REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# Marian

04.12.2021 15:59

Ale jak to? To nie samochody?
Pomimo że Czask sparaliżował Warszawę i samochody stoją głównie w korkach to tak się okazuje nie są powodem smogu.

# Marek_W

04.12.2021 17:22

Może Miasto zainteresowałoby się kopciuchami w domkach na ulicy Żółwiej, to ulica na której jest dostęp do gazu a mimo corocznego zgłaszania do Straży Miejskiej gryzącego dymu z tych domków, nie da się w bloku otworzyć okien, cały sezon jest ta sama historia :( cała okolica jest zasnuta dymem z domków przy Żółwiej! Czy Miasto albo Dzielnica jest w stanie coś z tym zrobić czy jak zwykle totalna bezsilność ekkipy z Ratusza?

# 321

04.12.2021 18:37

Dalej głosujcie na tą melepetę

REKLAMA

# Marek_W

04.12.2021 22:01

Jak by się jakiś urzędnik z Bielan czy z Ratusza warszawskiego chciał zainteresować to miałem na myśli przede wszystkim adres Żółwia 17 na Chomiczówce, przez gryzący w oczy dym z komina tego domu nie da się otworzyć okna w mieszkaniu :(

# jatakainna

05.12.2021 17:15

#Marek_W napisał(a) 04.12.2021 17:22
Może Miasto zainteresowałoby się kopciuchami w domkach na ulicy Żółwiej, to ulica na której jest dostęp do gazu a mimo corocznego zgłaszania do Straży Miejskiej gryzącego dymu z tych domków, nie da się w bloku otworzyć okien, cały sezon jest ta sama historia :( cała okolica jest zasnuta dymem z domków przy Żółwiej! Czy Miasto albo Dzielnica jest w stanie coś z tym zrobić czy jak zwykle totalna bezsilność ekkipy z Ratusza?
Panie Marku-W, kupując mieszkanie stał Pan tyłem do ul. Żółwiej i nie widział
kominów? Teraz nagonka na mieszkających tu w większości emerytów, którym
często nie starcza na przeżycie. I niech Pan nie mówi o dotacji na ten cel, bo
jest to bajka, a rzeczywistość wygląda inaczej. Ale co tam, trzeba im dopie..ć
wzywając co kilka dni S.M. a oni nie stwierdzając nieprawidłowości, bezradnie
rozkładają ręce. I kółko graniaste. To prawda, ze gaz jest blisko, ale nie dla nas,
bo jak nam napisali, wymiana na ich koszt jest nieekonomiczna.

# Marko-Z

05.12.2021 18:11

#Marek_W napisał(a) 04.12.2021 22:01
Jak by się jakiś urzędnik z Bielan czy z Ratusza warszawskiego chciał zainteresować to miałem na myśli przede wszystkim adres Żółwia 17 na Chomiczównę, przez gryzący w oczy dym z komina tego domu nie da się otworzyć okna w mieszkaniu :(
Halo urzędnicy z całego Żoliborza wszyscy biegiem, bo Marka-W oczka
pieką.
Nie podał adresu?
Łatwo znaleźć bo mieszka na wprost Żółwiej 17.
Przyszedł ze wsi gdzie sam chodził za stodołę i g...m palił w
kuchni węglowej, a teraz wielki panisko, któremu dym z cudzego
komina szkodzi.
Las blisko to idź chłopie dotleń się i daj ludziom żyć.
Okien w zimie nie otwiera się często. Kup sobie oczyszczacz powietrza
i po problemie.
Prawdopodobnie jesteśmy sąsiadami, ale mnie ich dym nie przeszkadza,
bo tylko w te dni śmierdzi, kiedy wiatr wieje w nasza stronę.
Sorry taki mamy klimat.

REKLAMA

# Aniecko

06.12.2021 08:16

Rok czeka się na rozpatrzenie wniosku o dopłatę za likwidację kopciucha.Jak już rozpatrzą,masz tylko 40 dni na założenie pieca alternatywnego.Jak się nie wyrobisz w tych dniach,dopłata przepada.Powodzenia!

# Marek_W

06.12.2021 14:32

temat ze swojej strony zamykam na forum ale każdy może sobie teraz wyrobić opinię czytając Wasze wpisy...trudno, nie pozostaje mi nic innego jak po prostu napisać oficjalne pismo do Dzielnicy o stały patrol ekologiczny w tym miejscu z wozem do pomiarów, nie mam wyjścia, mam dość tego gryzącego dymu i problemów moich dzieci z alergią które skarżą się na uciążliwą spaleniznę zza okna..ja już tego tak nie zostawię!

# Bast

08.12.2021 20:53

#Marek_W napisał(a) 06.12.2021 14:32
temat ze swojej strony zamykam na forum ale każdy może sobie teraz wyrobić opinię czytając Wasze wpisy...trudno, nie pozostaje mi nic innego jak po prostu napisać oficjalne pismo do Dzielnicy o stały patrol ekologiczny w tym miejscu z wozem do pomiarów, nie mam wyjścia, mam dość tego gryzącego dymu i problemów moich dzieci z alergią które skarżą się na uciążliwą spaleniznę zza okna..ja już tego tak nie zostawię!

Największym problemem twoich dzieci jesteś ty sam.

REKLAMA

# Reszka

08.12.2021 23:40

Roszczeniowe lewactwo. Ludzie zyli tak od lat, widac ze w tym domu sie nie przelewa, a taki przyjedzie i juz by wszystkich ustawial dookola.

# Marek_W

09.12.2021 13:51

nie jestem lewakiem, dla mnie możecie mieszkać nawet na kominie, póki mnie to nie dotyczy to nie wtrącam się jak kto żyje ale nie jestem jedyny w bloku który ma już tego serdecznie dość, w sąsiednim bloku, na Żółwiej też się zbierają żeby interweniować w tej sprawie bo ile już można zwłaszcza w momencie kiedy miasto wspiera wymianę pieców!
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024