REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

w sobote na Modlinskiej

# misiek

07.11.2005 12:13

podobno mial miejsce wypadek czy ktos cos wie na ten temat?

# wax i zax

07.11.2005 12:41

podobno misiek to gej i śmieć.
Czy to prawda?

# Burmistrz Smokowski

07.11.2005 12:56

Jak nie wiesz co się stało palancie to rusz tłuste dupsko i się przejedz. A może masz zatwardzenie i bojsz sie ze zwalisz kloca w gacie?

REKLAMA

# Franciszek Z

07.11.2005 15:16

BRAWO!!! - to jest prawdziwa demokracja i prawdziwa konstruktywna krytyka godna "nowych forumowiczów" (patrz temat wcześniej)

# misiek

07.11.2005 15:37

gratuluje poziomu intelektualnego oby tacy nie rzadzili Polską

# GorzelniaGirl

07.11.2005 16:04

olewam to wy dupki z tym tłustym miśkiem na czele-i poziom intelektualny to sam sobie podnieś palancie miśku( patrz 2 temty wcześniej)

REKLAMA

# ZaKaPiOr

07.11.2005 16:29

Nie ma tak jak obłuda ludzka. Przez przypadek wszedłem na forum - boję się- a tam misiek pisze coś o "waleniu w gacie" na tym oto forum -faktem jest że owy wax i zax szuka zaczepki ale o to " urazony " miśek wzywa do podniesienia poziomu intelektualnego owej dysputy.
Ludzie jesteście niesamowici... nie bede zdziwiony jak owy misiek głosował ostatnio na PO ( ta sama retoryka obrazonego chłopca)
Mam nadzięję że nie będziesz rządził Polską bo przed kamerami będziesz zachwalał aspekty bycia uczciwym obywatelem a pod stołem bedziesz brał koperty.
Co do Burmistrza....no tak... jaki pierwowzór taki i naśladowca ( tyle że orginał politycznie wyrachowany)

# Burmistrz Smokowiec

07.11.2005 16:36

Witam ZaKaPiOr'a
Tak to już jest z Burmistrzami więc na wsystko mogę sobie pozwolić - większe numery przechodzą w ruznej maści urzędach dzielnic-Białołeka nie jest wyjątkiem.
Miałem ochotę skarcić niejakiego misiaka użalajacego się nad jego zbrukanym EGO!
Przykro mi misiu- ale burmistrz może wszystko a tym bardziej Smokowiec

# poeta

07.11.2005 16:43

Możesz B.S,... popisać sobie na tym forum i to wszystko , reszta jest ciszą...................

REKLAMA

# Burmistrz Smokowiec

07.11.2005 16:53

Mogę i piszę...dupki jedne z poetą palantem na czele

# MARIAN

09.11.2005 13:44

TO JEST FORUM BIAŁOŁĘKI CZY PALANCIARNIA, ZAMIAST PRAWIĆ SOBIE ŚMIERDZĄCE KOMPLEMENTY ZAJMIJCIE SIĘ CZYMŚ ROBOTĄ, BO JAK WIDAĆ PISZECIE Z TZW PRACY.

# miłośnik forum (FM)

09.11.2005 14:31

B R A W O MARIAN ale żeś dofasolił ... fiu fiu fiu........
A jaka stylistyka ... fiu fiu fiu......
Cóż za styl ... fiu fiu fiu ...
Jeszcze raz B R A W O !!!!!!!!!

REKLAMA

# (FM)

09.11.2005 14:33

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe