 21:39

Tomek niech spoczywa juz w spokoju, nigdy nie widzialam tylu ludzi na pogrzebie, duzy kosciol wypelniony byl po brzegi, to o czyms swiadczy, odszedl wspanialy czlowiek, za wczesnie, duzo za wczesnie i nic i nikt juz tego nie zmieni:((((( Zegnaj Tomku, na zawsze w mojej pamieci [*] :(

REKLAMA

# Nevis

09.01.2014 23:12

Tragedia :(

# znajomy

10.01.2014 03:28

' ' ' '
Tomku spoczywaj w spokoju [] [] [] []

# mal

10.01.2014 11:00

informacja jest po amatorsku napisana
rozumiem że w komentarzach może być kloaka ale teksty powinny trzymać jakiś poziom

# wtf

10.01.2014 13:37

jaki synonim, chyba antonim miałoś na myśli. Polski język trudna mowa.

# marika

10.01.2014 15:58

To bydle robert przyszlo na pogrzeb

# pytanie

10.01.2014 16:04

#marika napisał(a) 10.01.2014 15:58
To bydle robert przyszlo na pogrzeb

Pytanie czy fakt ?

# marika

10.01.2014 16:24

Fakt stal z tylu z kamienna geba a ja bylam na pogrzebie pofatygowal sie tez na cmentarz

# zawiedzionezaufanie

10.01.2014 16:44

piszecie że wypadek, a ja postawię sprawę tak: czy w przypadku gdy specjalnie przeszkolony kierowca wożący Prezydenta, wsiadłby za kierownicę limuzyny po pijaku powodując wypadek ze skutkiem śmiertelnym to też uważalibyście że to że był pijany to okoliczność łagodząca?
Eros jeśli jesteś - a pewnie jesteś jednym z młodych uczniów Roberta, to próbując go bronić w taki sposób wystawiasz jemu kiepskie świadectwo jako swojemu mistrzowi.
Robert ma prawo do procesu i dalszego życia zgodnie z wyrokiem jaki zapadnie.
Ale faktu że zniszczył życie kilku osób i swoje własne nic nie zmieni.
Czy Robert miał wady? Jak każdy z nas, ale do tej pory jego ocena jako opiekuna i trenera wypadała pozytywnie. Dzisiaj już tak nie jest.

# znn

10.01.2014 16:56

Nikt z Was nie wie co wydarzyło się naprawdę, nie wiecie co przeżywa i miejmy nadzieję, że żadne z nas nigdy w takiej sytuacji nie będzie. Zabił...ale to nie oznacza , że nie mógł go pożegać. Stał z tyłu nikomu nie zawadzał więc dajcie już spokój.

# eros

10.01.2014 18:20

#zawiedzionezaufanie napisał(a) 10.01.2014 16:44
Eros jeśli jesteś - a pewnie jesteś jednym z młodych uczniów Roberta, to próbując go bronić w taki sposób wystawiasz jemu kiepskie świadectwo jako swojemu mistrzowi.

Widzę że ciężko co niektórym idzie umiejętność czytania ze zrozumieniem.
Napisałem że możliwe że ofiara była pod wpływem alkoholu - co ktoś zdementował - i mogła sama niechcący wejśc na linię cięcia, zwłaszcza że było ono przez plecy, wiec np mogła nie widzieć co się za nią (ofiarą) dzieje. Sąd wyda wyrok i tyle. Nie ma co dalej wałkować.

# zdenerwowany obywatel

10.01.2014 18:41

ZNOWU KRAKOW...a nie, to Bialoleka...dziwne.

# ona

10.01.2014 21:57

tak to prawda Robert W.był na pogrzebie, mama Tomka też go widziała :(, swoją drogą wykazał się dużą odwagą by przyjść na pogrzeb , cały czas nie możemy dojść do siebie po tej tragedii, bo jak to sobie wytłumaczyć w racjonalny sposób????, podobno czas leczy rany, ale wcale tak nie jest, teraz gdy adrenalina opadnie, gdy przestaną działać środki uspokajające przyjdzie czas zmierzyć się z szarą okrutną rzeczywistością........życiem bez Tomka :(((((

# polska mistrzem polski

10.01.2014 22:23

Ktoś kiedyś powiedział... Jedna śmierć to tragedia.. milion to statystyki... no stało się koleś nie żyje... a wy robicie nie wiadomo jaką tragedie.. przeludnienie się zmniejszy, rodzina dostanie kasę z ubezpieczenia żona znajdzie sobie nowego kolesia i tyle.. codziennie umierają ludzie... a tu nagle niewiadomo co... tragedia z wami ludziska. Każdy kiedyś umiera a zabójcę sąd osądzi. Głosujcie na Korwina, bo on chce karę śmierci przywrócić.

# Ona

10.01.2014 23:22

Brak slow na taki zenujacy komentarz, oby ciebie lub kogos z twoich bliskich ta statystyka nie dopadla :(, chyba nie masz serca zeby takie okrutne rzeczy tu wypisywac !!!

# polska mistrzem polski

10.01.2014 23:28

czemu okrutne... czodziennie ludzie umieraja

# Ona

10.01.2014 23:42

Zastanow sie czlowieku, wypisujesz bzdety o ubezpieczeniu dla zony itp. a moze bys pomyslal ze rozpacza po Tomku wielu ludzi, w tym jego rodzice bo stracili jedyne dziecko, czy chociazby jego 7 letni synek i inni ktorzy go kochali, na prawde darowalbys sobie te komentarze ! :(

# jak

11.01.2014 00:13

Teraz najgorsze przed rodziną,każdy dzień,każde święto,każdy smutek i drobna radość bez najbliższej osoby;każdy kolejny rok to coraz większa tęsknota za kimś kogo już bez powrotnie nie ma
bardzo,bardzo współczuję

# Kwidzyn

11.01.2014 00:19

To jest i był cudowny człowiek a wypadki każdemu się zdarzają nie oceniajcie pochopnie,bo Was ocenią.

# azi

11.01.2014 00:32

Przyszedł na pogrzeb, to tylko świadczy o tym iż stanął twarza w twarz z tym co się stało, to znaczy ze żałuje tego, miał na tyle odwagi by tam pójśc to samo mówi za siebie... był kolegą Tomka, chciał go pożegnać czy to coś złego?- nie jeżeli nie ma sie nic do ukrycia.
Robicie tu wielki zamęt pisząc słowa morderca,bydle...
Nie życze nikomu takiej sytuacji aby przez was ktoś zginął niumyślnie- bo to zostaje do konca życia w głowie...i to jest największa kara.
Nie rozumiem ludzi, ktorzy myślą tylko jednym torem -zastanówcie się czasem że wypadki chodzą po ludziach niestety a każdy ma gdzieś swoją drogę zapisaną...
Tragedia jak każda inna w takim , bądź podobnym wypadku.
Ludziesaglupi - pisząc piłem z nim oznacza jakąś wyższość?- ja równeiż nei raz spędizłem taki wieczór z robertem i nigdy nic takiego nie zauważyłem.
odnosząc się do tekstu jeśli jesteś odpwoedzialnym człowiekiem... - kazdy z nas jest odpwoedizalny za coś za kogos itd. i co z tego nikt nie jest idealny i każdemu przytrafiają sie gorsze dni. Czy teraz piszac te słowa o nim- jesteś nadal jego znajomym czy sie odwriociles bo myslisz jednym torem?????tak jak większośc naszego społeczeńswa w takich sytuacjach?- jeżeli tak to nie wart byłeś siedzenia z nim przy jedej szkalnce!

# Angela z KGW

11.01.2014 00:38

Ci co go nie znali nie powinni się wypowiadać na ten temat i wypisywać głupoty !
Poznałam go i wiem jakim człowiekiem był i jest .
Pamietajcie że nie wolno oceniać człowieka jak się samemu niechce być ocenianym . Wspułczuję całej rodzinie Pana Tomka ale Robert tagże ma rodzine i im tagże trzeba wspułczuc postawcie się na ich miejscu i zastanówcie się czy wy byście chciel czytać takie oszczerstwa na swój temat . Ja ktoś z was jest bez winy niech pierwszy żuci kamieniem . Ja napewno tak nie postąpię jak niektórzy z was .

# dr.ops

11.01.2014 02:33

Szkoda ze nie wiedziałem że MORDERCA mojego przyjaciela był na pogrzebie bo wyladowałby w kawałkach w śmietniku gdzie jego miejsce !!! zabił z zimna krwia i to udowodni prokurator. Tomek osierocił dwoije dzieci , a o tym nikt nie wspomina !!! Rozczulacie sie nad morderca, a nikt nie pomyśli co czują jego najbliźsi. Dla mnie koleś jest zerem, zabił Tomka z pełna świadomością. Całe towarzystwo z tej imprezy jest zamieszane. Jeśli chca odpowiadac za błędy swojego " mistrza" to brawo , odpowiedza za współudział. Jeśli myslicie że prokuratura i sądy sa tepe to sie zdziwicie i to bardzo !!! Rzycze mu jak najgorzej i po raz pierwszy mocno wierze w sprawiedliwość.

# zawiedzionezaufanie

11.01.2014 14:07

powtarzanie słowa wypadek jest dla mnie w tym kontekście nieco irytujące. owszem wypadki się zdarzają, ale nieco inaczej by to wyglądało, gdyby panowie podróżowali samochodem i z winy Roberta prowadzącego samochód doszłoby do śmiertelnego wypadku.
tutaj mamy do czynienia z człowiekiem mającym w małym palcu sztuki walki, nie tylko karate ale i inne, mającego pełną świadomość co to jest i do czego służy a także jak groźna jest katana, który pod wpływem alkoholu bawi się w towarzystwie osób postronnych samurajskim mieczem.
jak pisałem Robert ma prawo do bycia sądzonym i dalszego życia, ale nawet jeśli to co się stało zostanie zakwalifikowane przez sąd jako wypadek, to ja mam problem żeby tak to nazywać. co nie znaczy że użyłbym słowa morderstwo bo to też nie jest właściwe i na pewno krzywdzące.
natomiast beznadziejna głupota i skrajna nieodpowiedzialność już jak najbardziej.
Eros chodziło mi o Twoją wypowiedź pełną kundli i sierściuchów.

# Eros

11.01.2014 18:08

#zawiedzionezaufanie napisał(a) 11.01.2014 14:07
Eros chodziło mi o Twoją wypowiedź pełną kundli i sierściuchów.

Wybacz ale też mnie czasem ponoszą emocję... chyba jak wszystkich :(

# Eros

11.01.2014 18:48

do dr.ops
piszesz:
"Szkoda ze nie wiedziałem że MORDERCA mojego przyjaciela był na pogrzebie bo wyladowałby w kawałkach w śmietniku gdzie jego miejsce !!! "
Do Twojej wiadomości:[b/b]
Art. 190. Kodeksu Karnego- Groźba karalna
§ 1. Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności [b]do lat 2.

Może by tak warto było poprosić moderatora o udostępnienie Twojego IP i zobaczymy do kogo się prokurator dobierze?
"zabił z zimna krwia" - a skąd Ty to wiesz...???? może byłeś świadkiem? Jeśli tak to powinieneś stawić się na komendę i to zgłosić składając zeznania...skoroś taki pewien.
art. 233 Kodeksu karnego zgodnie z którym:
§ 1. Kto, składając zeznanie mające służyć za dowód w postępowaniu sądowym lub w innym postępowaniu prowadzonym na podstawie ustawy, zeznaje nieprawdę lub zataja prawdę, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
"i to udowodni prokurator." Czyżbyś go przekupił?
Art. 229. Kodeksu Karnego- Przekupstwo
§ 1. Kto udziela albo obiecuje udzielić korzyści majątkowej lub osobistej osobie pełniącej funkcję publiczną w związku z pełnieniem tej funkcji,
podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.
§ 3. Jeżeli sprawca czynu określonego w § 1 działa, aby skłonić osobę pełniącą funkcję publiczną do naruszenia przepisów prawa lub udziela albo obiecuje udzielić takiej osobie korzyści majątkowej lub osobistej za naruszenie przepisów prawa,
podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.
§ 4. Kto osobie pełniącej funkcję publiczną, w związku z pełnieniem tej funkcji, udziela albo obiecuje udzielić korzyści majątkowej znacznej wartości,
podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.
Zatem mój drogi za to co napisałeś grozi Tobie od 2 do 12 lat pozbawienia wolności... no popatrz... :) dokładnie tyle co Robertowi za to jak to nazwałeś "morderstwo:... i wiesz co...? Jak się wkurzę to faktycznie zgłoszę się do Admina po Twoje IP. Pamiętaj że groźby przez internet są tak samo traktowane jak każde inne... czyt. Art. 190 par 1. Kodeksu Karnego.
"Rozczulacie sie nad morderca" - udowodniłeś to? Czy może masz chęć przekupić również i sędziego...? Jeśli tak to przeczytaj jeszcze raz paragraf dot. przekupstwa.
"Dla mnie koleś jest zerem",- masz prawo tak myśleć.
"zabił Tomka z pełna świadomością. Całe towarzystwo z tej imprezy jest zamieszane."
Art. 234. Fałszywe oskarżenia
Kto, fałszywie oskarża inną osobę o popełnienie tych czynów zabronionych lub przewinienia dyscyplinarnego,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

# Eros

11.01.2014 18:49

do dr.ops ciąg dalszy:
"Jeśli chca odpowiadac za błędy swojego " mistrza" to brawo , odpowiedza za współudział." - patrz wyżej, - fałszywe oskarżenia.
"Rzycze mu jak najgorzej i po raz pierwszy mocno wierze w sprawiedliwość."
A ja Tobie Życzę... żebyś się ortografii nauczył. No i zastanów się jak możesz spędzić teraz najbliższe 2 do 12 lat które możesz spędzić w więzieniu za to co napisałeś... nie jest już tak wesoło... ? i teraz może zrozumiesz jaka jest różnica pomiędzy przypadkiem (np nieświadomym napisaniem czegoś o kimś) a działaniem celowym - zrobieniem czegoś z pełną świadomością w sposób zamierzony.
Miłego życia... w moim mniemaniu "przestępco"...

# dr.ops

12.01.2014 00:00

Do Erosa.
Tak sie składa że to nie ja jestem oskarżony tylko Robert W. Niewinny nie jest skoro przyznał sie do uderzenia kolegi mieczem. Jak twierdzi nie chciał zabć - mozna zatem sadzić że chciał tylko okaleczyć, ale coś poszło nie tak. Dla twojej informacji ostrze katany ma około 71 cm (sprawdziłem), a on wbił je na głabokość 30 cm !!! Co do " gróżb karalnych" napisałem to w czasie przeszłym dokonanym, czyli nie ma ryzyka że zostanie spełniona bo odnosi sie do zdarzeń z przeszłości. Ani moderator, ani anministrator nie mogą udostępnić ci moich danych gdyz jest ochrona danych osobowych. Rozumiem że jestes kolega oskarżonego Roberta W. i bedziesz bronił jego dobrego imienia - to godna postawa. Ja nie chciał bym miec takiego kolegi bo bałbym sie odwrócic do nie go plecami po tym co sie dowiedziałem. Twoje porady prawne przydadzą sie jednak lepiej jemu niż mi. Ja straciłem przyjaciela więc nie dziw się że piszę w tak ostrym tonie. Obys nigdy nie był na moim miejscu.

# Eros

12.01.2014 10:14

Przecięcie a nie dźgnięcie było na 30 cm... Kataną się nie dźga lecz tnie , bowiem to miecz tnący. a przy dej dł. ranie wystarczy że była ona głłęboka na 1-2 cm. - czyt. źle odmierzona odległość o 1-2 cm. Oczywiście nie uważam że jest nie winny, bo jak sam przytoczyłeś, przyznał się. I jego wina nie ulega wątpliwości. Jest natomiast różnica w oskarżeniu kogoś o morderstwo, a o nieumyślne spowodowanie śmierci. Robert do zabicia czy chęci okaleczenia nie potrzebował by miecz, a ni żadnej innej broni.

# dr.ops

12.01.2014 12:58

Z przykrościa lecz musze sie z toba zgodzić. W swietle stawianych mu zarzutów nie można nazwać go mordercą - emocje wzieły góre. Poczekajmy zatem niech sąd sie wypowie. Niezależnie od wyroku bedzie musiał żyć ze swiadomościa że pozbawił życia kolege.

# Zasmucony

12.01.2014 14:28

Jeśli to był nieszczęśliwy wypadek - a tak to przynajmniej wygląda dla postronnego obserwatora - to wyrazy współczucia dla rodziny p. Tomasza i dla p. Roberta. Nazywanie go "mordercą" ani nie jest adekwatne, ani nie wróci życia zmarłemu. Rozumiem jednak, że internet jest miejscem, gdzie wielu może sobie bezkarnie i anonimowo (w ich mniemaniu) poujadać, w myśl zasady, że Polak zna się na wszystkich - od medycyny przez prawo i na psychologii kończąc...
Próbuję sobie wyobrazić siebie w takiej sytuacji - chyba bym się całkiem załamał i ... I kara więzienia byłaby w tym momencie najmniejszą dolegliwością. Sumienie skalane do końca życia, nieznośny wyrzut gdzieś w tyle głowy, świadomość osierocenia dzieci i zniszczenia życia zaprzyjaźnionej (?) rodzinie, utrata przyjaciół i dobrego imienia... Niestety, czasu się nie cofnie. Pozostaje smutna lekcja dla wszystkich dookoła...

# nowa

12.01.2014 19:53

Biedny, biedny Robert. Teraz wszyscy będą mu współczuć.....
A tak w ogóle to od przecięcia pleców się nie umiera...
Po uderzeniu, "dźgnięciu" w plecy miecz wyszedł brzuchem...
To rzeczywiście "źle odmierzona odległość"....

# Kasia s

14.01.2014 13:17

Nie osądzajcie, bo nie wiemy co się wydarzyło. Od wyrokowania jest sąd. Tragiczna sytuacja. Tak wiele można stracić przez głupotę. Powinno to być przestrogą dla wszystkich. Tragedia dla rodziny Pana Tomasza, ale i dla rodziny Roberta i jego samego. Wyrokując zastanówmy się też nad tym, ludzie cierpią, a wy tu sądzicie. Troche szacunku prosze dla obu stron, dla siebie nawzajem również.

# samiswoi

15.01.2014 00:26

Oczywiste jest, ze osoby znające Roberta pozostana z nim gdyż jest człowiekiem wielkiego serca. Nie oceniam tego co się stało zrobi to sad. Ale. Wiem ze najwięcej obelg maja do napisania osoby które juz dawno się od niego odsunely jak pan Artur K. I które nie jednokrotnie czego sam byłem świadkiem oczernialy go jak mogły, wiec teraz korzystając z okazji robią to tym bardziej z premedytacja i bez honoru.

# deduch

15.01.2014 14:50

Jeśli mogę - miecz to nie szabla - nie należy tych określeń używać zamiennie. Katana jest mieczem, pomimo swego lekko krzywego kształtu.

# Czarodziejka

15.01.2014 15:58

No normalnie nie mogę czytać już tego. O ile mi wiadomo Tomasz nie był święty (panie świec nad jego dusza), a tu normalnie jest jak anioł. To naprawde wkurzajace, ze taki poczciwy i cudowny. Normalnie czlowiek jak kazdy z nas. Fakt jest taki ze razem tam byli, razem pili alkohol i to co sie zdarzyło zmieniło nieodwracalnie życie dwóch rodzin. Od wydawania wyroków jest sad. Każdy wypowiada sie jak ekspert w sprawie tego co zdarzyło sie, a czy znacie wszystkie okoliczności? To zwykle domysły. Plotki,plotki... Jak możecie odmawiać uczestniczenia w pogrzebie Robertowi, wszyscy poszliscie do kościoła odwaliliscie zdrowaski, a czy ktoś z Was ze zrozumieniem je odmawiał? Dla mnie jest bezsprzeczne, ze jest winien, a zeznania świadków, wyniki sekcji przedstawione na rozprawie oceni sad i to on wyda wyrok, chociaż myśle ze ten człowiek już nie przestanie myśleć o tym co zrobil nigdy. Rodzina Tomka musi sie jakoś ogarnąć i żyć dalej, czasu nikt już nie cofnie, a zemsta albo wieczny żal im rownież nie ułatwi życia, a raczej je zatruje.

# mik

15.01.2014 20:15

Robert odbierając koledze życie odebrał rowniez część swojego sobie. kare poniesie jaka mu wyznaczy sad, bo nie powinien brać do ręki broni po alkoholu, ani jej wyciągać z pochwy. Ale jeżeli ktoś pisze ze zrobił to z premedytacja to jest kompletnym idiota jeżeli uważa ze celowo pozbawił by życia swojego kolege, ojca jego dzieci i męża jego zony, siebie życia na które pracował, pracy w szkole klubu który prowadził z pasja, bliskich mu osob i całego swojego dotychczasowego życia. Nikogo nie bronie, ale ludzie piszą takie głupoty ze nie można niereagowac na to.

# rtu

16.01.2014 14:40

Wydarzyła się tragedia, która okrutnie dotknęła wiele osób. Współczuję im i nie jestem w stanie wyobrazić sobie, co przeżywają. Ocena i kara należą teraz do sądu.
Czytając Wasze wpisy, nie mogę się jednak oprzeć wrażeniu, że niektórzy z Was mylą znaczenia słów.
Nieszczęśliwy wypadek? Mistrz? To nie był nieszczęśliwy wypadek. To nie było mistrzostwo. Mogłoby nim być, gdyby zdarzyło się na treningu. Tu ktoś wziął do ręki broń, w sytuacji w której NIGDY nie powinien tego zrobić. Poszkodowany, nie skaleczył się przypadkowo. Został skaleczony, a to oznacza, że sprawca operował tą bronią. Na sylwestrowej zabawie! Pod wpływem alkoholu! Gdzie tu nieszczęśliwy wypadek? Gdzie domniemane mistrzostwo? Czy naprawdę mistrz odczuwa takie pokusy? W najlepszym razie (bo wykluczam celowe działanie), mamy do czynienia z brakiem odpowiedzialności konkretnej osoby. Zabrakło zwykłej rozwagi - tej samej, która każe nie wsiadać pod wpływem alkoholu za kierownicę lub nie pędzić po mieście jak po torze wyścigowym. Tego nie można usprawiedliwiać.
A broń? Broń służy do zabijania, nawet jeśli na co dzień o tym nie pamiętamy. Szanujmy ją i przez szacunek, nie używajmy w ten sposób. Dotyczy to nawet rąk, jeśli umiemy nimi operować. Nie urządzajmy popisów i nie szukajmy taniej popularności. Nie łączmy broni i alkoholu! Bądźmy poważni, gdy mamy w rękach broń (lub kiedy rąk używamy jako broni), bo inaczej będziemy żenujący. Warto pamiętać, że samurai nie miał prawa nawet odsłonić kling miecza, jeśli nie zamierzał go użyć.
Jeszcze raz wyrazy współczucia dla bliskich.

# Ona

16.01.2014 23:30

Czarodziejka nie znasz faktow to nie pisz bzdur, owszem razem byli na imprezie, ale razem nie pili !!! Tomek byl trzezwy!!!, przyszedl na chwile do kolegi przywitac Nowy Rok i za chwile mial wrocic do rodziny, ale juz nie wrocil :(
Ps. swietym nie byl, jak zaden z nas, ale byl dobrym tata, mezem i synem, krzywdy nikomu nie zrobil, a teraz przez czyjas nieodpowiedzialnosc, zeby nie powiedziec glupote nie ma go juz na swiecie!!! :((( reszte osadow pozostawmy sedziemu....

# Czarodziejka

17.01.2014 14:57

Do Ona:
Ja nikogo nie atakuję to po pierwsze, a to jakim był człowiekiem wiem dobrze i próba wybielania do niczego nie prowadzi. Po co tam poszedł pozostało na pewno jego tajemnicą. Jeśli napił się chociaż lampki szampana podczas składania życzeń z kolegami np to już był po alkoholu, Moja Droga. Ale po co ja to piszę skoro a Ciebie i tak nie przekonam, bo jako osoba najbliższa mu ( jak się domyślam) pogrążona w żalu nie umiesz jeszcze trzeźwo tego ocenić.
Uważam, że życie jest najcenniejsze i odbieranie go czy to przypadkiem czy umyślnie musi zostać ukarane. Nikt nie zasługuje aby odebrać mu życie, więc sprawca zostanie ukarany a to czy sprawiedliwie to już będzie subiektywne odczucie. Wyrok nie zwróci mu życia, może przyniesie ulgę?

# bata

18.01.2014 15:29

Do Czarodziejka
Na samym początku zaznaczę iż nie jestem osobą bliską ale znałam Tomka dość dobrze i nikt Go nie musi wybielać bo był człowiekiem dobrym jedyna jego wadą było to że nie potrafił powiedzieć "NIE" i to go często gubiło. Jak każdy z nas popełniał różne błędy ale czego mu nie można zarzucić to tego że był cudownym ojcem dla swoich dzieci robił wszystko aby w rodzinie panował spokój po prostu był dobrym człowiekiem i nawet jeśli piszesz że "Tomek nie był święty" to nie zasłużył sobie na taką śmierć i nikt nie miał prawa mu odebrać życia bo mu go nie dał:(.
A nikt go nie musi wybielać , po twoich postach sądzę że ty jesteś bardzo blisko sprawcy i próba oczerniana Tomka też niczego nie zmieni. Tomek na tą imprezkę chciał pość z kolegą ale mu nie pozwolona , zapytał Roberta W czy może przyjść z żoną powiedział nie więc nie było w tym towarzystwie osoby która byłaby bliżej Tomka niż Roberta dlatego całą prawdę zabrał Tomek.
"Spoczywaj W spokoju "

# poblo

19.01.2014 20:32

Zgadzam się z samiswoi. Dodałbym również pana Pawła B. Udawał przyjaciela Roberta W a za jego plecami rzucał obelgi i oszczerstwa czego sam byłem świadkiem.

# Czarodziejka

20.01.2014 13:14

do bata:
Bardzo proszę o nie zarzucanie mi niczego czego nie powiedziałam nigdy. Wyraźnie zaznaczałam, że nie wątpię w winę Roberta, którego notabene nie znam kompletnie, ale denerwuje mnie, że na forum wypowiedzi są tak jednostronne, a ludzie zamiast jakoś racjonalnie myśleć robią z Tomka świetnego faceta. W rodzinie panował spokój, a to dobre, całkiem dobre. Zresztą finito, jak chcecie sobie w to wierzyć to róbcie to dalej. To mój ostatni komentarz tutaj, i nie zamierzam nawet wejść aby przeczytać atak na mnie, więc możecie sobie darować. Byli tam razem, jeden nie był trzeźwy a drugi nie żyje. Zdarzyło się coś strasznego i tego już nikt nie cofnie ani nie naprawi. Oby rodzina szczególnie Tomka szybko się otrząsnęła i tego im życzę, bo przed nimi trudne chwile. Życie.

# Mag

20.01.2014 17:57

Miecz samurajski o którym mowa jest wybitnie ostry, Robert W. mógł pomylić się o 1cm i dźgnąć kolegę, niestety śmiertelnie. Miał 0,5 promila po zdarzeniu, pewnie i zabity był po drinku, gdyby przeżył byłaby wzmianka w prasie, że pijani faceci uniknęli tragedii, że OBAJ pijani faceci uniknęli jej. Ludzie temu Robertowi runęło całe życie, to to samo co by je stracił.. Nie osądzajcie go tak drastycznie, nie zrobił tego specjalnie!

# paulaK

22.01.2014 14:14

Zabil to zabil po co drazyc temat

# mshin

28.01.2014 02:02

Zgadzam się z wpisem o Robercie W że był może nie nieobliczalny ale popisywał się po alkoholu i wywyższał ale nie na tyle zeby zabić no chyba że dużo się zmieniło przez 4 lata.
Nie wie ktoś przypadkiem kiedy zacznie się proces?? Wtedy utną się spekulacje

# znajoma

28.01.2014 22:34

proces bedzie na poczatku marca i moze poniesie kare stosowna do okropnego czynu;odebrac komus zycie jest karygodne;jezeli sad bedzie sprawiedliwy to powinien dostac przynajmniej 25lat dlatego ze misrz karate uczac niby zasad dobrego wychowania z tylu atakuje i zabija i ma jeszcze czelnosc wyciagnac noz z konajacego kolegi i odlozyc na miejsce ;gdyby to byl nieszczesliwy wypadek na cala okolice wzywal by pomocy a on po pewnym czasie dopiero wezwal karetke;moze gdyby nie bylo swiadkow pozbyl by sie ciala z premzdytacja

# cię obchodzi

29.01.2014 13:26

LUDZIE ZLITUJCIE SIE I JUZ NIE WYPISUJCIE TAKICH BREDNI JAK NP. "wyciagnac noz z konajacego kolegi i odlozyc na miejsce" JAKIEGO NOŻA? JEŚLI NIE WIECIE I NIE WIDZIELIŚCIE PRZEBIEGU ZDARZENIA TO DARUJCIE SOBIE ZBĘDNE KOMENTARZE.... ZOSTAWCIE SADZENIE INNYM A NIE SAMI SĄDZICIE... CZASU NIE COFNIECIE... CO MIAŁO SIE STAĆ TO SIE STAŁO WIDOCZNIE KTOŚ NA GÓRZE TAK ZARZĄDZIŁ...PROSZE TROCHE SZACUNKU DLA OBU STRON

# norbi

13.02.2014 15:58

kiedy proces ? ile waszym zdaniem dostanie ?

# ktos

19.03.2014 12:29

I 12 latek w pierdlu. Może się czegoś nauczy. Ale jest skonczony

# PPP

20.03.2014 12:58

Skąd taka informacja?

# bigi

31.03.2014 14:36

To spraw już trafiła do sądu ? jeżeli przyznał się do czynu to sprawa powinna pójść szybko. Czy ktoś wie że dostał 12 lat pisze "ktoś".

# Kajtek

06.04.2014 08:02

Gdzieś słyszałem że podobno dostał 8 lat, nie wiem na ile to prawda. Może ktoś ma sprawdzone info.

# kalid

10.04.2014 14:46

też słyszałem o 8 latach

# bydzi

18.04.2014 17:18

8 śmiech, 12 to max co mógł dostać i tyle powinien siedzieć + miesięczna renta dla dzieci zmarłego po 1000.

# propo

30.04.2014 21:08

dostał 2 lata w zawieszeniu na 5, czyli jeśli w czasie kolejnych 5 lat znów kogoś potnie to idzie siedzieć z miejsca na 2 lata.
Sąd wziął pod uwagę nieposzlakowaną opinię, pracę jako nauczyciel, zaangażowanie społeczne i wyrażony żal za popełnione czyny. I tyle w temacie.

# bydzi

04.05.2014 10:12

"propo" co ty piszesz ? to fakt , czy Twoja opinia tylko. Jeżeli fakt to śmiechu warte. Prokuratura wniesie apelację 10 to minimum.

# onaz

05.05.2014 14:16

Bzdury. Nie było nawet jeszcze rozprawy.

# bydzi

06.05.2014 07:21

A wyznaczono juz termin rozprawy ?

# baki

14.06.2014 11:10

była już sprawa ?

# prtect

05.07.2014 09:26

był już wyrok ?

# focus

15.07.2014 06:54

podobno dostał 6 lat

# ZNAJOMA

05.08.2014 21:39

LUDZIE CO WYPISUJECE PO PIERWSZE DOPIERO TERAZ SKONCZYLO SIE DOCHODZENIE W PROKURATURZE A ZA JAKIS CZAS ZACZNIE SIE ROZPRAWA SADOWA.DO WYROKU JESZCZE TROCHE

# pawel b

29.08.2014 01:22

Do pierdla z tym cwaniakiem

# bolo

15.09.2014 17:41

dziwne że jeszcze nie ma wyroku a gość jest na wolności , to już przecież 9 miesięcy.

# Basia

23.09.2014 08:29

Podobno zaczął się już proces. Żal Tomka i jego rodziny.

# pawel b

06.10.2014 22:00

ludki, dajcie znać jak już będzie wyrok

# pawel b

06.10.2014 22:12

oby sprawiedliwie i na długo....

# pawel b

06.10.2014 22:15

zawsze uwżałem tego człowieka za swojego mistrza i mentora.. a okazał się...

# pawel b

06.10.2014 22:17

znam chłopaków co wiele by oddali wiele lat temu za tego człowieka...

# znajomy

10.10.2014 13:12

Ciekawe że ktoś o pseudonimie "paweł b" stał się nagle taki aktywny... sugerując imieniem i literą "b" jednego ze znajomych Roberta... czyżby robienie czarnego PR-u Panu Pawłowi B.???? - Co wy ludzie macie w głowach że chcecie innych skłócać ze sobą... eh. masakra.
ale faktycznie wiele lat temu wiele byśmy za tego człowieka oddali...

# zygi

22.10.2014 09:37

No bez jaj, to on jeszcze na wolności hasa ?

# odes

22.10.2014 12:00

tak, cały czas jest wolny.

# jkj

22.10.2014 21:20

Ta, wolny jest, ostatnio widziałem go na osiedlu przy Odkrytej.

# Michał K

03.11.2014 14:44

#znajomy moze bys sie przedstawil zamiast dodawac posty incognito

# farel

13.11.2014 06:25

proces ruszył ?

# Mbacha

15.11.2014 22:59

jest wolny i szuka nowych uczniów ogłasza się na FB,
Tak już jest można zabić kolegę i żyć sobie jakby nigdy nic.
Ja się z tym absolutnie nie zgadzam - powinien siedzieć, pracować na dzieci zabitego kolegi, i jak najszybciej mieć zakaz prowadzenia jakichkolwiek zajęć.

# kaj

16.11.2014 12:58

I świetnie się bawi grając w jakimś durnym serialu... To jest choooore

 drwalek87

16.11.2014 16:14

A co jeżeli rzeczywiście był to wypadek?

# Mbacha

17.11.2014 02:33

Czy jak pijany kierowca wsiada do samochodu i zabija człowieka to jest wypadek ?
Czy jak ktoś zamachnął się po pijaku mieczem na kolegę i wbił go na 30 cm w ciało, to jest wypadek ?
Proszę posłuchać co mówił na pikniku "zasady dobrego wychowania" (FB)- czym dla niego jest karate - teorie zna, gorzej z praktyką.

# bialoelka

18.11.2014 15:53

Czy on jest na FB?

# Karola

18.11.2014 21:14

Tak jest na fbjako: Rob Robert,
Tak szuka ludzi których mógłby szkolić z zakresu walki wręcz w tym głównie boksu, karate i kickboxingu,
Regularnie wrzuca filmy ze swoim udziałem i "pokazówkami" jak np uderzać, kopać itp...
Ponadto, nie wiem czy to jest zgodne z prawem ale cały czas ma kontakt z Marcinem Wolskim, który z tego co wiem był jednym ze współuczestników feralnego sylwestra... zatem czy oskarżony powinien być w ciągłym kontakcie z jednym z głównych świadków zdarzenia?
Cały czas jest na wolności,
Ma się dobrze, mieszka podobno w mieszkaniu w którym zabił Tomka, wraz ze swoją partnerką i synem który mu się niedawno urodził... - może myśli że sąd będzie brał na to wzgląd...z racji tego że ma syna wiec nie można go na zbyt długo posadzić w więzieniu...
Tak gra w filmie i bierze udział w różnych castingach do kolejnych ról.
Taka to Polska rzeczywistość.. :
- zrób imprezę,
- napij się,
- pod wpływem alkoholu zabij drugiego człowieka,
- wyraź żal za to co zrobiłeś, oddaj paszport żeby nie wyjechać dalej niż Unia Europejska,

# Karola

18.11.2014 21:14

- Zostaw Klub znajomemu (Piotr Moczydłowski)
- Znajdź sobie nową pracę ( do tej pory nie jest skazany zatem nadal ma oświadczenie o niekaralności i może pracować gdzie chce, zarówno w polityce jak i w banku finansach, ochronie, praca z dziećmi itp, dopóki nie będzie prawomocnego wyroku, cały czas pozostaje niekarany)
- Znajdź sobie Kobietę i zrób z Nią dziecko, żeby sąd patrzył przychylniej, pomimo tego, że wcześniej miałeś wiele różnych kobiet w tym również lekkich obyczajów... i jakoś z żadną dziecka nie miałeś pomimo kilkukrotnych zaręczyn z Nimi.
- Ogłaszaj się na fb że prowadzisz treningi z walki wręcz.. przecież masz teraz Kobietę i Dziecko wiec potrzeba kasy, klubu nie ma, wiec też nie ma wpływu na poziomie min. 110 zł od członka klubu,
- Graj w filmach, bo to też przecież kolejne pieniądze, a przy okazji może ktoś Ciebie wypatrzy i zostaniesz Celebrytą i Gwiazdą, no a przecież Celebryty nie wypada skazać...a już na pewno na nie zbyt wiele...
- Czekaj w końcu rok czasu na wolności realizując wszystkie powyższe rzeczy, spełniaj się rodzinnie i zawodowo, wychowuj dziecko i w d..pie miej że zabiłeś człowieka...
- Wróć do swojego mieszkania i depcz codziennie miejsce gdzie leżał trup człowieka którego zabiłeś.
- Nadal Cwaniakuj,

# Karola

18.11.2014 21:15

Bo przez to że nie zostałeś skazany wszystko po Tobie spłynęło.. masz nowe życie, dziecko, mieszkanie, pracę i hobby i w d..pie to że grozi Ci 12 lat pozbawienia wolności...i to że zabiłeś człowieka, że jego rodzina została sama.. i dzieci zostały bez ojca... ok... może jego żona nie była mu wierna i miała na boku innego, może dla niej to w sumie dobrze się stało bo może sobie życie ułożyć na nowo z innym mężczyzną... nie mniej jesteś zabójcą kolegi, ojca dzieci... jesteś zabójcą!!! Myślę że nie masz nawet już teraz poczucia winy i że żyjesz swoim życiem, skupiając się na nim, nie pamiętając o tym co się stało... albo przynajmniej lekceważąc to...
Wiem że to czytasz, zatem piszę: kiedy ostatni raz Cię widziałam byłeś całkiem innym człowiekiem, widziałem w Tobie, ciepło i konkretnego mężczyznę.. teraz wiem, że nie byłeś mnie wart, i współczuję Twojej Kobiecie, nigdy nie chciałabym być na jej miejscu...
pozdrawiam. Karolina

# Karola

18.11.2014 21:19

Marzyłam o wspólnym domu z Tobą, i wspólnych dzieciach teraz wiem że dobrze się stało, że to wszystko nie wyszło... żyj swoim cwaniackim życiem
powodzenia

# kaj

18.11.2014 21:58

Karolina, nie uważam zeby to bylo odpowiednie miejsce na opowiadanie o życiu bliskich Roberta, Marcinie, Piotrku (obecym klubie) a już na pewno nie o rodzinie Tomka! Też nie zgadzam się z tą bezkarnością ale bez przesady...

# Mbacha

19.11.2014 16:53

Proszę nie mieszać w to wszystko Piotra, to jest zupełnie nowy klub. Przejął dzieci, które ćwiczyły w Fight Club Hikson, bardzo im pomógł, wtedy kiedy straciły zaufanie pokładane w Robercie.
Dodam jeszcze, że chcąc naprawić zło, ponad pół roku pracował za darmo, bo z kasy klubu zniknęły pieniądze - wpłaty na zimowisko, opłaty za certyfikaty itp. - tak więc i w tej kwestii Robert nie zachował twarzy.

# DarekO

19.11.2014 17:12

Dla bezpieczeństwa mieszkańców bialoleki tacy ludzie jak Robert W powinni byc odizolowani od normalnej czesci spoleczenstwa. ja jako jako mieszkaniec tej czesci warszawy czuje sie zagrozony i niebezpiecznie gdy wiem ze obok mnie chodzi człowiek który może bezkarnie i po pijanemu zabijać innych. Czy znowu musi zabić kogoś, może jakieś dziecko które trenuje albo kogoś wpływowego żeby został zatrzymany i wsadzony za kratki ? Dopiero wtedy system sprawiedliwości przejrzy na oczy ?

# czepiamsie

19.11.2014 23:49

kaj, czepiasz się komentarza w internecie, a w normalnym świecie siedział by już rok w więzieniu czy nawet mógłby obawiać się kary śmierci gdyby ktoś go podejrzewał, że zrobił to umyślnie a Ty się czepiasz komentarza na forum, które Robert ma gdzieś

# Obcy

19.11.2014 23:51

Sprawiedliwość nie zawsze oznacza skazanie na więzienie. O tego mamy sądy, żeby oceniały dowody i decydowały o karze.
A ja bardziej boję się ludzi skłonnych do kwestionowanie wyroków niezawisłego sądu, niż tych których taki sąd uznał za zdatnych do życia w społeczeństwie.

# kaj

20.11.2014 00:33

Roberta mam gdzieś ale pozostałe osoby, opisane w komentarzu nie. Zgadzam się, że powinien siedzieć za to co zrobił i to od razu.

# brodek

25.11.2014 16:51

Ale jaja z tym jego facebookiem.

# byly kolega z klubu

27.11.2014 09:52

On jest przekonany iż przejdzie mu to płazem. Nic sobie z tego nie robi. Skruchę okazał tylko na policji kiedy pewnie miał pelne gacie. Taki z niego mistrz. Człowiek honoru. Filozof sztuk walk oraz osoba wielkiej wiary. Samokrytyki brak. No bo po co? Zabiłem z nienacka bezbronnego kolegę w oparciu o sztukę walki ktora służyć ma obronie. No i co z tego. Otworze nowego facebooka zaraz po wyjściu z komisariatu nawstawiam zdjęć z modelkmi bo fascynuje sie modą będę zawsze uśmiechnięty a czemu nie? Przeciez nic sie nie wydarzyło a jezeli tak to najważniejsze ze chce zobaczyć Paryż i ny i byc gwiazda- aktorem/ modelem a jak nie wyjdzie to dalej będę uczyl sztuk walki do zarabiania( bo modne ciuchy kosztują ) bo jestem człowiekiem honoru. Mógł to być bezmyślny wypadek i bez wątpienia był. Ale wszystko co sie wydazylo po ukazuje prawdziwe oblicze tzw mistrza sztuk walki.

# byly kolega z klubu

27.11.2014 10:03

Wystarczy wejść na otwarty profil Rob Roberta i zobaczyć jak spłynęło po kim pozbawienie zycia drugiego człowieka. Kryminaliści maja więcej wyrzutów.

# Ryś

27.11.2014 15:00

Ala mnie i dla innych wielu na zawsze pozostanie prawdziwym MENSZCYZNOM i karete MISTSZEM ( pisownia poprawna).

# Dr Dre

27.11.2014 19:09

Musi dostać wyrok. Adekwatny. Jeżeli taka osoba będzie chodzić na wolności sam osobiście (i nie tylko napewno ja sam) nagłośnię tę sprawę w mediach.

# Miś

27.11.2014 19:16

Szczęśliwy człowiek. Osoba, która zabije przypadkowo swojego kolegę rozpacza nad tym, jest załamana psychicznie i potrzebuje czasu żeby na nowo cieszyć się z pewnych rzeczy. Zobaczcie na tego człowieka na FB. Każde jego dodane aktualne zdjęcie to uśmiech od ucha do ucha.

# byly uczeń

28.11.2014 08:04

pewnie jak w większości przypadków prawda jest po środku: to co teraz robi i pokazuje to forma takiej "autoterapii"... a z drugiej strony na pewno robi wiele aby zmniejszyć sobie potencjalną karę. p.s. u Nas ropatrywnie spraw "ludzi z ulicy" trwa jak zwykle za długo. Sędzia będzie miał trudną sprawę i pewnie wybierze wariant mniej niszczący oskarżonego i jego otoczenie. Ja mu życzę jak najlepiej - pod warunkiem, że pomaga jakoś (bezpośrednio lub bez ich wiedzy) dzieciom bez Ojca, którego przecież znał...

# znajomy

30.11.2014 23:24

Powiedzcie, jak mozna kogos przypadkowo zabic mieczem w plecy?

# ona

06.12.2014 12:35

to co dzisiaj wrzucił na facebooka to już pojęcie przechodzi

# bla

06.12.2014 15:07

Smile is the best of power!!!!!!

# morte

09.12.2014 20:05

ludzie... k...a... co to ma być...? zajeb..ał faceta..., i jest na wolności? grozi mu 12 lat a on sobie spokojnie pracuje i fotki strzela jak model z uśmiechem..?
WTF... ??? jest tu ktoś kto może to nagłośnić...? zrobić coś z tym...? ludzie ogarnijcie sie... jego znajomi z face-a pewnie nawet nie wiedzą że zajeb.. człowieka... żenada..

# kampai :)

11.12.2014 16:28

Popieram. Na początek ktoś powinien poinformować klub w którym nagrywa filmy ze promuje ich osoba podejrzana o zabójstwo. Chyba nie o takich klientów im chodzi. A on kpi ze wszystkich którzy oczekują od niego zadośćuczynienia.

# zdziwiona

12.12.2014 15:51

Popieram ktoś powinien coś tym zrobić.... Lanserek do kur....y nędzy w Galeri Mokotów się pokazuje prawie co dziennie.
W salonie Lorens &Wictor w garniturku paraduje. Nie mogę na to patrzeć...!!!!!!!!! Mam ochotę plunąc mu w twarz.

# bgc

12.12.2014 17:44

Garniturek bez wątpienia jest od szwaczki, krawca nie widział. Nosi się tak jak się czuje a więc nie najlepiej. Garniturek brązowy !!!! ten kolor nie występuję w garderobie gentelmena. Rękawy - w marynarce jak dla stangreta ( jak polski Janusz, nie obrażając Janusza) za długie nawet z rekami w kieszniach. Spodnie pogniecione. Miał być styl włoski tzw " taile " w wyszło jak wyszło. Resume: na podstawie ubioru mogę powiedzieć że źle się czuje znany nam model. To tyle na jego obronę.

# kampai

15.12.2014 13:48

Dodac można ze czesc kreacji jest widoczna wraz z metkami.. Wiec nie dość ze stylu brak to klasy jak i kasy. .

# ber

15.12.2014 14:06

Widziałem filmy które wstawia. Ja Trenuje boks 20 lat i chlopaczek nie ma o tym pojecia bardzo niski poziom. Może kopać potrafi ale nie wiem kogo on chce uczyć boksu.

# rob

17.12.2014 20:37

Pozdrowionka od Robsonka :)))

# pablo

18.12.2014 18:13

Może gość jest niewinny a ludzie sami osądzają.... zostawmy to sądom...

# bokser

19.12.2014 15:48

Ktoś ma info czy była już sprawa i jaki wyrok ?

# mnich

19.12.2014 16:53

Dożywocie dla cwaniaka

# początkujący

22.12.2014 23:28

Zapraszam tego PANA na sparing bokserski na gwardie :-)

# zigi

22.12.2014 23:34

Ten PAN będzie miał niedługo wyjazd na wakacje to potrenuje :-)

# mały

22.12.2014 23:55

Widziałem filmiki znałem niejednego takiego cwaniaka

# ona

23.12.2014 18:42

2 lata w zawieszeniu na 5. Jeśli w czasie kolejnych 5 lat znów popełni podobny czyn zabroniony to idzie siedzieć na 2 lata, a tak to na wolności.
Za oskarżonym przemawiała: nieposzlakowana opinia oskarżonego, działalność społeczna, praca jako nauczyciel, praca z dziećmi, obecna sytuacja materialna i rodzinna.

# młody

23.12.2014 20:07

Skandal :-)

# bju

24.12.2014 00:08

szacun Rob. do zoba na wybiegu.

# Bolo

24.12.2014 09:25

Pewne jest że życie wyrówna rachunki.

# zdziwiony

24.12.2014 09:30

To nie może być prawda... Trudno w to uwierzyć. .. Czy to potwierdzona info ??

# kaa

24.12.2014 13:55

Jak się nie mylę to takie samo info podał ktoś pół roku temu. .. kiedy jeszcze nie rozpoczął się proces? Chociaż patrząc na niego to kto wie...

# ona

24.12.2014 16:55

2 lata w zawieszeniu na 5, potwierdzone na 100%

# ostatni

25.12.2014 00:49

Robsonku ten się śmieje kto się śmieje ostatni :-)

# człowiek

25.12.2014 21:12

Mam nadzieje, ze sprawiedliwości stanie się za dość

# bidi

26.12.2014 18:36

To nie może być prawdą. Nawet jeśli był to wypadek to nie żyje człowiek. Większe wyroki dostają pijani rowerzyści !!!

# nożow nik

26.12.2014 19:05

Gdyby trafił na mnie i zabiłby kogoś z mojej rodziny odciął bym temu pajacowi głowę

# nie

30.12.2014 20:01

chciałbym sprostować jedną rzecz: to NIE prawda, że Robert z ówczesnego klubu (który już nie istnieje) cokolwiek ukradł (taka była sugestia)...

# Kar

31.12.2014 00:01

Karola
Nikt Piotrkowi klubu nie zostawiał.
Z racji swoich osiągnieć i zaufania został delegowany przez Polski Związek Karate.
Powstał zupełnie nowy klub.

# 123

06.01.2015 17:14

podobno teraz pracuje w sklepie z ciuchami w galerii mokotow

# tak

08.01.2015 19:34

do #nie
niestety to prawda, że Robert z ówczesnego klubu wyprowadził, wpłaty za zimowisko, za certyfikaty dla dzieci, i to nie jest sugestia tylko fakt .....

# nie

09.01.2015 16:21

do #tak
NIE prawda

# róża

09.01.2015 17:59

do #nie: to niestety jest prawda...

# Mbacha

10.01.2015 17:08

do #nie
Robert nie rozliczył się z wpłat za zimowisko i certyfikaty, pieniędzy nie było na koncie klubu. Dla mnie to kradzież !!!!
Czy #nie nazywa to inaczej ? Chyba sprawę należy nazwać po imieniu. I być może nie chodzi tyle o pieniądze, bo to jest kwestia około 400 zł w moim przypadku(proszę pomnożyć to przez kilkanaście osób), a o fakt, że można tak postąpić. Z jego postępowania wynika, że wszystkiego co mówił było kłamstwem. Dobrze, że już nie ma styczności z moim dzieckiem

# kat

15.01.2015 18:11

Na szafot z mordercą !!!

# Gabriel

15.01.2015 18:16

Zostawcie Pana R w spokoju. Nie sądzcie jeśli nie chcecie być sadzeni !

# kuba

15.01.2015 18:18

Rozpruc bandyte i flaki wyrzucić !!!

# bicu

15.01.2015 18:18

Podobno sprawy jeszcze nie bylo? I cwaniak będzie siedzieć. Ciekawe czy Robsonik z grypsery czy z ciapatych

# pol

24.01.2015 08:21

Sprawa dopiero w marcu !!!

# brys

28.01.2015 19:36

no to była ta sprawa czy ?

# zuzola

06.02.2015 08:13

Jak to czytam te wasze głupkowate wypowiedzi to ja mam ochotę komuś łeb uciąć.
Przeczytajcie jeszcze raz "jak baby na targowisku" - ile nienawiści i żalu i tak naprawdę nie wiem czego....
Jedno jest pewne zabił - nie umyślnie - ile jest przypadku po pijaku że ktoś się wygłupia i np sparinguje itp ktoś kogoś popchnie i nieszczęście gotowe lubi jeszcze inne przykłady. Pomyślcie dwa razy za nim cokolwiek napiszecie.
Ploty ploty ploty takie osoby wypowiadają sie na forum, farmazony szukające sensacji... OMG tragedia na jakim ta rozmowa jest poziomie....
Logiczne jest że życie toczy się dalej - i Pan Robert z niego korzysta dlaczego by miało być inaczej?- otóż największa karę jaką poniósł jest jego osobista porażka i wykluczenie z normalnego funkcjonowania...i ze wszelkiej działalności jaką prowadził i nie chodzi tylko o klub. Jeżeli ktoś go nie zna niech zamilknie a nie udaje ze cos wie bądź słyszał... wypowiadacie sie bez podstaw jakichkolwiek.. nie wiedząc o tym jak to jest nieumyślnie zabić przyjaciela.....i co człowiek myśli wtedy i czuje... nic nie wiecie bo nikogo z was to nie dotknęło - bo człowiek który to przeżył nie napisał by nic na tym forum albo musiałby być genetycznym debilem....

# teri

07.02.2015 10:03

Przypadkiem trafiłam na ten temat, naprawdę dziwię się ,że jeszcze są komentarze . Zdarzyła się tragedia dla wszystkich na pewno wiele błędów od tego jest policja ,dajmy spokój, wszyscy mają trochę racji, ale nie my jesteśmy od oceny, skończmy z tym, co za czasy ludziom sprawia przyjemność oceniania innych szczególnie anonimowo.

# abecadlo

10.02.2015 22:15

Zuzola jestes taki Sam kwiat jak kwitnacy robson. Zycie toczy sie dalej I z niego korzysta.. Tak korzystaj I ty I twoj przyjaciel morderca. Zycie CI pikaze jak sknczysz 20 rok zycia

# qwert

12.02.2015 21:59

Ludzie...
facet będąc pod wpływem alkoholu zabił człowieka.. a jest na wolności...!!!
pracuje, ma rodzinę i normalnie sobie żyje... czy to kur*a jest normalne???
Tłumaczenie że po pijaku można się wygłupiać...- no sorry - można.. ale nie tak żeby komuś życie odebrać...

# sebini

22.02.2015 09:18

Ktoś ma potwierdzona info czy była już sprawa ?

# sebini

22.02.2015 09:21

Znałem Pana R. wróciłem po kilku letniej nieobecności w Polsce. Wiadomość mnie zszokowala !

# niewazne

05.03.2015 01:04

Sprawa odbędzie sie 10 marca, miejmy nadzieje ze Pan R zgnije w pierdlu

# Sensei Pawel

10.03.2015 12:00

3 lata w zawieszeniu na 5

# obi

10.03.2015 12:15

tyle dostał?

# wymiar sprawiedliwości

10.03.2015 14:21

Ile dostal? 12?

# pogromca idiotow

10.03.2015 17:53

Zuzola... odpowiedzialny czlowiek po pijaku sie nie sparuje, tym bardziej mieczem nie macha... bo wie jakie moga byc tego konsekwencje. A co dopiero nauczyciel w szkole i trener dzieci... powinien zostać bardzo surowo ukarany. Gdyby kazdy tak myślał jak Ty to co tydzień by ktos z twoicj znajomych ginal. ja bym nie ucinałal lba nikomu na twoim miejscu, widze ze masz z kogo brać przyklad.

# arnold

10.03.2015 21:38

2,5 m-ca w zawieszeniu na 64 lata

# nick

10.03.2015 22:56

arnold, ale to jest prawomocny?

# marcin

11.03.2015 15:37

Czy ktoś wie w koncu jaki jest wyrok?

# jhgfds

12.03.2015 16:06

Ludzie, przecież na pierwszej rozprawie to prawie zawsze wyrok nie zapada... tylko się świadków przesłuchuje... potem pewnie będzie druga rozprawa... potem może któryś ze świadków się nie stawi, wiec będzie kolejna, a nawet po wyroku, zanim ten się uprawomocni będzie jeszcze apelacja obrony... itd...

# mlody policjant

13.03.2015 17:58

Nie piėrdol tylko piszcie jaki wyrok

# qwerty

14.03.2015 22:27

do "młody policjant" po tym jak skonstruowałeś swoją wypowiedź... to powinieneś się przenieś do straży miejskiej, albo do ochrony w supermarkecie...
LUDZIE... co da wam informacja o wyroku? no co?
Dostanę 2 lata - za mało, 5 - za mało, 12 i tak będzie komentarz, że powinienem skończyć w więzieniu na dożywocie...!!!
Tacy ciekawi, tacy zachłanni.. niech sąd zadecyduje!!

# chuuj

16.03.2015 11:19

Kup se mydło w plynie na wczasy, nie w kostce

# zla

21.03.2015 19:54

#zdzwiona - Robert pracował w galerii mokotów, wiec nie pier...l ze sie lansuje szma..o

# zla

21.03.2015 20:01

#ona - przestan zajmowac sie plotkami, poniewaz proces jest w toku - dopiero! plotkara to twoj zawod? ciekawa jestem kto taki madry ma odwage powiedziec mu prosto w twarz co o nim mysli, a nie.. kazdy potrafi tylko byc madry w mordzie, nawypisywac na forum czy gdziekolwiek, a sam nie umie nic naprawde powiedziec. co boicie sie? i przestancie plotowac, nie znacie tego czlowieka. nie znam go za dobrze, ale wiem, ze bardzo zaluje tego co zrobil. skonczcie krytykowac go, spojrzcie najpierw na siebie slabe istoty!

# zdziwiona

22.03.2015 13:24

#zła Ty zdziro jedna! Jak możesz mnie nazywać szmatą.. Ty.. ty... dz...ko

# propozycja

03.04.2015 12:56

#zła i #zdziwiona rozwiążcie ten problem w walce na miecze :)

# kampai Artur

19.04.2015 11:36

Niektórzy maja odwagę mówić nieanonimowo- niech gni.e w kiciu
Pozdr

# zła

28.04.2015 09:15

nie znacie go, a oceniacie. ciekawe co by było, gdybyscie wy nieumyslnie spowodowali smierc bliskiej dla was osoby? jestescie słabi i pokazujecie to bardzo. plotkujecie, sami sobie wciskacie i przy okazji trujecie jadem innych. ja trzymam kciuki za Roberta. pozdrawiam wszystkich fałszywych, ktorzy udawali tylko jego przyjaciol a za plecami potrafia tylko plotkowac.

# shihan pablo

29.04.2015 16:13

A ja se pije piwo i mam wyjeb@ne

# razdwa

10.05.2015 16:40

Dostał jakis wyrok w koncu czy nie? Cokolwiek wiadomo?

# info

12.05.2015 12:14

Ponoć 8 lat więzienia

# wito

14.05.2015 12:04

Czy ktoś ma pewną informację i tylko " chyba", "ponoć" ?

 Lkan

14.05.2015 20:26

Jest tu jakiś administrator? Przecież to rynsztok - przykładowe skopiowane fragmenty poniżej:
#chuuj napisał(a) 16.03.2015 11:19]
Kup se mydło w plynie na wczasy, nie w kostce
#zła Ty zdziro jedna! Jak możesz mnie nazywać szmatą.. Ty.. ty... dz...ko
A ja se pije piwo i mam wyjeb@ne

# zła

15.05.2015 14:15

powiem wam tyle plotkarze i plujące jadem stworzenia - co was obchodzi wyrok? przecież to dla was całkowicie obcy człowiek, więc nie powinno was to interesować. jesteście fałszywi!!! i ludzie, którzy przedstawiają ile lat więzienia dostał - puknijcie się mocno w głowę - to nielogiczne co wypisujecie! zapoznajcie się z zszacunkiem i tolerancją dla innych. skoro wy nie szanujecie , to po co szanować was? plotkarze i nielogiczne ścierwa!!!! jesteście niczym. każdy ma prawo żyć dalej, a ten kto tam był ten wie, co się naprawde zdarzyło, więc nie wysnuwajcie wniosków, które was nie dotyczą!

# alza

17.05.2015 15:19

Słyszałam że już odsiaduje wyrok 12 lat na rakowieckiej.

# aniołstróż

17.05.2015 20:48

POTWIERDZONA INFORMACJA 12 LAT WYROKU, PRAWOMOCNY

# wito

18.05.2015 08:30

jak siedzi ? skoro jest aktywny na facebooku.

# Olk

18.05.2015 10:50

Takie warunki teraz mają osadzeni ze korzystać wolno im z fb... ??
Może ograniczać ze światem kontaktu nie chcą bo i po co

# ostry miecz

18.05.2015 11:40

To w koncu jak to jest siedzi czy nie? Kaszewska moze bys zdradziła prawdę swojego mentora

# krystian

18.05.2015 19:46

Tak, juz siedzi

# gssdf

19.05.2015 10:46

Ciekawe... bo jakoś wyroku cały czas nie ma :)
Jest tzw. portal orzeczeń sądowych, na którym są wszystkie wyroki podawane.
Wszystkie bez wyjątku!!! Imiona i nazwiska są podawane inicjałami :)
Jakoś naszego bohatera tam nie ma.
Zatem cały czas nic nie wiadomo... sprawdźcie sobie...
orzeczenia.warszawa.so.gov.pl/search
oczywiście nie po nazwisku... można po inicjałach, wydziale i paragrafie... jak na razie nic nie ma.

# smyk

20.05.2015 08:46

#zla
poniewaz przynajmniej ja chciałbym, wiedziec czy człowiek o nieposzlakowanej opinii (nauczyciel), ktory zabil człowieka (powołując się na wypadek) - bedzie odbywał kare więzienia czy dostanie "zawiasy". To moze spotkac kazdego z nas...

# zła

20.05.2015 11:38

znowu plotkujecie nielogiczni ludzie?
po co piszecie ze dostał wyrok? skoro nie macie o tym pojecia?

# Tak

21.05.2015 22:23

Został skazany na karę śmierci. Zmienili prawo i zła razem z nim

# Rob Rob

22.05.2015 15:55

Nie ma zadnego wyroku narazie.

# wątek

23.05.2015 09:48

Równie interesujące jest czy pani Izabel(l)a, która swego czasu (grudzień 2014) wjechała do podziemnego przejścia dla pieszych roztrącając przy okazji osobówkę na głównym skrzyżowaniu Warszawy oraz czy pan "Żaba" (jak go nazwały po angielsku tzw. media) szalejący po ulicach Warszawy poniosą jakąkolwiek odpowiedzialność czy sprawy te przyschną w natłoku eleganckiego świata.
Powyższe słowa zostały napisane w kontekście dyskusji tych nicków, które snują odmienne zdania typu: dostał, nie dostał.

# wątek

23.05.2015 09:49

Errata: grudzień 2013.

# Otosan

01.06.2015 19:27

A po co wsadzić pana R do więzienia ? Czemu miałoby to służyć ?

# wątek

01.06.2015 21:12

Co on ma wspólnego z panią Izabel(l)ą i panem Żabą" ?

# tyz prawda

02.06.2015 15:13

Znowu zabił ? Jeszcze raz ?

# ran/r z tvn warszawa

03.06.2015 21:35

Brutalny atak na Gocławiu.
"Grozili wydłubaniem oka".
"Dwóch napastników okradło moją siostrę, pocięli jej twarz i grozili wydłubaniem oka" - zaalarmował mężczyzna na popularnym portalu społecznościowym. Sprawą zajmuje się policja.
Do zajścia miało dojść w piątek 29 maja około godz. 14, przy skrzyżowaniu ul. Fieldorfa i Nowaka-Jeziorańskiego. Jak relacjonuje autor wpisu, napastników było dwóch, w wieku ok. 20 lat, ubranych w dresy i charakterystyczne czapk.i
"Zbliżali ostrze do oka".
"Nie dość, że siostrę okradli z nie małej kwoty pieniędzy to pocięli twarz w trzech miejscach i rękę w dwóch... żeby było tego za mało, grozili wydłubaniem oka i zbliżali ostrze do tego oka... dużo nie brakowało do tragedii" - opisuje mężczyzna.
"W dodatku przeszła z zakrwawioną twarzą i podartymi ubraniami z miejsca zdarzenia do zaprzyjaźnionych weterynarzy przy Umińskiego, gdzie jest niecały kilometr i ani jedna osoba nie zapytała się co się stało i czy pomóc!" - dodaje.
I prosi o informację świadków całego zdarzenia. "Nie dajmy takim osobom krzywdzić bezbronnych ludzi! To nie powinno się zdarzyć!" - apeluje.
Szukają sprawców.
Sprawą zajmuje się policja. - Do komendy wpłynęło zawiadomienie o rozboju. Funkcjonariusze ustalają sprawców - mówi tvnwarszawa.pl kom. Joanna Węgrzyniak z rejonowej komendy policji. - Nie ma zapisów monitoringu, bo ten teren nie jest nim objęty - dodaje.
Dodaje też, że policjanci z wydziału kryminalnego są w kontakcie z kobietą, której cała historia dotyczy.

# POTWIERDZONA INFORMACJA

04.06.2015 22:59

Pacjent Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Pruszkowie usłyszał dziś zarzut zabójstwa. Mężczyzna nie przyznał się do winy i tłumaczył, że nie pamięta okoliczności wtorkowych wydarzeń. Sąd zdecydował o zastosowaniu wobec niego 3-miesiecznego aresztu.
W szpitalu psychiatrycznym w Tworkach doszło do zabójstwa.
Ze wstępnych ustaleń śledczych wynikało, że ok. 30-letni pacjent rzucił się na innego pacjenta, Amerykanina. Obaj mężczyźni przebywali na oddziale ogólnopsychiatrycznym od kilku tygodni.

# Bardzo Ważna Wiadomość

05.06.2015 18:34

Przy moście Śląsko-Dąbrowskim wyłowiono zwłoki.
W piątek rano policjanci patrolu rzecznego wyłowili z Wisły ciało mężczyzny. Zmarłego znaleziono blisko praskiego brzegu rzeki, w okolicy mostu Śląsko-Dąbrowskiego. Na miejscu pracowali śledczy z policji i prokuratury.
Na miejscu wykonano oględziny pod nadzorem prokuratora. Śledczy starali się ustalić okoliczności śmierci mężczyzny.
Policja apeluje o ostrożność.
Alkohol, biba wraz z rękoczynami to najczęstsze przyczyny zgonów.

# Fyl

08.06.2015 19:42

http://m.fakt.pl/lokalne/warszawa,fv3xnb

# biedronka

09.06.2015 15:44

O czym świadczy ta dyskusja tocząca się od 7.01.2014 ?
Jaki wpływ ma ta dyskusja na przebieg zdarzeń związanych z tą sprawą ?
Czy komukolwiek z biorących udział w tej dyskusji ulżyło ?

# ep z tvn warszawa

09.06.2015 21:18

Pogotowie zabrało go do szpitala.
Policjant postrzelony w legionowskim centrum szkolenia.
W trakcie zajęć dydaktycznych w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie jeden z policjantów postrzelił drugiego w klatkę piersiową. - Poszkodowany jest przytomny, sprawa będzie wyjaśniana - mówi nam rzeczniczka ośrodka.
Do zdarzenia doszło przed godz. 15. w trakcie treningu strzeleckiego. Jeden z uczestników nie trafił do celu i postrzelił kolegę w klatkę piersiową.
- Na miejscu zajęli się nim ratownicy medyczni, którzy zabrali go do szpitala wojskowego na Szaserów. W tej chwili trwają wyjaśnienia okoliczności zdarzenia - mówi nam insp. Hanna Grochowska, rzecznik CSP w Legionowie.
Nasz reporter dodaje, że stan postrzelonego jest ciężki. - Mężczyzna ma ranę klatki piersiowej oraz brzucha. Przetransportowany został śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego - relacjonuje Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl.

# zła

12.06.2015 09:48

ludzie bijący jadem na Roberta - nie macie pojęcia o zyciu!

# wspaniały człowiek

12.06.2015 09:53

Wildstein honorowym obywatelem stolicy.
Tytuł honorowego obywatela miasta nadawane są co roku w Dniu Pamięci Warszawy, który przypada 31 lipca, w przeddzień rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

# hgfds

16.06.2015 12:22

do #zła... on za to je ma... wie jak je niewinnym ludziom odbierać!!!

# zla

17.06.2015 10:35

do #hgfds - to bylo nieumyslne spowodowanie smierci, a nie celowe. wiec sie nie wypowiadaj , bo widocznie nie potrafisz tego odroznic.

# hgfds

26.06.2015 19:07

do #zła
faktycznie, masz rację... każdy z nas może codziennie zaje..bać kolegę samurajskim mieczem a potem latać sobie na wolności. Mój Kraj taki piękny...

# tyz prawda

29.06.2015 09:55

zabić również można przy pomocy "każdego" samochodu, łyżki, worka foliowego, stołu, krzesła, kartki papieru, ołówka, solniczki itd.
jednak to ludzie zabijają a nie sprzęt.

# sc/aw z tvn warszawa

17.08.2015 12:52

Tragedia na Białołęce.
Zginął mężczyzna ugodzony nożem.
W nocy z niedzieli na poniedziałek doszło do tragedii na Białołęce. Mężczyzna został ugodzony nożem i zmarł. Informacje otrzymaliśmy na Kontakt 24.
Do zdarzenia doszło przy ulicy Kartograficznej.
- Mogę potwierdzić, że otrzymaliśmy zgłoszenie w takiej sprawie. Na ten moment mogę tylko potwierdzić, że nie żyje mężczyzna, który został ugodzony nożem - powiedział Kontaktowi 24 oficer prasowy Komendy Stołecznej Policji w Warszawie. Policja nie zdradza okoliczności zdarzenia, ani wieku zmarłego mężczyzny.
Sprawą zajmuje się Prokuratura Okręgowa Warszawa - Praga.

# Materiał Mateusza Wróbla z tvn

27.08.2015 11:12

Policja bezradna wobec bandyty?
Bił, groził nożem i zastraszał.
Sklepowy terrorysta z Pragi.
Przez trzy miesiące bandyta z Pragi Północ kradł, bił i zastraszał - słowem terroryzował pracowników sklepu spożywczego przy Ząbkowskiej. Ostatecznie właściciel zdecydował się na zamknięcie interesu. - Boję się o życie swoje i personalu - tłumaczył. Mimo licznych interwencji policji, od maja mężczyzna pozostawał bezkarny.

# su/b z tvn warszawa

31.08.2015 11:10

W Parku Skaryszewskim
znaleziono zwłoki mężczyzny.
W nocy z niedzieli na poniedziałek w Parku Skaryszewskim znaleziono zwłoki mężczyzny. Policja ustala kim był i jak zginął.
O "stróżach prawa kręcących się wokół leżącego człowieka" poinformował na Kontakt 24 internauta Ayatane. - O godz. 23.00 w parku Skaryszewskim otrzymaliśmy zgłoszenie o zwłokach mężczyzny - potwierdza stołeczna policja.
Jak mówi Ewa Szymańska-Sitkiewicz z Komendy Stołecznej Policji, ciało znaleziono na brzegu jeziorka w Parku Skaryszewskim od strony al. Zielenieckiej. - Mężczyzna miał około 60 lat. Jego tożsamość oraz przyczyny śmierci są nieznane. Jest to przedmiotem śledztwa - informuje nas policjantka.
Ustaleniem tożsamości ofiar oraz okoliczności śmierci zajmuje się prokuratura i policja.

# beno

21.09.2015 08:16

No i posadzili samuraja czy nie ?

# jakuza

22.09.2015 21:32

Podobno podwojne dożywocie

# ijuż

23.09.2015 08:34

Szalone Dni Muzyki

# ciekawy

24.09.2015 16:29

Co jest z tarchominskim samurajem ??? Ktos cos ?

# Halina

01.10.2015 07:55

kilku osobom o dość jednoznacznych i skrajnych poglądach udało sie temat skutecznie "zasypac" ... więc zero nauki/wiedzy w zakresie możliwych konsekwencji takich lub podobnych zdarzeń.

# Halinka

01.10.2015 07:55

kilku osobom o dość jednoznacznych i skrajnych poglądach udało sie temat skutecznie "zasypac" ... więc zero nauki/wiedzy w zakresie możliwych konsekwencji takich lub podobnych zdarzeń.

# MPOBYŚ

01.10.2015 08:50

Radiowo śmierdzi w promieniu 1,5 km. MPO ujawnia wyniki badań. Są negatywne dla rodzaju ludzkiego. Przetwarzają 230 ton śmieci w ciągu roku co zagraża zdrowiu osób przebywających w otoczeniu. Naukowcy niewiadomego pochodzenia, którzy badali skalę uciążliwości zapachowych, zwrócili uwagę, że w praktyce większość Radiowa jest źródłem dezodorantów brzydkozapachowych.

# prawdopodobnie

09.10.2015 17:49

Kłótnia na firmowym spotkaniu. "Jeden z uczestników groził bronią".
Była to prawdopodobnie broń gazowa. Mężczyzna miał na nią pozwolenie - sprecyzował Robert Opas z komendy stołecznej policji. - Nie mamy informacji, żeby w chwili zatrzymania był nietrzeźwy.

# labin

30.10.2015 09:20

czyli dostał zawiasy.
p.s. a ktoś rzeczywiscie próbuje przykryć wątek. Może i tak lepiej.
pozdrawiam i obysmy w przyszłości nie doświadczali takich zdarzeń ani nikt z naszych bliskich.

# oiuytre

19.01.2016 14:55

Na pewno nie było jeszcze wyroku, a jeśli był to się jeszcze nie uprawomocnił.
Niemniej: "Sąd może natomiast zawiesić wykonanie kary pozbawienia wolności. Jednakże orzeczona kara nie może przekraczać 2 lat. Dłuższa karę pozbawienia wolności sąd może zawiesić wobec sprawców określonych w art. 60 par. 3 i 4 kodeksu karnego. Chodzi mianowicie o osoby, które ujawniły wobec organów ścigania informacje o popełnionych przestępstwach." on podobno od razu się przyznał... a snie został tymczasowo aresztowany więc musiał wyrazić skruchę i żal...wiec jeśli nawet miałby dostać powyżej dwóch lat to może to dostać w zawieszeniu
(dla nie wtajemniczonych: nie idzie wtedy do więzienia chyba że popełni po raz drugi w okresie odbywania wyroku w zawieszeniu takie samo przestępstwo (z tego samego paragrafu- bardzo małe prawdopodobieństwo)).
Ale czy tak dostanie? "
Sąd stosuje warunkowe zawieszenie kary wobec sprawcy, którego postawa życiowa, właściwości i warunki osobiste oraz zachowanie po popełnieniu przestępstwa wykazują, że zawieszenie kary będzie wystarczające do osiągnięcia celów kary. Innymi słowy mówiąc, wobec sprawcy który po mimo zawieszenia kary nie wróci do przestępstwa." - no i tu wydaje się że w jego przypadku jest to bardzo, ale to bardzo prawdopodobne że w ogóle za kraty nie pójdzie.

# Ja27

29.01.2016 12:26

#ostry miecz napisał(a) 18.05.2015 11:40
To w koncu jak to jest siedzi czy nie? Kaszewska moze bys zdradziła prawdę swojego mentora
Po pierwsze nie po nazwisku bo sobie tego nie zycze a po drugie od 4 lat mieszkam za granica i nie mam kontaktu z " mentorem" widze ze nie Jestes na bieżąco z plotkami..

# elka

01.02.2016 14:38

do Ja27:
"od 4 lat mieszkam za granica" - jeszcze pochwal się że prawo studiujesz :D

# Ja27

01.02.2016 23:10

Do elka
A co moje 4 lata za granica maja do studiowania prawa??..zaraz moja historie zycia stworzysz no ale dobra pochwal sie inteligencja a nie debetem intelektualnym który w tym momencie reprezentujesz .. Bo robisz z gowna twarożek jakimiś głupimi tekstami

# zla

26.02.2016 13:07

Co was do chu***a Pana Robert obchodzi? Zajmijcie sie swoją du*a , bo smierdzi kolo was. Banda kretynow

# CUKERMAN

31.03.2016 02:36

Szkoda, ze tak sie stalo. Znalem Roberta. Dobry fighter no i czlowiek. Podziwialem jego umiejetnosci i pozytywne nastawienie, coz alkohol rozluzowuje pewne hamulce. Po pierwsze Robert jest fachowcem od walki wrecz, a nie od walki katana czy mieczem, jednakze powinien odbyc kare, bo jest dorosly i w niczym nie jest lepszy od innych i nie stoi ponad prawem, po odbyciu wyroku powinien wrocic do wykonywania swojego zawodu, bo jest w tym dobry.

# jacek

29.04.2016 20:20

No to był wyrok czy nie, Sąd miał go ogłosić pod koniec 2015 r ?

# Tic

20.05.2016 21:37

Był, dostał 4 lata i odsiaduje wyrok.

# ziczak

16.04.2018 15:56

widziałam go ostatnio na nowodworach, wyszedł po 2 latach? Ktoś coś wie? Parę osób go widziało

# Tutana

06.05.2018 18:38

Wyszedł, uśmiechnięty i zadowolony tez go widziałam zamieniłam słowo ma w planach wyjazd do Londynu
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break