REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# MyMłodzi

04.11.2014 09:50

Brawo młodzi aktywiści z Bielan, wasza działalność jest pożyteczna i godna pochwały. Czy przy okazji moglibyście coś zrobić z psimi kupami na trawnikach i chodnikach, bo też są dla nas bardzo uciążliwe, szczególnie dla dzieci jak już takie wejdzie w kupę albo jeszcze gorzej przewróci się i wysmaruje sobie rączki i główkę to jest to naprawdę przykry widok.

# oklej

04.11.2014 12:52

Doskonale widac na fotografii jak te osoby pięknie pozują do zdjęcia.
Zupełnie identycznie jak politycy i inni ludzie medialni.

# ASTeroida

04.11.2014 22:13

Widać, że startują w wyborach samorządowych. Pełny lans...........

REKLAMA

# malujacy

04.11.2014 22:31

Owszem startują, ale na co dzień też działają i bezinteresownie pracują na rzecz dzielnicy.

# M d 7

04.11.2014 22:36

Z jakiej partii?

# oklej

04.11.2014 23:18

Chyba z partii MPO skoro tak pięknie pozują do zdjęcia.

REKLAMA

# ASTeroida

06.11.2014 13:01

CO TEŻ LUDZIE NIE ZROBIĄ DLA KARIERY. JESZCZE ULICE PRZYDAŁOBY SIĘ SPRZĄTNĄĆ, ŻEBY WSZYSCY WIDZIELI, NO I OBOWIĄZKOWO FOCIA.

# Kurka

08.11.2014 09:19

Brakuje mi na tym zdjęciu dziecka z kwiatami, które wręcza młodym aktywistom w podziękowaniu za ich wysiłek :)

# MadHare

10.11.2014 18:08

do #MyMłodzi - znasz problem? Plastycznie go opisałeś - ruszaj! Nie każ innym naprawiać tego co Ciebie boli!

REKLAMA

# MadHare

10.11.2014 18:15

Czytam te wpisy i myślę sobie, że jedną z najgorszych szkód społecznych jakie zostawiła po sobie komuna to totalnie podważona wiara w społeczną działalność na rzecz środowiska :-(
Ludzie nie są w stanie uwierzyć, że kogoś może denerwować paskudny napis na murze i może chcieć z kolega czy znajomym wziąć się i zamazać.
Nie! - od razu podejrzenie - co z tego ma, kim jest , jak się nachapie ile zyska
Taaaaa, wiem, wiem: jestem naiwnym frajerem a ci ludzie na pewno zostaną radnymi, prezydentami, sekretarzami i beda zarabiać grube setki tysięcy ....
No bo po co by to robili ???????? Przeciez nie dlatego, że im plugawy napis przeszkadza

# eRDe

10.11.2014 20:22

#MadHare napisał(a) 10.11.2014 18:15
Czytam te wpisy i myślę sobie, że jedną z najgorszych szkód społecznych jakie zostawiła po sobie komuna to totalnie podważona wiara w społeczną działalność na rzecz środowiska :-(

Masz sporo racji, na dodatek i teraz nie promuje się społeczeństwa obywatelskiego. Poza tym często politycy próbują się ogrzać w ciepełku inicjatyw społecznych. Nie mam na myśli żadnego konkretnego ugrupowania, chodzi mi raczej o zjawisko.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy