REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

w sobote na Modlinskiej

# misiek

07.11.2005 12:13

podobno mial miejsce wypadek czy ktos cos wie na ten temat?

# wax i zax

07.11.2005 12:41

podobno misiek to gej i śmieć.
Czy to prawda?

# Burmistrz Smokowski

07.11.2005 12:56

Jak nie wiesz co się stało palancie to rusz tłuste dupsko i się przejedz. A może masz zatwardzenie i bojsz sie ze zwalisz kloca w gacie?

REKLAMA

# Franciszek Z

07.11.2005 15:16

BRAWO!!! - to jest prawdziwa demokracja i prawdziwa konstruktywna krytyka godna "nowych forumowiczów" (patrz temat wcześniej)

# misiek

07.11.2005 15:37

gratuluje poziomu intelektualnego oby tacy nie rzadzili Polską

# GorzelniaGirl

07.11.2005 16:04

olewam to wy dupki z tym tłustym miśkiem na czele-i poziom intelektualny to sam sobie podnieś palancie miśku( patrz 2 temty wcześniej)

REKLAMA

# ZaKaPiOr

07.11.2005 16:29

Nie ma tak jak obłuda ludzka. Przez przypadek wszedłem na forum - boję się- a tam misiek pisze coś o "waleniu w gacie" na tym oto forum -faktem jest że owy wax i zax szuka zaczepki ale o to " urazony " miśek wzywa do podniesienia poziomu intelektualnego owej dysputy.
Ludzie jesteście niesamowici... nie bede zdziwiony jak owy misiek głosował ostatnio na PO ( ta sama retoryka obrazonego chłopca)
Mam nadzięję że nie będziesz rządził Polską bo przed kamerami będziesz zachwalał aspekty bycia uczciwym obywatelem a pod stołem bedziesz brał koperty.
Co do Burmistrza....no tak... jaki pierwowzór taki i naśladowca ( tyle że orginał politycznie wyrachowany)

# Burmistrz Smokowiec

07.11.2005 16:36

Witam ZaKaPiOr'a
Tak to już jest z Burmistrzami więc na wsystko mogę sobie pozwolić - większe numery przechodzą w ruznej maści urzędach dzielnic-Białołeka nie jest wyjątkiem.
Miałem ochotę skarcić niejakiego misiaka użalajacego się nad jego zbrukanym EGO!
Przykro mi misiu- ale burmistrz może wszystko a tym bardziej Smokowiec

# poeta

07.11.2005 16:43

Możesz B.S,... popisać sobie na tym forum i to wszystko , reszta jest ciszą...................

REKLAMA

# Burmistrz Smokowiec

07.11.2005 16:53

Mogę i piszę...dupki jedne z poetą palantem na czele

# MARIAN

09.11.2005 13:44

TO JEST FORUM BIAŁOŁĘKI CZY PALANCIARNIA, ZAMIAST PRAWIĆ SOBIE ŚMIERDZĄCE KOMPLEMENTY ZAJMIJCIE SIĘ CZYMŚ ROBOTĄ, BO JAK WIDAĆ PISZECIE Z TZW PRACY.

# miłośnik forum (FM)

09.11.2005 14:31

B R A W O MARIAN ale żeś dofasolił ... fiu fiu fiu........
A jaka stylistyka ... fiu fiu fiu......
Cóż za styl ... fiu fiu fiu ...
Jeszcze raz B R A W O !!!!!!!!!

REKLAMA

# (FM)

09.11.2005 14:33

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy