REKLAMA

Forum Wawer

REKLAMA

# Zawiedziony

27.02.2023 19:22

Skasować wiecznie przepełniony samochodami interesantów parking za Ratuszem To jakiś totalny idiotyzm. To gdzie mają parkować interesanci.

# nnn

27.02.2023 19:36

#Zawiedziony napisał(a) 27.02.2023 19:22
Skasować wiecznie przepełniony samochodami interesantów parking za Ratuszem To jakiś totalny idiotyzm. To gdzie mają parkować interesanci.
Nigdzie. Mają przychodzić pieszo w pozycji uniżonej, a jeszcze lepiej na kolanach do jaśnie urzędników

# Zawiedziony

28.02.2023 21:05

Tak myślę że Ratusz Wawerski powienien pójść dalej. Skoro zaorają parking dla interesantów to nie bedzie interesamtów w ratuszu. Skoro nie będzie interesantów w ratuszu to należy też zaorać budynek ratusza bo po co on komu jak nie będzie interesantów.

REKLAMA

# nnn

01.03.2023 11:33

Chyba żartujesz. A gdzie urzędnik będzie popijał kawusię i plotkował? Przecież w knajpach jest drogo.

 swojak

06.03.2023 09:07

Burmistrz ma teraz nową partnerkę, więc jest "zarobiony" i im mniej interesantów, tym lepiej. Burmistrz wywodzi się z PO,
więc bierze przykład z Donalda T (nie Trump'a) i też chce brać kasę bez zaangażowania się w pracy. Taki leniuszek, mówiąc pieszczotliwie. Generalnie cały nasz urząd jest moim zdaniem do likwidacji. Kolesiostwo i nepotyzm w jednym miejscu. Parkingu raczej nie ruszą, bo gdzie "burmiszcz" będzie parkował swego merca? Nie po to wydał kasę na najdłuższy szlaban (ten odgradzajacy 4 miejsca dla "elity" od plebsu), aby przyjeżdżać rowerem. Swoją drogą ktoś się kiedyś spytał, czy ten najdłuższy szlaban, to przejaw jakiś kompleksów?
Wracając do meritum - po co nam zegar, który pasuje jak kwiatek do kożucha. Przecież całe "centrum" Międzylesia (od torów do Pożaryskiego) to jeden wielki koszmar Gargamela. Różne budynki, różne kolory, brak jakiejś spójności architektonicznej - jeden wielki bałagan. I w to chcą wkomponować zegar? Jezu, to może na drugim rondzie, przy Pożaryskiego postawmy może palmę? Przy ratuszu na rondzie to ja bym ustawił albo szubienicę, albo gilotynę, aby urzędnicy wiedzieli, ze może nadejść taki dzień i lud może sie zbuntować, jesli nie zaczną rzetelnie pracować :-)
Miłego dnia.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA