REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Warszawa-Płudy

# staszek

26.09.2004 11:08

W 2005 ma ruszyć szybka kolej miejska z Legionowa do Wwy Zachodniej. Pociągi kursować będą co 15 minut. Do tego dochodzi cały dotychczasowy rozkład osobowy i towarowy. Przejazdy kolejowe w Płudach i na Mehoffera będą niemal w 100% zamknięte. Co na to władze dzielnicy i miasta. Miał być zbudowany wiadukt w Płudach. Wszystkie partie miały go w programie wyborczym. Od Gospodarności po SLD z panem radnym Półroniczakiem (jedynym człowiekim z Białołeki w radzie Wwy). Pytam wszystkich i proszę też dziennikarzy Echa i Stołecznej - zajmijcie się tym, bo Choszczówka i Bial. Dworska zostaną odcięte od Modlińskiej. Najbliższy zjazd bedzie przy Plochocinskiej.

# 2utas

26.09.2004 12:15

Będzie super. smok ma juz kupiony helikopter a wy cienkie bolki z bialoleki i okolic ... siedzcie w ... domu.

# mieszkaniec Płud

27.09.2004 09:40

Dziś stałem od strony Modlińskiej od 8.30 do 8.55. Przejazd w Płudach już dziś jest zakorkowany w godzinach szczytu. Nieraz trzeba czekać na 4-5 pociągów. Jak do tego dojdzie szybka kolej, to najlepiej będzie zamknąć szlabany na stałe i nie zawracać sobie głowy tym, że tu jest przejazd przez tory.

REKLAMA

# Ptuluks z Białołęki Dworskiej

27.09.2004 14:44

Wiem z dobrych źródeł, że władze planują tylko poszerzenie jezdni ul. Czołowej, a więc chyba nie widzą problemu. Nie mam samochodu, a mieszkam od przejazdu 10 min. piechotą, chyba kupie dobre buty, a do centrum postaram się jeździć autobusem 176, który skręca w Czołową. No cóż, coś z tą żabą trzeba będzie zrobić, ale nie spodziewam się szybkich decyzji naszych kochanych urzędników.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy