REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# MyMłodzi

04.11.2014 09:50

Brawo młodzi aktywiści z Bielan, wasza działalność jest pożyteczna i godna pochwały. Czy przy okazji moglibyście coś zrobić z psimi kupami na trawnikach i chodnikach, bo też są dla nas bardzo uciążliwe, szczególnie dla dzieci jak już takie wejdzie w kupę albo jeszcze gorzej przewróci się i wysmaruje sobie rączki i główkę to jest to naprawdę przykry widok.

# oklej

04.11.2014 12:52

Doskonale widac na fotografii jak te osoby pięknie pozują do zdjęcia.
Zupełnie identycznie jak politycy i inni ludzie medialni.

# ASTeroida

04.11.2014 22:13

Widać, że startują w wyborach samorządowych. Pełny lans...........

REKLAMA

# malujacy

04.11.2014 22:31

Owszem startują, ale na co dzień też działają i bezinteresownie pracują na rzecz dzielnicy.

# M d 7

04.11.2014 22:36

Z jakiej partii?

# oklej

04.11.2014 23:18

Chyba z partii MPO skoro tak pięknie pozują do zdjęcia.

REKLAMA

# ASTeroida

06.11.2014 13:01

CO TEŻ LUDZIE NIE ZROBIĄ DLA KARIERY. JESZCZE ULICE PRZYDAŁOBY SIĘ SPRZĄTNĄĆ, ŻEBY WSZYSCY WIDZIELI, NO I OBOWIĄZKOWO FOCIA.

# Kurka

08.11.2014 09:19

Brakuje mi na tym zdjęciu dziecka z kwiatami, które wręcza młodym aktywistom w podziękowaniu za ich wysiłek :)

# MadHare

10.11.2014 18:08

do #MyMłodzi - znasz problem? Plastycznie go opisałeś - ruszaj! Nie każ innym naprawiać tego co Ciebie boli!

REKLAMA

# MadHare

10.11.2014 18:15

Czytam te wpisy i myślę sobie, że jedną z najgorszych szkód społecznych jakie zostawiła po sobie komuna to totalnie podważona wiara w społeczną działalność na rzecz środowiska :-(
Ludzie nie są w stanie uwierzyć, że kogoś może denerwować paskudny napis na murze i może chcieć z kolega czy znajomym wziąć się i zamazać.
Nie! - od razu podejrzenie - co z tego ma, kim jest , jak się nachapie ile zyska
Taaaaa, wiem, wiem: jestem naiwnym frajerem a ci ludzie na pewno zostaną radnymi, prezydentami, sekretarzami i beda zarabiać grube setki tysięcy ....
No bo po co by to robili ???????? Przeciez nie dlatego, że im plugawy napis przeszkadza

# eRDe

10.11.2014 20:22

#MadHare napisał(a) 10.11.2014 18:15
Czytam te wpisy i myślę sobie, że jedną z najgorszych szkód społecznych jakie zostawiła po sobie komuna to totalnie podważona wiara w społeczną działalność na rzecz środowiska :-(

Masz sporo racji, na dodatek i teraz nie promuje się społeczeństwa obywatelskiego. Poza tym często politycy próbują się ogrzać w ciepełku inicjatyw społecznych. Nie mam na myśli żadnego konkretnego ugrupowania, chodzi mi raczej o zjawisko.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024