REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Zabiegi medycyny estetycznej

13.11.2019 13:58 #Laura87
Jakie zabiegi medycyny estetycznej można przeprowadzać na cerze wrażliwej, żeby nie zrobić sobie krzywdy?
13.11.2019 13:58 #ercik
wytrysk na twarz
13.11.2019 14:56 #jullia
Super opcja na niezłej jakości zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej :)

listymikolaja.pl
14.11.2019 22:04 #anushka71
Najlepiej zgłosić się do lekarza medycyny estetycznej, który doradzi, jaki zabieg w danym przypadku zastosować. To zależy od potrzeb skóry. Ja chodzę do dr Migały w Klinice Sfera i doktor dopasował zabiegi do mojej skóry :) Tu http://klinikasfera.pl/ możesz poczytać, jakie są zabiegi w ofercie :)
22.11.2019 10:16 #Magda77
Miałam trochę śladów po trądziku, którego pozbyłam się lata temu, ale to mnie bolało, że nie do końca. Poszłam w końcu na .teambeauty.pl/zabiegi-zluszczajace-z i od ręki poznikało praktycznie, dlatego z czystym sumieniem polecam kontakt, jak masz podobny problem.
REKLAMA
22.11.2019 14:28 estetyczna.warszawa
Hej, a czy ten zabieg tzn liposukcja,Liposukcja kiedy warto to jest medycyna estetyczna czy już chirurgia?
23.01.2020 13:44 #Fiona7
Ja miałam zabieg liposukcji u doktora Andrzeja Kępy i to w ramach usług medycyny estetycznej
01.02.2020 15:31 #Limoda
Myślę, że mezoterapia igłowa się sprawdzi, ale warto się skonsultować ze specjalistą, żeby potem nie było niemiłej niespodzianki. Polecam: http://www.radzikowskaclinic.pl, na pewno dobiorą odpowiedni zabieg, który się sprawdzi w każdym przypadku. Bo to zawsze jest sprawa indywidualna.
23.02.2020 22:24 #Xuxu70
Jeśli chodzi o kosmetologie i medycynę estetyczną to moim odkryciem jest zabieg z użyciem lasera Clearlift. Ja miałam akurat zabieg na nogach w Belldermie w Warszawie, bo po schudnięciu był u mnie spory problem z utratą jędrności skóry, ale z tego co się orientuję, to ten laser ma szersze zastosowanie, nie tylko ujędrniające i odmładzające, ale tez np. na przebarwienia.
28.02.2020 12:37 #kuczi000
#Xuxu70 napisał(a) 23.02.2020 22:24

Jeśli chodzi o kosmetologie i medycynę estetyczną to moim odkryciem jest zabieg z użyciem lasera Clearlift. Ja miałam akurat zabieg na nogach w Belldermie w Warszawie, bo po schudnięciu był u mnie spory problem z utratą jędrności skóry, ale z tego co się orientuję, to ten laser ma szersze zastosowanie, nie tylko ujędrniające i odmładzające, ale tez np. na przebarwienia.
chłopak chodził do belldermy na rehabilitacje, nic nie wspominał że mają w ofercie takie zabiegi :) muszę się wybrać i podpytać bo przydałoby mi się to
REKLAMA
24.11.2020 18:39 #Zocha
Mogę polecić klinikę AME Ursynów na Cynamonowej - byłam na niciach liftingujących u doktor Aleksandry Szczepańskiej. Nie spotkałam się jeszcze nigdzie z tak dużą uwagą poświęconą pacjentowi i z tak ciepłym podejściem do pacjenta.
02.12.2020 13:58 #MonikaL.
Ja robiłam we Wrocławiu bo akurat tam znalazłam świetną ortodontkę a w klinice Unident Union również wykonują zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Miejsce jest bardzo przyjazne dla pacjentów i dobrze przygotowane pod względem bezpieczeństwa w czasie pandemii.
20.12.2020 17:56 #tamariska
Ja robiłam ostatnio wypełnianie ust u dr Kociszewskiej w Klinice Sfera, https://www.klinikasfera.pl/. Mogę szczerze polecić to miejsce i panią doktor :) Jestem bardzo zadowolona z efektów i z opieki, jaką mi zapewniono :)
17.01.2021 11:25 #Agentka
Jestem fanką lasera P.L.E.A.S.E.: kaczynscyclinic.pl/laser-please/, byłam u nich kilka tygodni temu i jestem zachwycona. Nie tylko samym efektem, ale opieką, jaką mnie otoczyli. Polecam, jeśli szukacie kliniki profesjonalnej i pełnej ciepła zarazem.
17.01.2021 14:44 #Karolinaa
Świetny zabieg dla pań po 40 kiedy skóra na twarzy traci swoją gęstość to wolumetria. Efekt jest bardzo ładny, naturalny a sam zabieg mało inwazyjny. Ja robiłam w Unident Union. Jestem bardzo zadowolona i z pewnością gdy efekt ostatniego zabiegu minie, zdecyduję się na kolejny.

28/4918 

• Poleć
  • Polub Tu Stolica
  • Udostępnij

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
REKLAMA
Nowości do -45%
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA