REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Specjalisci od samochodów

# Mieszek

23.09.2004 23:35

Czy ktos zna uczciwego mechanika - elektryka samochodowego. ja trafiam na samych oszustów.
Elektryk z Obrazkowej chciał mnie naciagnąć na wymianę przełącznika zespolonego chociaż nie łączyło tylko coś w kostce.
Elektryk Modlińska róg Płochocińska (tuż przy wiadukcie) chciał wymieniać oprogramowanie komputera chociaż na jednym z przewodów airbaga był zimny lut.
Nie mówiąc o mechanikach którzy moga wcisnąć klientowi wszystko.
Znam uczciwy warsztat ale w Zielonce (przy szosie Zielonka - Wołomin, p. Błoński) - naprawa układów zawieszenia i hamulcowych. Szybko, niedrogo i chyba solidnie bo tłum taksówkarzy tam przyjeżdża a oni chyba wiedzą co robią.
Czy są jeszcze gdzieś uczciwi???

# Piter

24.09.2004 07:42

elektryk - mam takie same doświadczenia z obrazkowej, więc jeżdżę do Legionowa. Dokładnego adresu nie pamiętam, więc podam Ci nr. telefonu - 7744499.
mechanik - ul.Modlińska (nr. również nie pamiętam- przy zwężeniu, po sąsiedzku z salonem FIAT-a)- nr.tel 6765734.

# Peter_Pan

24.09.2004 12:23

Jeszcze do niedawna, gdy jeździłem leciwą Tavrią zza wschodniej granicy a potem Seicento, korzystałem z usług serwisu na ulicy Myszynieckiej (Bródno, blisko Wysockiego i Trasy Toruńskiej). Nie jestem fachowcem od samochodów, ale nigdy nie poczułem się oszukany, a i ceny mają naprawdę miłe dla kieszeni. A już całkowicie przekonali mnie do siebie, gdy w Seicento, zamiast z miejsca - tak jak proponowali mi gdzie indziej - wymienić silniczek wycieraczki na nowy (cos koło 350pln + robocizna), pan fachowiec godzinę przy nim majstrował, oliwił i czyścił, aż silniczek się obudził i chodził jak nowy... za niecałe 100pln. Tel 8112984. Uwaga: nie byłem tam już 2 lata, więc nie ręczę, czy właściciel wciąż jest ten sam.

REKLAMA

# xyz

24.09.2004 17:22

Chyba jesteś z konkurencji bo ja naprawiam samochody na Obrazkowej od 7 lat i nie mam zastrzeżeń do pracy tego warsztatu.

# Piter

24.09.2004 21:23

XYZ - fachowiec jest dobry tylko potrafi wyczuć laika.

# Mieszek

24.09.2004 22:43

do xyz - widocznie ja wygladam na frajera który na niczym się nie zna ale niestety mam trochę praktyki i często potrafię wyczuć czy "specjalista" kombinuje. Jeśli zna się na robocie i nie chce oskubać klienta często usuwa usterki w obecności właściciela. Za to gdy chce zrobić "interes dnia" nie lubi by ktoś patrzył mu na ręce.
Z doświadczenia wiem, że usługodawcy dzielą swoich klientów na dwa rodzaje:
- krowy dojne - można ich naciągać na małe sumy przez co udaje się utrzymać klienta
- jednorazowi jelenie - zdziera ile może nie licząc że klient kiedykolwiek wróci do niego
xyz - chyba jesteś "k.. d.."

REKLAMA

# xyz

25.09.2004 19:25

Może nie tylko wyglądasz ?
Jak się ma..." trochę praktyki"...to się nie jeździ z poluzowanym przewodem w kostce do "specjalisty"

# Marginalia_Filozoficzne

25.09.2004 20:18

... ale sobie zdrowo i zyczliwie do..lacie, ha, ha...
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024