REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Wybory 2002 - Do dzielnicy,do Rady Warszawy .

 Bobi

17.10.2002 10:09

Jestem mieszkancem Zielonych terenów od urodzenia a mam 30 lat , chciałbym poznac Wasze zdanie o kandydatach na radnych w okregu nr 4 oraz do Rady Warszawy ..... oczywiście o innych okregach tez z checia podyskutuje .

 Bobi

17.10.2002 10:37

A może jakiś kandydat ma odwage pogadac??

# historyk

17.10.2002 10:45

Ja , Krzysztof Madej chętnie.

REKLAMA

 Paweł Zbański

18.10.2002 09:35

Bardzo chetnie porozmawiam

# bsa

20.10.2002 00:04

ja również

# NN

20.10.2002 16:11

Kandydat D. Ostrowski ma wykształcenie w zakresie ochrony środowiska. Był radnym. Pytanie: co zrobił, by ochronić białołęcką przyrodę? Jak głosował, gdy ważyły się losy zielonych terenów. Co zrobił, by ludzie mieli łatwy dostęp do tych terenów i by została zachowana równowaga pomiędzy zabudową mieszkaniową a miejscem rekreacji?

REKLAMA

# Białołęczanin

20.10.2002 22:00

Nie miał czasu- był zajęty WIELKĄ POLITYKĄ.

# Były radny

21.10.2002 09:18

Białołęcznin, poprostu kłamie. Wielokrotnie, Pan Dariusz Ostrowski w nosił uwagi i zastrzeżenia w sprawach związanych z ekologią i ochroną środowiska, tak na komisjach, jak i na sesjach. Wiedzą to ci, którzy pzrytym byli.

# historyk

21.10.2002 11:08

Szczerze mówiąn nie wiem, ale interesując się tym co dzieje się w radzie gminy- nie słyszałem o działalności Darka w tym zakresie (wyjatkiem była kryryka gminy za ujawnienie składów toksyn)

REKLAMA

# NN

21.10.2002 12:07

Nie pamiętam: czy Darek skarżył się na gminę, że ujawniła, czy gmina skarżyła się na Darka, że ujawnił? Nawiasem mówiąc gmina kompletnie nie wywiązywała się (nie ujawniała?) z obowiązku monitoringu choćby zanieczyszczeń powietrza.

# NN

25.10.2002 15:13

Żałosne są te przechwałki Gospodarności a i SLD, że zbudowali: a to szkołę, a to drogę, a to osiedle mieszkaniowe nawet. Całą ich zasługą jest to, że nie przeszkadzali i pieniądze z podatków i kredytów zostały przeznaczone na coś, na co musiały być przeznaczone! I każdy zrobiłby to samo!
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA