REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

W BoS kradną

# DKOT

29.02.2004 21:17

Dzisiaj będąc koo 20 na basenie zostałem okradziony- skradziono mi klapki -firmowe, kiedy brałem prysznic. Poinformowana o tej sprawie obsługa nie kiwnęła w tej sprawie palcem i sprawę olała. Jest to skandaliczne.

# Duśka

01.03.2004 21:41

Po pierwsze prysznic bierze się w klapkach, bo można dostać grzybicy, a po drugie, jak mieli łapać złodzieja? Na pewno już dawno wyszedł, a jezeli nawet nie, to nie wolno im przecież rewidować nikogo. To może tylko policja. Trzeba było kazać zamknąć drzwi i wezwać policję. Jak widzisz nie opłaca się chodzić w publiczne miejsca z firmowymi rzeczami. Jeszcze nie w tym kraju. Kup sobie na bazarku za 12 złotych klapeczki i nie będzie ci żal. Duśka

# Metro Nowodwory

01.03.2004 22:07

No i nie zostawiaj w szatni odkurzacza Rainbow, ktoś może się pokusić na to cudo.

REKLAMA

 amator

02.03.2004 19:17

w tym ośrodku od samego początku brak jest pomysłu na jego funkcjonowanie. jest to miejsce gdzie pracuje się z polecenia i dlatego tak tam wszystko wygląda, że nie wspomnę o pijanych pracownikach. brak kierowników w godzinach po 16 i niedziele i święta powoduje zamieszanie, ponieważ nie ma osoby decyzyjnej. a opisany przypadek to tylko jeden z wielu obrazujący pracę kierownictwa.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy