REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# he he he

03.02.2015 12:54

- Zarząd dzielnicy nie cieszy się zaufaniem pani prezydent ze względu na nieprawidłowości finansowe, które wykazała kontrola w poprzedniej kadencji - mówi pełnomocnik pani prezydent Grzegorz Popielarz.
O ile dobrze się orientuję to dwóch z trzech członków zarządu nie było nigdy wcześniej w zarządzie Bemowa, tak więc większość w zarządzie stanowią osoby, co do których pani prezydent nie ma żadnych podstaw wygłaszać swoich fanaberii. Natomiast Pan Popielarz kierował radą, która przez 8 lat akceptowała w ciemno działalność zarządu. Dziwne, że do pana P. pani HGW zaufanie posiada. W końcu wciąż jest w PO,a w PO są sami zaufani

# Bruce Lee

03.02.2015 17:00

Fałszywe złamasy z PO upodabniają się do PZPR

# marzyciel

03.02.2015 20:34

Polityka polityką , a tak naprwdę to po co 2-ch operatorów wypożyczalni rowerowych w jednym mieście ?
No , chyba że by stanowili konkurencję...

REKLAMA

# frdrrf

03.02.2015 20:40

To dobrze że nie mają pełnomocnictw bo zaraz byłoby znów zatrudnianie kumpli. Słuchałem programu w radio RDC Pana Burmistrza - to było przykre jak został "zmieciony" przez mieszkańców. ZGADZAM SIĘ Z PANIĄ PREZYDENT!!!

# frdrrf

03.02.2015 20:40

przecież chodzi o kasę TYLKO KASA

# Opamiętajcie się!

03.02.2015 23:46

Bufet ma mało kłopotów z korkami, metrem, bulwarami? PO co kolejna wojna i kolejne kłopoty dla mieszkańców?

REKLAMA

# bla bla

04.02.2015 09:04

Organizacyjnie lepiej jest prowadzić jeden system wypożyczalni rowerowych. Jako mieszkaniec Bemowa nie chce tworzyć z tej Dzielnicy jakiejś enklawy, która na siłę musi się wyróżnić. Owszem dopóki w całej Warszawie nie było wypożyczalni rowerowych, a znalazły się one na Bemowie to funkcjonowanie systemu radowało moją duszę. Teraz gdy podobnym systemem objęte jest całe miasto to nie widzę powodu by oddzielać się od całego miasta. Spór uważam za infantylny i pochłaniający mnóstwo czasu, który mógłby zostać znacznie lepiej wykorzystany zarówno przez Pana Zygrzaka jak i Panów Pełnomocników

# Jacek

04.02.2015 09:12

Spór jest o cenę. Veturilo jest droższe zarowno dla korzystających jak i podatnikow

# Lucjan

04.02.2015 14:54

Z tego co mi wiadomo Bemowo Bike wypada korzystniej vs Venturilo po względem kosztów utrzymania jak i kosztów końcowych dla wypożyczającego rower.

REKLAMA

# tutejszy

04.02.2015 20:50

Była różnica w cenie między BemowoBike a Veturilo, ale nie miało znaczenia miejsce wypożyczenia roweru, ale jego numer. Rowery były kompletnie wymieszane i jeszcze nigdy nie udało mi się wypożyczyć roweru BemowoBike, mimo że wypożyczałem je wyłącznie na Bemowie. Skutek był taki, że płaciłem wyższą stawkę Veturilo, a na niższej stawce bemowskiej jeździł pewnie ktoś po drugiej stronie miasta. Pod tym względem system był niedopracowany i kompletnie nie premiował mieszkańców Bemowa - niższa stawka trafiała się przypadkowo niektórym użytkownikom, niezależnie od dzielnicy.

# tuptus

05.02.2015 07:28

A co tam najlepiej ukarać mieszkańców..... Jakbyśmy mieli jakikolwiek wpływ na te dzielnicowe przepychanki :(

# podatNIKT

05.02.2015 10:37

Dziś z Gazeta.pl dowiadujemy się, że słowa pana Popielarza mogą niewiele znaczyć. Moje pytania. Czy Veturilo bardziej opłaca się firmie NextBike? Czy Bemowo miało lepiej wynegocjowane warunki niż ZTM, więc firma nie jest dziś zainteresowana Bemowem i lobbuje za Veturilo? Czy ZTM więcej zapłaci i to bez przetargu - do 50% kwoty zamówienia można przecież powiększać Veturilo? Czy podatnicy zapłacą więcej?

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA